Príznaky mám a test je negatívny

zu_zie
6. júl 2017

Ahojte zienky, chcem vas poprosit o rady a nazory.
S manzelom sme mali 29.6. Nechraneny styk v plodne dni, kedze uz planujeme babo.
Uz par dni mam bolesti slabe v podbrusku, som unavena, velmi sa mi mota hlava a aj ma pobolieva. Stale je mi zima.
Robila som si test ale je negatívny.
Prsia vôbec nemam citlive.
Zaludok mavam obcas ako na vode a mam dni kedy zjem aj vola a inokedy jedlo ani citit.
Poradte. Ďakujem

bashka80
6. júl 2017

možno je ešte skoro, aby test niečo ukázal, od 29.6. ubehlo len 6 alebo 7 dní

jeniixaa
6. júl 2017

@zu_zie mne test vyšiel až keď mi meškali 3 dni...predtým bol tiež neg.

zu_zie
autor
6. júl 2017

A myslite ze by to mohlo byt? Ja to tak cítim, dokonca myslím, ze dievčatko, intuícia ma nezvykne klamat. Ale ytam sa lebo vy uz mate skusenosti

anonymka11
6. júl 2017

@zu_zie ahoj prepac ale prislo mi to smiesne ked si napisala ze mas este aj intuiciu ze to bude dokonca dievcatko 😀 ved ste sa len teraz snazili...test ti este nic neukaze ved este ti ani menzes nemeska a ci by boli tak skoro priznaky tiez neviem mozno len tak velmi chces...mne test ukazal asi az po 3 dnoch od meskania a az vtedy prisli priznaky ako vracanie..bolest moze byt aj tym ze sa uhniezduje vajicko vyckaj do menzesu

zu_zie
autor
6. júl 2017

Este spomeniem, ze stale chodim cikat 😔

ejuska2586
6. júl 2017

@zu_zie Ahoj. Na pozitivny test je este skoro a na priznaky tiez. Vajicko sa uhniezdi za 7-10 dni. Tie "pocity" som zazivala aj ja 3x - 2x z toho som bola tehotna, 3ti krat nie - moje telo sa so mnou len zahravalo. V kazdom pripade sa na pocity nespoliehaj. Pockaj, nech si aspon 12 dni od pohlavneho styku a potom testuj. Ak ani vtedy este nic nebude na teste, nic sa nedeje. Niektorym kockam ukaze test az ked im meska menstruacia... Drzim palce.

zu_zie
autor
6. júl 2017

@anonymka11 mne to vtipne nepride, moja mamina to vedela pri oboch 🙂

zu_zie
autor
6. júl 2017

@ejuska2586 ďakujeme 🙂

jeniixaa
6. júl 2017

ono aj bacha na to, aby to nebolo viac psychické a vsugerované...lebo mať takéto príznaky 7 dní po styku..no neviem neviem....ale každopádne držím palce

sense
6. júl 2017

Ak ti bude meskat sprav test, na priznaky je skoro....pozor psychika je "silna carodejnica.."....aby si nebola sklamana...

sunshine1311
6. júl 2017

Na príznaky je podľa mňa určite skoro.Pri všetkých troch tehotenstvách som mala takéto príznaky až keď mi moje dni meškali niekoľko dní.Keď sme sa teraz snažili o bábo, musela som ísť na gastro vyšetrenie a tak som si pre istotu urobila test, bolo to zhruba po 3 týždňoch od poh. styku a bol negatívny.Tak som myslela, že nie som tehu a na vyšetrenie som išla.Výsledky nedopadli dobre, tak sme snaženie odložili kým sa nevyliečim, ale osud to zariadil tak, že moje dni neprišli a až potom bol test pozitívny.Takže v tom čase keď som si robila test pred vyšetrením , teda tie 3 týždne od oplodnenia som tehotná bola,ale nemala som ani príznaky, ani test nič neukázal.

xxxxxnnnnn
6. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

rebellefleur
6. júl 2017

Hej hej isto si tehotná a bude to ešte aj dievčatko 🙈 ako sorry, čo čakáš že ti tu napíšeme? Nemáme vešteckú gulu

zu_zie
autor
6. júl 2017

Vdaka všetkym. Pockam a uvidíme.
Ps:
@rebellefleur ty nemas tu krištáľovu gulu? Hm sakra tak to asi fakt pisem zle. Povedali mi, ze tu su same odbornicky

rebellefleur
6. júl 2017

@zu_zie - môžeš písať kam len chceš, nikto ti nepovie, či si tehotna alebo nie.

nika898
6. júl 2017

@zu_zie ako ti tu pisu pozor na psychyku dokaze s tvojim telom spravit vela. Poznam to z vlastnej skusenosti strasne som chcela druhe babo a 3 mesiace som si myslela ze aa to uz uz podarilo a nakoniec prisla mrcha, ale teraz uz cakame aj vytuzene druhe. No na druhej strane ti aj poviem ze ver svojej intuicii ta ma pri prvom nesklamala a tiez som vedela ze to bude chlapec hnet od zaciatku a aj je 🙂. Kazdopadne pockaj si kym ti ma prist ms a ak bude meskat spprav si test doporucujem rano 😉. Na tie co pisu ze nemaju vestecku gulu kasli podla mna riesia svoje komplexi. Drzim palce.

ciernypes
6. júl 2017

@zu_zie testy su vysoko spolahlive aj kebyze si tehotna,tak nemas priznaky,tie pridu az neskor,skor je to psychika,sa zbytocne sledijes,ved vyckaj casu ako husa klasu.

zu_zie
autor
6. júl 2017

@rebellefleur na to som sa predsa ano nepýtala. 😁

zu_zie
autor
6. júl 2017

@nika898 ďakujem krásne 🙂
Svojej intuícii verím, len zazivam cosi nove a snazin sa v tom zorientovať preto mi pomoze kazda vasa skusenost,takže ti ďakujem 🙂

kratucka
6. júl 2017

ja si myslím, že je to ešte v celku skoro aby ti test mohol niečo ukázať 🙂 najlepšie ti ukáže tesť až po prvej meškajúcej menštruácii.. viem, že to budú nervy ale teraz nemôžeš urobiť nič iné ako čakať.. budem držať palčeky a nech to je teda to dievčatko 🙂

zu_zie
autor
11. júl 2017

Zienky tak moja intuícia ma neklama
Teraz len zvládnuť prvé týždne aby bolo všetko v poriadku a tešiť sa 🙂

katkas114
18. júl 2017

Ahojte , nechcela som zakladat novu temu tak skusim tu 🙂 stala sa nam nehoda ,ms mi meska 4 dni , no uz predtym som mala priznaky tehu tak som spravila test pred meskanim a ukazalo slabu druhu ciarku , no po dvoch dnoch mi mizla ale ms nikde . Nemam ziadne stresy digi test negativny ... od vcera mam jemne spinenie hneda krv tak akurat na toaletak , k lekarovi som objednana na bud. tyzden ziadne bolesti zatial nemam

ddomka
16. jan 2018

@katkas114 Ahoj ako si dopadla ??

darling111
7. sep 2018

prispejem aj ja mojimi pocitmi, pred týždňom sme mali nechraneny styk(ano chceme babo) a uz asi 4-5dni mam nonstop bolesti v podbrusku-bolesť vaječníkov, neprestava to, ovulovala som zac.min.týždňa, vtedy sme aj mali sex...test som robila vcera-negatívny (aj som predpokladala),ale moze to zena uz skoro od začiatku citit ze je tehotná aj ked test ukazuje inak? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre