Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

monika777
3. dec 2008

babulka...no ani sama neviem naco este cakam..asi cakam kym si nespravim test a potom pojdem...ale mala by som ist,pretoze ak nebudem tehu tak sa bojim ci to neni nahodou potom niaky zapal..aj ked sa na zapal urcite necitim...ale prevencia vies musi byt..pojdem urcite.v pondelok mam aj volno,tak nebudem musiet ani stresovat ci stihnem do roboty alebo nie bo vzdy tam cakam aj 3 hod,dokim sa dostanem na radu 😠

liliput
3. dec 2008

luci, už sa stalo.. 🙂 a bola teda len jedna /.....ale aj tak čakám na deň MS....

keď som bola prvýkrát tehu.....tak to som testovala v deň MS....večer a bola čiarka (mávala som presnú-fakt presnú MS - vždy v deň očakávania MS...a doobeda....a bol už večer a MS nikde...tak som testla a boli dve // .. 😀

babulka123
3. dec 2008

monika dobry plan.. budem drzat palce.. som velmi zvedava....

monika777
3. dec 2008

lili drzim ti palce..

dakujem vam ak nie nahodou tak dufam len ze to vijde na buduce...a ked teraz ze som uz ani niak neverim...

lucinka1104
3. dec 2008

lili tak potom tetsny toho 7 😉 veľa žien bolo takto tehu, že im zrazu nič nebolo......

liliput
3. dec 2008

jasne luci....budem urcite testovat... 😵 potom dam vediet... 😎

monika777
3. dec 2008

lili ty uz babo mas?? 🙂

liliput
3. dec 2008

ano mam - rocneho cmuka... 🙂

monika777
3. dec 2008

jej tak to musis mat tiez teraz doma veselo...a ked si bola tehotna mala si aj niake priznaky??

dalliah
3. dec 2008

caute baby potrebujem poradit a neviem do ktorej temy mam tu otazku supnut.. brala som antikoncepcie minuly mesiac som vysadila dostala MS a na 14 den mi zacali plodne dni, viem to podla hlienu, bilekovy uplne jasny.. no a v nedelu som mala dostat MS a zatim nic a ked som vcera bola na WC tak cumim jak blba a opat mi sorry za vyraz visel bielkovy hlien..tak nechapem.. mozem mat dvakrat plodne dni? ved v nedelu som mala dostat kramy uz a nic..

liliput
3. dec 2008

moni,

ked som bola tehu....cele tehu v pohodicke...ziadne priznaky... 😉 a ani som nevedela ze som tehu...este sme boli na lyzovacke...totalna chumelica....takze uz som bola tehu a ani som nevedela... 😵

lucinka1104
3. dec 2008

dal to si skôr tehu a máš klasický bielkový tehu vytoki

dalliah
3. dec 2008

luci cooooooooooo??? myslis vazne???ale to bol normal klasika bielkovy visiaci vytok... a meska mi 3 dni ale to je po vysadeni antikonc. normal a testy (5 testov) 🙂 my vyslo negat... tak co ten hlien?

liliput
3. dec 2008

jaj ale tesne pred tou lyžovačkou som mala akoby chrípku....zvýšená teplota a tak...som myslela, že som fakt chorá....aj som váhala či ísť na lyžovačku...no potom som išla...a sa to zlepšilo....no a nakoniec to bolo tehu.. 😉

dalliah
3. dec 2008

lucinka1104

taky zvykne byt na zaciatku tehu?

lucinka1104
3. dec 2008

dal celé tehu 🙂 a na testy mohlo byť skoro mne meškalo 9 dní, keď mi vyšiel test

liliput
3. dec 2008

ja som teda také výtoky nemávala... 😕

lucinka1104
3. dec 2008

lili ale v 90 percentách sú mali ich všetky moje známe tu na koni a aj ja 🙄

liliput
3. dec 2008

tak neviem prečo....možno nejaký riedky ano...ale taký biely...to asi nie...nespomínam si veru...hmmm, nevadí... 😉

dalliah
3. dec 2008

lucinka1104

luci ale taky visiaci? sorry za vyraz ked som tlacila.. taky bielkovy trochu hustejsi..noo visel.. plodne dni som mala okolo 16.11

dalliah
3. dec 2008

luci aty si si robila iba tzen 9 den co ti meskal ci aj predtym?

lucinka1104
3. dec 2008

dal no môže byť aj taký určite t onemám druhé polodné dni ..
kedy si si robila posledný test? Zajtra by ti u mal ukázať ak si tehu

jasné že aj predtým asi 5

dalliah
3. dec 2008

no v nedelu som mala dostat MS a zatim nic a test som robila dnes rano 2 rapi... do 3 min len jedna ciarak a po 10 taky slaby tienik na oboch testoch ale viem ze to uz neni platne.. mam slabe krce v brusku jak MS ked ide, prsia uz sa mi tiez napli no tak cakam..

monika777
3. dec 2008

dali drzim ti palce 🤐

dalliah
3. dec 2008

😵 obe si drzime palce...vyjde to urcite..ty ale ne ze mi nedas vediet!!🙂

monika777
3. dec 2008

luci ja som mala tiez taky visiaci....ale plodne dni podla mna nemozu byt 2krat 😖 ja neviem ja mam pocit ze neviem asi uz nic 😠

dalliah
3. dec 2008

a MOn mas aj nejak eine priznaky? ja ma brutal leskle oci

monika777
3. dec 2008

v robote domna kolegina podzubla ze mam aj ja leskle oci...no ja mam leda tak stale nafuknute brucho a bolia ma stale aj prsia..len ja to mam ine..lebo ja som tu mrchu dostala aj ked len na 2 dni a aj ked meskala.tak preto teraz neviem...mozno dokial by som nedostala tak by som aj dufala ze som

monika777
3. dec 2008

dali prestan urcite ti dam vediet nech to bude akokolvek 🤐 ale aj ty dobre 😎 neze uz nenapises 😠 a ako sa vlastne volas??

dalliah
3. dec 2008

sorry Moni, som Marianna - tesi ma 🙂 kolko mas rokov vlastne?vydata?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre