Bolesť prsníkov po vysadení antikoncepcie. Čo to môže byť?

emilllll
10. sep 2017

Ahojte brala som 5 mesiacov antiku asi cca pred 3 tyzdnami som ju vysadila teraz ma brutalne bolia prsniky.Robyla som si aj tehu test vysla jedna ciarka.Tak neviem co by to mohlo byt.Menstruacia stale nabehla tak ako mala.Teraz neviem moze zena mat menstruaciu pri antike a zaroven byt tehotna.

koniarova
10. sep 2017

@emilllll Máš menzes, vyšiel ti negatívne test, tak prečo by si mala byť tehotná?

emilllll
autor
10. sep 2017

No citala som vseliake fora a diskusie,ze babyali menzes a test vysiel negativny a boli tehotne.Ja len koli tym prsiam nikdy predtym som taku bolest nemala.

kvetinka75
10. sep 2017

a čo tak navštíviť lekára? ty si myslíš že niekto ti tu dá 100-nú odpoveď? Čo je u jednej ženy ako príznak tehotenstva, nemusí byť u druhej. Nechápem tieto otázky - som tehotná? nie som tehotná? čo to môže byť? Miesto toho aby ženy navštívili lekára, riadia sa radami žien na fóre. Len lekár ti bude vedieť povedať čo ti je.
Mňa napr. niekedy pred menzesom bolia prsia. Niekedy až tak, že sa ich ani dotknúť nemôžem. Tak ak by som to mala brať podľa toho, tak o pár dní dostaneš. Ale či je to tak v skutočnosti - neviem.
Radím menej čítať na forach a keď nevieš čo ti je, radšej navštív lekára.

xxxxxnnnnn
10. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre