Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
20. mar 2009

papa 😝 😀 😉

dinduska
20. mar 2009

ahojky tak uz som tu zase.strasne ma boli hlava a zacalo ma pichat vo vajecniku alebo co to je na oravej strane.ak ste mali niektora slepak tak na tom mieste.ja uz neviem co mam robit uplne som z toho znicena.baby takto stresy som nemala ani pri prvom tehu.

maajka83
20. mar 2009

Dinduska hlavne bud kludna. ja viem je to tazke ale neprospieva to babetku. Kym nekrvacas tak je dobre. Horsie by bolo keby si zacala krvacat. Ak ta tie bolesti neprejdu tak chod na pohotovost. Neboj, vsetko bude dobre. Daj malu spinkat a sadni si, vyloz si nohy, nic uz nerob, urob si pohodlie.

dinduska
20. mar 2009

ale som zvedava kedy zaspi je strasna tento tyzden normalne ju nezpoznavam 😖 ja mam stale taky strach ze som potratila a preto ta ciarka nesilnie.ty si kedy testovala a mala si pekny testik?

n645a
20. mar 2009

ahoj dinduška vieščo odmeraj si teplotu ak máš zvýšenu čiže viacej ako 37 tak to neni dobre ale ak nie tak je všetko fajn ja som prvý potrat mala zamlčaný a to bábo sa normálne vstrebalo takže tak a druhy krát som mala normálny samovoľný potrat ale nič ma nebolelo ani krče som nemala ani som moc nekrvácala iba som mala taký sprostý pocit ale lekári ma nebrali vážne stále mi hovorili čo histeričim že sa nič nedeje že mam doma ležať v kľude.

lucinka1104
20. mar 2009

dinduš neboj sa mal ti zobrať krv spravil chybu podľa hodnoty hcg by vedel posúdiť či sajedná o normálne dobre sa vyvíjajúce tehu...
ja to mam tiež také divné v sobotu som mala mrchu veľmi slabulinkú, v nedelu a pondelok takú strednu potom dva dni takmer nič a dnes už len špiním ráno také svetlunko hnedé tarz do žlta stale ma pobolieva vaječník a BT mam 36,8

dinduska
20. mar 2009

luci ja som z toho uplne uz taka zmetena.ako vidim tak ty to nemas tiez celkom jasne 😒 ja uz normalne rozmyslam ze ci som nahodoe neotehotnela pred ms 3dni a nie cez plodne dni.lebo okrem plodnych dni dme snazilkovali aj 3dni pred ms

dinduska
20. mar 2009

n645c a mam zmerat telesnu alebo bazalnu? 😨

vanessa123a
20. mar 2009

Ahojte babulky mame nove tehulky? 🙂
Dinduska nestresuj sa moja to t vobec nerobi dobre a pobolevanie aj pichanie je normalne hned na zaciatku , neboj bude vsetko oki , len sa nsaz byt pozitivne naladena aj ked pri malej je to tazke 😝 , inak tie testy niekedy blbnu takze pockaj par dni a testni potom uviidis bude to ok, 😉

Sofi ahoj ako sa ti dari?? ja som sa ndes tak strasne vyhadzala ako nikdy 😀 ale neviem z coho kua a pobolieva podbrusko pri MS ale j vobec neviem kedy ju mam dostat 😅

dinduska
20. mar 2009

telesnu mam 37rovnych 😒 😒

vanessa123a
20. mar 2009

dindus ved to je super mala s 36,8 nie?

lucinka1104
20. mar 2009

dinduš v ethu je bežné že je zvýšená teplota nemusí to znamenať nič zlé ja som mala celé tehu 37,2

sofinka30
20. mar 2009

caute babiky,som tu u svokrusky a dostala som sa k netu,tak vas aspon pozdravim..dindus to ked mas zvysenu tepl.je uplne normalne...keby je zle,pohotovost funguje.ale to co pises su normalne veci v tehu a ak sa ti to nezda,zajtra je sobota tak behni naozaj na pohotovost,povies ze si tehotna,urobia ti sono a poslu domov,pretoze ak nekrvacas a nic take tam nenajdu,nemaju dovod ta tam nechavat.A hlavne ti urcite urobia sono a vsetko skontroluju.ty budes pokojna...takto pokial pojdes k svojmu dokt.budes v strese a keby ti aj nic nebolo...mozes si zbytocne ublizovat..za prehliadku nic nedas,mozes len ziskat-pokoj.

sofinka30
20. mar 2009

vanes preco si mi nezavolala?alebo takto-prisla ti ta sprava?ja na figu...no comment a pubertacke pupaky sa mi vyhodili tiez... 😝

dinduska
20. mar 2009

ahojte akuraz som sa vratila z nemocnice bola som na gynde.to co mi je je v poriadku len na sone nebolo vobec vobec nic vidiet 😢 doktorka mi povedala,ze to co mi je su priznaky.ale ze bud som asi potratila alebo to este nieje vidno.ja asi umrem.je mi uplne hrozne.to by vysvetlovalo aj tie testy.preco ja? 😢 😢 😢

slnyecko
21. mar 2009

dinduska,to co je za pristup?Podla mna tam este vobec nemusi byt vidno,ked si este len 5tt,a dr ta zbytocne vystrasila.a ked mas stale priznaky myslim ze to bude v pohode.A tie testy?ved si pisala ze aj pri prvom si to mala tak.Preco sa nevykasles na testy a neuzivas si tehotenstvo?robis si zbytocny stres a to babu urcite vobec neprospieva.Velmi sa sledujes...prepac asi sa mi to lahko pise kedze ja som otehotnela ani neviem ako a hned mi test ukazal riadnu hrubu ciaru,ale to som bola az 7tt.skus si dat od testov chvilu pauzu,co vyhodis za testy mozes radsej drobcovi kupit nieco pekne.

maajka83
21. mar 2009

Dinduska, ani mne bebolo nic vidiet, len dve bubliny, povedal ze mam prist o dva tyzdne ze ci to rastie. Tyzden nato som bola na pohotovosti a tym mi povedal ze som v 6tt. Bud kludna. Vsetko bude ok 😉

atima
21. mar 2009

suhlaim so slnyeckom my sme čakali na babatko 5rokov ale nikdy som si nerobila viac ako jeden test samozrejme vždy vyšiel po tu domu negativny až jeden mesiac som zabudla testovať lebo sm e sa pripravovali na dovolenku, no tesne pred odletom som ešte skočila k dokimu že som nedostala menzes nech mi da nejaku tabletku aby som nedostala na dovolenke aten mi oznamil, že som v 9tt. 🙂 Nemala som žiadne priznaky a ani do posiaľ neviem že som tehu okrem toho že mi rastie bruško 🙂

dinduska
21. mar 2009

ahojte baby.ja neviem celu noc som nespala.muzicek je uz vo vlaku na ceste domov.ona povedla,ze tam nic nevidi
napisala tam toto uterus RVH 4,9x3,3cm
echo endomentna 7mm
p.ovarium 2,6x1,4cm
ľ.ovarium 2,6x1,8cm
volna dutina v CD.prd tomu rozumiem.povedala,ze nic nevidi.ze mozno tam prebehla ta reakcia a babo sa neudrzalo alebo este nieje nic vidiet.do toho papiera nenapisala,ze som potratila len,ze graviditu sonograficky zatial nepotvrdzuje.dnes raano som testla z prveho mocu a test je taky isty ako vcera cez den.ja som sa pri prvom netestovala ani nesledovala lebo som nevedela,ze mozem byt tehu.testla som tyzden po vynechani a nic potom som testla tek mi meskali skoro 2tyzdne a krasne ciarocky potom som len pre kontrolu este raz na druhy den.ja som netestovala tak ako teraz tak to neviem porovnat.kazdopadne v stredu idem znova na gyndu ku svojmu dr.tak uvidim co mi povie

angi1707
21. mar 2009

ahojte.Sofi,neviem preeco sa nedarilo,bola som uplne v poriadku a to sme chceli ist teraz na IVF.maajka aj ttebe dakujem,ludia tie prsia,to strasne,ta bolest a ja mam implantaty,to asi preto,obcas mam hnedy vytok,nevadi?sofi a ako si natom,co test?

dinduska
21. mar 2009

halo je tu niekto? 😕

angi1707
21. mar 2009

dindi,keby si potratila tak sa pust krv,a aka je ta ciarka?

dinduska
21. mar 2009

sangi slabulinka stale je slabulinka a je jedno ci testujem hned rano alebo cez den stale je taka ista.mri missede sa nekrvaca ☹

angi1707
21. mar 2009

a kedy potom,sak sa ti musia pustit,no na mojom teste je ta ciarka silnejsia ako ta kontrolna.a prsia ta nebolia a bradavky,ja nemozem na nich ani lezat

dinduska
21. mar 2009

pri missede sa vobec nekrvaca to je zamlcany potrat.preto zeny co sa nesleduju ani nemusia vediet,ze potratili.preto je to zamlcany potrat.v stredu idem znova k svojmu dr tak uvidim co mi povie 😖

angi1707
21. mar 2009

a kedy pridu kramy potom potrate?

dinduska
21. mar 2009

to neviem ja som tiez taka zmetena.uvidim co mi povie dr.ale stale ma boli lavy prsnik a bradavka strasne.tiez ma pobolieva podbrusku a je mi nagrcanie ked zacitim nieake jedlo,ktoreho mi vona nezapasuje,som strasne unavena len by som spala.neviem na com som

dinduska
21. mar 2009

a moj tlak je vzdy v rozpati od 90 na 60 alebo max 95 na 60 a vcera 130na 70 a pulz 90.v zivote som nemala taky tlak.vzi som mala strasne nizky.bola som uplne v soku

angi1707
21. mar 2009

vies mam skusenost mimomaternicovym,len dufam,ze ta to necaka,a ten co spominas,nemyslim,ze by si mala

dinduska
21. mar 2009

ja uz neviem musim len cakat a nezblaznit sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre