Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

monika777
1. dec 2008

ahoj moja...vies ja som uz mala aj takeho blbeho tusaka ze si to asi namyslam ,pretoze som sa aj moc sledovala a uz to nebolo asi ani dobre...pretoze mrchu som si asi sama oddialovala...ani nevies ako si ma podrzala s touto tvojou spravou...ale mas urcite pravdu moja...nesmieme nato myslet a som uz eraz toho nazoru ze ked sa snad nato nebudem sustredit a sledovat sa kazdy den tak to urcite prijde..a hlavne to nase uz teraz prave tehotenstvo a ze tie // ciarky tam budu urcite...mandulka prajem ti vela stastia a hlavne pevne nervy a nestracat nadej ked to nahodou zasa niekedy nevyjde...raz to urcite bude..vies ja si vravim ze som neni asinato este pripravena ked to takto vsetko dopadlo.DAKUJEM TI.pa 😉

lucinka1104
1. dec 2008

monika veľmi ma to mrzí, ale nestrácaj nádej , ja som na svoj poklad tiež čakala dlho, určite as to podarí aj vám, ja tomu verím a musíš aj ty. Rob sa akože , že na to kašleš a už sa snažiť nejdete, usmievaj sa, raduj sa z vianoca a uvidíš zadarí sa ani o tom nebudeš vedieť. Držím palce.

monika777
1. dec 2008

ahoj luci..dakujem...mas pravdu...nebudem nato mysliet a asi to bude najlepsie...aspon si nebudem potom privolavat nic,co by nebola pravda....viem ze nejsom urcite sama ktora bude musiet pockat na to vytuzene babatko....a ze nie vsetkym to ide tak lahko...ale hlavne hned,,,ale verim ze raz to prijde a mozno aj vtedy ked to budem najmenej cakat...dakujem za vsetko..ved sem budem chodit a z casu na cas nieco popisem ale hlavne sa budem radovat aspon z novych tehuliek....no nezabudnite nas strasne silno oplut 😀 nech sa to nalepi aj na nas... 😉

lucinka1104
1. dec 2008

moni oki 😀 hlavu hore som rada, že to bereš takto

monika777
1. dec 2008

neboj luci...mozno keby ze sem nepisem tak by som to takto ani nebrala,lebo vela ste mi pomohly prave vy to takto brat..neboj ta nedela mi nebola len tak jedno ked som sa zobidila rano v krcoch a ledva ledva som dobehla na zachod.... ☹ aj som si poplakala ze nic nebude s toho a hlavne z mojich snov,ked som si to uz predstavovala...ale beriem to ze zivot ide dalej a asi nebola este ta spravna doba nato vsetko...mam 23 takze urcite cely zivot pred sebou a raz budem urcite hrda maminka..a hlevne ked aj budeme mat vysporiadane byvanie a vsetko naokolo...aj ked som sa uz na ten pocit tesila...no uz sa tesim ked sem napisem ze mi testik ukazal // ciarky a budem to prezivat spolu s vami.dakujem vam. 🙂

lucinka1104
1. dec 2008

dieťatko príde vždycky vtedy , keď má monika 🙂

petra2505
1. dec 2008

baby je priznakom vytok?a boli ma jedno prso viac je to normalne?alebo som vadna 😢

monika777
1. dec 2008

peti s tym prsnikom ti neporadim ...ale vytok je urcite aj priznakom ehu..hlavne ked je bez zapachu..nestresuj peti...neboj vsetko bude dobre..a vadna nejsi urcite 😉

lucinka1104
1. dec 2008

Peti výtok je príznak tehu priesvitný a biely, podľa mna si naozaj tehu len si testovala veľmi skoro, mrcha musí naozaj meškať aspoň 4 dni aby vyšli // aj to su ešťe slabé teda tá druhá je slabá, nestresuj, škoda, že nemeriaš BT

MOni iank tebe som chcela už ráno napísať niečo čoťa vôbec nepoteší ja si myslím, že u teba sa jedná o samovoľný potrat, lôebo vtedy zvykne oplodnené vajíčko odísť v mrche, ktorá príde neskôr ako by mala, je silnejšia a boelstivejšia ako normálne.....každopádne malo to tak byť a javerím , že ešťe na rok budeš držať svoje mimi v náručí , možné to je 😀

bibka1807
1. dec 2008

Ahoj Lucinka 🙂, takze som dnes bola na vysetreni, som v 6. tyzdni, takze si si dobre tipla a babatko je v poriadku 🙂

bibka1807
1. dec 2008

Kocky a co si myslite, mam doma psika, cistotneho maltezacika, myslite si zeby mohol ohrozit plod alebo su to len take vymysleniny? Ja si to ani neviem predstavit zeby to tak malo byt ved on je tak cistucky 🙂

celine
1. dec 2008

bibka, aj ja mam doma maltezacika 🙂 dufam, ze to nicomu neskodi. Je tu vela bab, ktore donosili zdrave babatka aj so psikom v domacnosti.

lucinka1104
1. dec 2008

bibka určite nie neboj sa a ešťe raz srdečne gartulujem...ono sa hovorí, že má žena problém otehotnieť, keďje v byte havko 😉

deina2005
1. dec 2008

bibka ja som cele tehotenstvo mala pri sebe psa a nic sa nestalo len musis davat pozor na to aby ta neolizoval a hlavne na exkrementy

lucka33
1. dec 2008

ahojte! ja som z inej temy, ale vidim, ze tu u vas sa dari otehotniet 😉 Chcem sa len spytat, ci mate skusenosti s tym, ze zena otehotnela tesne po MS? Teda bud v posledny den MS alebo den po MS... Dakujem!

monika777
2. dec 2008

ahojte....tak babenky moje..ja uz mrchu nemam...mala som j od nedele rana a dnes som vstala a uz skoro ani nic...tak neviem fakt co sa deje..a luci ja som si v tedy tiez nato spomenula,ze mohlo ist o samovolny potrat,pretoze bolesti som este take nikdy nemala..a asi to bude aj tomu nasvedcovat,pretoze ako som uz pisala mrchu uz skoro nemam ☹ najhorsie je natom to ze ani neviem co bolo a co sa stalo...

lucinka1104
2. dec 2008

moni ,ale rovnako, keď trvala len 2 dni môžeš byť tehu, urob si radčej test, ak si tehu bola v tvojom tele ešťe bude HCG tak to test zachytí,a le zase ak budú pekné // tak si tehu 😉 a skus si ráno zmerať aj BT

monika777
2. dec 2008

luci..vyskusam aj ked tym 2 palickam uz niak neverim...ale aj brucho mam stale nafuknute...a akosa mera ta teplota?kolko musi byt...a kedy rano si ju mam odmerat..?,som ale hrozna co??tolko otazok,mozno pre niektore su to aj absorudne veci ale ja som tehu este nebola tak sa radsej popytam...

lucinka1104
2. dec 2008

Vždy ráno po prebudení sa meria, približne v rovnakom čase dole v pošve, predtým ako vstaneš z postele a ak sinapriek krvácaniu tehu bude nad 36,8 😉

monika777
2. dec 2008

takze ak mi vystupi teplota nad 36,8 tak by som aj mohla byt??ja viem nemusi to byt asi pravidlo a vzdy to tak vist nemusi ale aspon vyskusam....staci ked si strasem teplomer na 36?nie??a merat si ju mam cca ako dlho??

lucinka1104
2. dec 2008

tak 3 min by malo stačiť jja mám digitál 😀

monika777
2. dec 2008

tak tebe je fajne nemusis aspon striasat 😉

lucinka1104
2. dec 2008

ortoťový je zase presnejší 😉

monika777
2. dec 2008

vsak prave preto..to som pocula aj ja ze ortutovy je zasa presnejsi..tak kaslat nato ktory je aky...
luci:mam jednu otazku..co by si robila ty na mojom mieste..skusala by si dalej??aj tu teplotu a neskor aj test,myslela nato??alebo by si uz nato kaslala a radsej nato ani nemyslela?co si ty o tomto vsetkom myslis??mam sancu byt este tehotna ci ani nie??vies a hlavne mam pocit aby toto vsetko nebolo zasa len zbytocne... ☹

monika777
2. dec 2008

luci a maly je strasne nedherny...az teraz som si porela vsetky foto...vidim a hlavne citala som ze si to mala tiez dost tazke... ☹ no super ste to zvladly 😉 mas krasneho chlapa bo boku 🙂

lucinka1104
2. dec 2008

A mala si už niekedy takúto krátku mrchu ak to u teba nebýva zvykom tťak tu nádej je. Ja by som určite zmerala teplotu a podľa toho by som sa rozhodla či testovať či nie.
A ďakujeme krásne 🙂

monika777
2. dec 2008

nie nemam to vo zvyku....vzdy ju mam zhruba 5 dni a ten 6 uz iba take slabe spinenie...tak vyskusam odmerat aspon tu teplotu a podla toho uvidim ci tam ta nadej bude 😉

lucinka1104
2. dec 2008

oki moni strašne si želám , aby tam bola 😉 😵

monika777
2. dec 2008

dakujem si super luci..nemyslela som ze sa tu stretnem s takymi super babenami...urcite dam vediet...ale radsej nebudem nic predbiehat a nahodou si namyslat.... 😉

petra2505
2. dec 2008

baby moze sa stat, ze na tehu teste je rano silnejsia ciarka ako pocas dna?je to normalne?podotykam, ze chodim cikat 2 - 3 krat za hodinu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre