Potvrdenie tehotenstva u doktora

bizka23
17. máj 2009

ahojte, chcem sa opytat, ako prebieha prve vysetrenie na gynde pri podozreni na tehu-na testiku som mala dve // ale ta druha bola slaba, druhykrat trocha silnejsia. teraz mam ist ku gyndoske na potvrdenie tehu a chcem sa opytat ako ma bude vysetrovat, bude aj zospodu ci len ultrazvukom? to uz budem v 8tt , teda ak tehu som. Vravela ze krv zoberie az pri dalsej, teda druhej navsteve, diky za odpovede 😉

chymenitta33
17. máj 2009

Ahoj🙂

Ak si dobre pamätám je to už "doba" ja som bola v 9 tt, pretože sme boli na dovolenke a ked sme prišli mala ona dovolenku🙂...
vyšetrovala ma najskôr odspodu a potom ultrazvukom.
Krv mi brala skoro každú poradnu kedže moja krvná skupina je negatív tak preto.

lenka_da
17. máj 2009

ahoj, kazdopadne ti zoberie krv. Mna pozerala ultrazvukom aj zospodu, lenze mne pomahala otehotniet hormonami uz pred tym, trosicku sme mali problem, takze mi kazdy mesiac merala folikuly. Ako je to u beznych tehuliek, neviem.

michala.l
18. máj 2009

Ahoj, mne krv nebrali pri potvrdzovani ani raz - pozreli ma hne tym vnutornym UZV a bolo to potvrdene ...no a samozrejme este pred tym pohmatom, ci je zvacsena maternica 🙂

zelinka37
18. máj 2009

ahojte,
mna by zaujimalo, ci mam ist na prve vysetrenie nalacno ked nahodou budu brat krv, alebo je to jedno? viem, ze nalacno sa musi, ked sa robia testy na tehotensku cukrovku, ale v tomto nie som si ista. Ja zatial este len zacinam tuto krasnu cestu, ale uz teraz mam pocit, ze tam hladna nevydrzim. 🙂

januliak
18. máj 2009

zelinka nemusis byt nalacno 😉

belanka
18. máj 2009

mne nebrali krv.lekárka to videla na UZV a mala som zväčšenú maternicu.ale tehu knižku mi vypísala pri 1.dcérke až v 12.týždni a pri 2.tuším v 11.týždni.ako píše januliak nalačno netreba byť.len pri tých testoch na cukrovku.

simbbaa
18. máj 2009

ahojte babenky 😉 ak sa mozem pridat tiez ma caka navsteva u doktora je to uz moje druhe tehotenstvo,v prvom som bola u doktora neskor teda v nejakom11 tt,teraz som pravdep.vo 4tt +,chcem sa spytat kedy je najvhodnejsie ist k lekarovi aby tam vobec nieco videl 🙂 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre