Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

adkag
6. feb 2007

miska, chute ja nemam nejak zvlastne, stale mi chuti sladke ako predtym, ale teraz viac napriklad zmrzlina ako cokolada 🙂 . a prve tyzdne som mala strasnu chut na suchu salamu. ale inak nic specialne, snazim sa zdravo stravovat a davat si rozne druhy jedal,aby babenku nechybali ziadne ziviny. takze aj ked som predtym nemusela sosovicovu polievku, teraz si ju dam 🙂 . a na mlieko som mala strasnu chut v prvych tyzdnoch, rpedtym som ho vobec nepila, teraz chut ustala, ale pijem stale.

lubecka
6. feb 2007

Ahojte, prosim vas, ktore ste uz tehulky, z ako dlho sa vam prejavila unava? Ja som mala minuly tzden ovulaciu a od pondelka som hrozne unavena, ja sa ledva premaham aby som v robote nezaspala... ako som tehu, moze sa mi taka tehu unava prejavit uz tak rychlo na zaciatku? tyzden po oplodneni? dik.

adkag
6. feb 2007

lubecka,ked tak nad tym rozmyslam, ja som mala ovu okolo 18.12. (pravdepodobne) a uz medzi sviatkami som prvy krat pocitila taku unavu,ale netusila som ze to je tehu. bolo mi to divne, lebo sak sme boli cely cas doma a oddychovali,tak som nemala byt z coho unavena.

lubecka
6. feb 2007

ved prave, nic extra nerobim, a ja sa ledva drzim pri zivote, tak sa mi drieme, to pridem z roboty a nic nerobim, lahnem pred telku, okolo 9tej idem spat. chora nie som, ani nic na mna nelezie... presne tak, jemi tak divne...inokedy som byvala do noci hore, robili sme s domom - prerabali a ja som nebola tak unavena ako teraz... a este k tomu ma palia prsia, nebolia, ale tak zvlastne palia, taka akasi horucava... kiezby ta unava bola z tehu... 🙂

shela
6. feb 2007

adkag chcem sa ta opytat ci nemas problemy s palenim zahy...neviem co mam s tym robit. Konecne mi presli ranne nevolnosti no a teraz nastupilo toto 😖 ak o niecom vies prosim porad mi

adkag
6. feb 2007

Lubecka, aj tie prsia mozu byt priznakom tehu. este pockaj do terminu MS a urob si test, drzim palceky aby tam boli // 🙂

Shela, mna zaha moc nepali,stalo sa mi to asi 2 krat, ale myslim, ze niektore babenky pisali, ze je na to dobre dat si po jedle mineralku Fatra. aspon myslim. skus ale pozriet temy, mozno tu taka o paleni zahy aj je.

megie
6. feb 2007

Katy,ja som mala presne teplotu 37,3 ked som bola na začiatku tehu...a tiež som si myslela, že som chorá, aj k doktorke som išla a tá mi povedala, že mám asi nejakú infekciu 😀 mmm pekná infekcia 😀

marcela24
6. feb 2007

ahojte, tuto stranku navstevujem uz dlhsiu dobu. Tiez patrim medzi snazilky. Ale bohuzial zatial sa nam nedari. Je to uz nieco vyse roka a zacinam byt zufala. Moje testy boli O.K. a tiez manzelovov spermiogram. Takze som smutna. Dufam, ze onedlho budem pocitovat podobne priznaky ako vy. Aj ked samozrejme kazdy mesiac tesne pred mrchami mam vsetky mozne tehotenske priznaky. To je ta psychika. Inac adkag - akodlho ste sa snazili ? Ak sa mozem spytat?

lauritka
8. feb 2007

Ahojte...tak neviem ci toto su priznaky ale zatial ma len akoby popichava v podbrusku..akoby taky staly tlak..ale prsia necitim vobec co je cudne lebo mam normalne pravidelny menzes 28 a dni a stale pred tym ma boleli..som 32 DC
ale uz sa mi raz bohuzial stalo ze mi meskali dva tyzden aj teplota bazalna bola nad 37..a aj tak som to dostala...takze teraz sa nestresujem a budem cakat..aj keby by som bola rada keby to vyslo..my sa snazime uz 4 roky :( 😖

adkag
8. feb 2007

Lauritka, tak to sa uz poriadne dlho snazite, drzim palceky, aby neprisla MS minimalne dalsich 9 mesiacov. no neviem,ci to su priznaky, mna prsia boleli tak ako pred MS normalne, co je len velmi malo a len na dotyk a tak bolia doteraz. ale skus spravit testik, dufam,ze budes mat krasne // 🙂

lauritka
8. feb 2007

dakujem za odpoved🙂 ja este pockam ..bojim sa robit test este teraz..radsej pockam aspon tyzden este...boze daj !! ;)

zlobivco
8. feb 2007

ahojte kocky, ako si tu tak listujem a citam, zistujem, ze som na tom podobne. v podbrusku tlaky velke nemam, no sem tam nieco citim, ale mam zvacsene prsia a o bradavkach ani nehovorim. su vacsie, take trosicku tmavsie, ale nie moc a nechutne citlive. menzes som mala dostat v pondelok, ale zatial nic. tak len cakam a cakam, ak sa nic nezmeni o tyzden idem na test. nakoniec zeriem vsetko, co vidim, unavu velmi necitim, ale ta zravost ma doziera. i ked som zacala tak to jest akoby som mala dostat, vzdy mavam tzv. zravy tyzden pred. 😝 co vy na to ? moze byt?

lauritka
8. feb 2007

tak to si na tom lepsie..ja necitim prsia vobec..ani chute nemam..len trochu unava ale to moze byt aj od pocasia...a take sem tam popichavanie v podbrusku..mne mala mrcha prist v nedelu..tiez pockam aspon do valentina a ked nic az potom testujem..ale bol by to pekny darcek na valentina co myslite 😉 😀

kila
8. feb 2007

Lauritka, to by bol úžasný darček! Baby, úžastne ste si to vymysleli! 😀 😉 🙂

marcela24
8. feb 2007

ahojte baby, ja som na otm podobne. tiez mam popichava v podbrusku tak raz za cas, ale prsia ma pre zmenu vobec nebolia co ma zvyknu boliet. ale uz som mala aj cyklus kedy ma vobec neboleli. takze sa radsej nevzrusujem. v nedelu mam dostat, takze sa radsej vopred nevytesujem, lebo ako sa poznam tak tie nase zname mrchy urcite pridu, tak ako stale kazdy mesiac. uz mi teda riadne lezu na nervy. ale co uz . treba mat vesele brusko a ja tomu verim, ze raz to pride. a budem tam mat fazulku. ale inac kazdy mesiac mam ine tehotenske priznaky. takze psychika funguje naplno. 😠

marcela24
8. feb 2007

ja mam na valentina narodeniny, takze keby som to v nedelu nedostala tak asi na toho valentina si urobim test. aspon dufam. 😵

lubecka
8. feb 2007

ahojte dievcata, ja som na tom podobne, minuly tyzdne som mala ovulaciu tak neviem ci to uz mozu byt priznaky, ale som horzne unavena, stal eby som spala.. v robote sa ledva drzim pri zivote.. a potom ja mam chute, stale som hladna, len by som jedla, vsetko mozne dokopy.. a dalsia vec prsia, nikd yosm nemalaproblemy s prsiami, ale terza mam citlive bradavky a tak divne ma palia prsia a mam ich plnsie a tvrdie.. kiez by to vyslo!!! vy mate aspon vyhodu ze vam uz meska, no ja mam dostat MS az 13.2...tak uvidim..

marcela24
8. feb 2007

lubecka, podla opisu tvojich priznakov to vyzera, ze by fakt mohlo ist o tehotenstvo a najma tie prsniky, bodaj by to tak bolo. 😉 drzim ti prsteky, tak ako vsetkym nam snazilkam.

shela
8. feb 2007

Baby ja som sa dozvedela ze som tehotna az v 3 mesiaci..menstruaciu som mala normalnu a to som bola v tom...akurat stale ma boleli prsia a o tehotenstve som sa dozvedela tak ked som zacala mat ranne nevolnosti...isla som k lekarovi a ten mi povedal ze som uz 3 mesiaci 🙂 takze nevesajte hlavy...mozno niektora z vas ma to iste co som mala ja 😉

adkag
8. feb 2007

shela, tebe zacali nevolnosti az v 3. mesiaci? tak to sa mam na co tesit, som myslela,ze ma obisli 🙂

marcela24
8. feb 2007

to cakanie je tazke. kazdy mesiac cakas a veris, ze to prave teraz vyslo a niekedy uz aj prestavam, verit. pravdepodobne teraz ma budu cakat dalsie vysetrenia. tak to som zvedava ako dopadnu. som z toho smutna ☹ preco je to take tazke. clovek je zabezpeceny , ma dobru pracu , skveleho manzela - ale asi nemoze mat vsetko. 😢

shela
8. feb 2007

adkag mozno ze ani nebudes mat tie nevolnosti...je to dost o dedicnosti..moja mamka mala pred tehotenstvom 58kg a po porode 47 😖 a ja budem mat asi to iste pretoze ja teraz rapidne chudnem...akurat brusko rastie ale ostatok no hroza 😒

marcela24 nevzdavaj sa...ono to pride ked to budes najmenej cakat..a hlavne sa nestresuj lebo psychika robi tiez svoje..drzim palceky aby ti to vyslo 😉

lubecka
8. feb 2007

drzte sa dievcat, tak ako drzim palce sebe tak aj vam, tie moje prsia ma kazdym dnom prekvapuju... no uvidime 😉

shela
8. feb 2007

lubecka celkom dobry priznak... 😉

lubecka
9. feb 2007

shela, dufam.... 🙂

libeth
9. feb 2007

Caute baby, uz dlhsie chodim na tuto stranku, patrim ku snazilkam, ale nemala som reco pisat, lebo som mala polrocnu liecbu Decapeptylom-endometrioza, no a od poslednej injekcie mam uz skoro 4 mesiace, a menzes nikde. Milujeme sa s manzelom casto, ale ked nieje menzes, tak co mozem cakat, ze?
Problem je v tom, ze moja gynekologicka sa ma pytala v januari, ci niesom v tom? ze by to bolo mozne ak by som stihla prvu ovulaciu, lenze ta este v januari nebola. No ale vo februari som mala pocit ze mam ovu. tak sme skusali. No a menzes nikde, je mi zle od zaludka, bolia ma bradavky, mam strasne bolesti v krizocha a v podbrusku, tak neviem, kedze menzes este neprebehol. Ak do pondelka nedostanem idem ju navstivit. Nemate niektora skusenosti?

shela
9. feb 2007

libeth uz si skusala test?? Ja som mala tiez problem a to taky ze prve 3 mesiace som mala normalne menstruaciu...a priznaky som mala take iste ako ty. Nevolnosti mi zacali asi tak ako tebe...mozno ze sa vam to podarilo 😉 ved hovorim vyskusaj ten test. Nestratis tym nic akurat mozes len ziskat

libeth
9. feb 2007

mam kupeny test, asi ho v sobotu rano vyskusam. Bojim sa vsak, ze budem sklamana. 😢 a den predtym ako som zacala vnimat bolesti a prsia citlive, sa mi snivalo o rybyckach, preto sa bojim ten test skusit, ze co ak to nevyslo?

leto79
9. feb 2007

kocky-tehulky, nemate skusenost s krcami v maternici? ja som pre mrchou a dnes som dostala silné krce do podbruska az som sa zlakla ze co to je, bolo fakt silne a bolestive, ale za polhodinku to preslo a teraz necitim vobec nic

leto79
9. feb 2007

a nedosla ani mrcha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre