Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dalliah
3. dec 2008

baby ako je to s tym, ze vela zena zacne pit ked je tehu? lebo ja ne ze by som bola smadna, ale furt mam sucho v hrdle tak neprijemne tak musim pit, normalne aj v noci som s ana to zobudila a to u man nikdy nebyvalo...toto si nevsugeruvavam, len toto fakt na sebe pozorujem furt mam sucho v hrdle..

lucinka1104
3. dec 2008

hovorí sa, že žena je stále smädná...idem s drobcom von pá

monika777
3. dec 2008

ahoj luci... aj mna stale smedi..minule dosiel premna frajer a isly sme domenko a musela som si na pol hodinu cesty ani to nie kupit pit..lebo by som umrela...tesi ma mariana..nie ja nejsom zatial vydata..chcely by sme svadbu na dalsi rok a mam 23 a ty?? 😉

dalliah
3. dec 2008

tiez mam 23 vydavala som sa v septmebri..pocuj a ako ze ta smädi? lebo mna ne te smädi ale furt mam sucho v hrdle ze sa proste musim napit

monika777
3. dec 2008

no vsak prave ani ja to nemam tak ze by som bola smedna ako ked je leto a teplo..ja ani nepocitujem ze jezis som dehidrovana...ale mam stale pri sebe pit a mam pocit ako by sa mi nevytvaraly ani sliny..napijem sa a musim znova 😉

monika777
3. dec 2008

a vipijem toho strasne vela....tiez som si to vsimla

dalliah
3. dec 2008

pocuj my spolu skoncime na psychiatrii 😀 😀

dalliah
3. dec 2008

kurnik Moni, musime sa supnut niekma kde nam presne povedia ako zistime ci sme tehu..

monika777
3. dec 2008

tak tomu ver....stretneme sa v pezinku..ja uz rezervujem fleka 😉

dalliah
3. dec 2008

a potom tam porodime 😎

monika777
3. dec 2008

🙂 trdlo 😉

dalliah
3. dec 2008

😝

sarinka23
3. dec 2008

Ahojte baby viete mi prosim poradit, Chcem sa spytat v poslednej dobe ma boli v podbrusku ako keby som mala dostat ale mam mat mrchu az o 2tyz.akoby z toho ma zacali boliet aj krize predtym som tu bolest nepoznala no nie je to pravidelne je to ako kedy. Tiez mam dost nafuknute brucho aj ked za cely den nic nezjem a ked chodim na wc tak citim taky divny zapach ktoreho sa neviem zbavit. Nechcem si nieco vsugerovat ale myslite ze by to mohlo byt tehu alebo nie? Dakujem za rady

sarinka23
3. dec 2008

Alebo neviem ci to nie je nejaky zapal?

lucinka1104
3. dec 2008

mohlo by tzo byť tehu, ale ako myslíš zápach na wc???

sarinka23
3. dec 2008

lucinka 1104 no mylsim tym ze mam vytok ale citim to ako to je tazko opisat neviem pre mna to je dost divne a nezvycajne

deina2005
3. dec 2008

petra2505 tak gratulujem myslim ze si 100%tehu inak by ti to tie ostetne testy neukazali.kolko dni ti meska?

petra2505
3. dec 2008

deina dakujem, este tomu neverim, dnes som si robila zas testy inej znacky a ukazali //, meska mi 3 dni

deina2005
3. dec 2008

no mne 5 dni.no tak to bodeme mat spolocny termin ja som si vypocitala tak mi to vychadza na 13 augusta.no uz len dufat ze vsetko bude ok

lucinka1104
3. dec 2008

sari, ale tehu výtok by nemal zapáchať 😕 asi budeš mať kavasinky,ale aj tak môžeš byť tehu,počkaj do mrchy a zajdi si radčšej k dr

sarinka23
3. dec 2008

no asi tak luci ale ked tie bolesti fakt nechapem preco su no a najhorsie je to cakanie ci pride mrcha lebo nie a to mam este skoro 2 tyz.

sarinka23
3. dec 2008

vies ked sme sli na to s priatelom aj bez ochrany tak vzdy prestal skor a nepustil to do mna myslis ze aj tak by som mohla byt tomu moc neverim ☹

petra2505
3. dec 2008

deina mne to vychadza na 9.augusta, ak to teda bude pravda a vsetko pojde tak ako ma 🙂

lucinka1104
3. dec 2008

sarinka mohla, lebo ešťe pred ejakuláciou ujde pár spermiíí

jahoda
3. dec 2008

ahojte, pisem, bo som sklamana, mala som vsetky mozne priznaky a mrcha aj tak dosla 🙄 😢 ako sa mate vy?

emjee
4. dec 2008

dalliah • snž • Včera o 14:29
poprosim radu... Bielkovy hlien tehu priznak ci nie..

dalliah • snž • Včera o 14:33
mamicky prosim poradte..je to mozne mat prvy mesiac tehu taky bielkovy vytok? je to priznak tehu??

perla200
4. dec 2008

petra - držím palce...aj všetkým ostatným....sarinka ja osobne si myslím, že ked´ste to nerobili naplno je velmi malá pravdepodobnosť otehotnenia

dalliah
4. dec 2008

holky prosim poradtee moze byt bielkovy vytok po meskani mrchy 5 dni priznak tehu?

petra2505
4. dec 2008

perla dakujem, ale ja to este nemam potvrdene od lekara tak sa neradujem aby som nebola sklamana.....

dasena
4. dec 2008

sarinka23.ta bolest ktoru pocitujes moze byt aj ovulacia.Ja to tiez pocitujem a niekedy az tak ze mam problem si sadnut,ale nieje to vzdy. 😉 A co sa tyka toho ci mozes byt tehu,je tam mala pravdepodobnost,takto otehotnela moja ex kamoska a nakoniec jej tehu dopadlo kyretom(neviem ako sa to pise)Takze len tolko 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre