Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
4. dec 2008

dal môže byť.....

dalliah
4. dec 2008

luci nevies poradit stranku kde o tom pisu?

monika777
4. dec 2008

ahojte...no ja som dnes netestovala..lebo som sa zobudila s hnedym vytokom..takym spinenim ☹ takze tehu asi fakt nebudem....najprv mrcha ani nie na 2 dni a teraz zasa po 2 dnoch to spinenie... 😢

dalliah
4. dec 2008

Moni...teraz som citakla na jednej stranke ze moze byt na zaciatku spnenie, prerusovane, takze neblbni a zajtar rano testuj ved nic za to nedas!

monika777
4. dec 2008

no ved este vyskusam..mam v rezerve ten test,tak ho nevyhodim..ty mas este stale tie vytoky ci uz prestaly??lebo to co si vcera opisovala som mala aj ja ale len vtedy na wc a potom som mala uz take insie ale nie hlavne v takom mnozstve 😉

perla200
4. dec 2008

monika ty si mala také spinenie v čase mrchy??

lucinka1104
4. dec 2008

práveže si testovať mala toto špinenie je tiež príznak tehu.....
dal na tej stránke píšu len, že vtehu je zvýšený pošvový výtok to je všetko......

množstvo vytoku nie je každý deň rovnaké pár dní nemusí byť ani vôbec

dalliah
4. dec 2008

ten vytok nema nijaky zapach.. a len raz som spozorovaĺa ten bilekovy predvcerom odvtedy nie len mam taky slaby biely obcas trocha do zlta..to je zle???

monika777
4. dec 2008

perly...nie mne najprv meskala mrcha po 5 dnoch som ju dostala no len ani nie na 2 dni...dalsie 2 dni boly boly v pohode a dnes som vstavala s tym hnedym spinenim...myslela som ze to ma dohru koly tej mrche ze trvala tak kratko,preto som netestovala.
jej lucka ahoj....uz som asi otravna len v tom neviem poriadne chodit co moze a co nemoze byt..ale ucim sa rychlo..teda aspon snad

lucinka1104
4. dec 2008

nie práve taký býva v tehu

dalliah
4. dec 2008

ale niketore baby pisali ze to su kvasinky.. on je taky slabozlty..nepachne..ak je to tehu preco test nic neukazuje?

lucinka1104
4. dec 2008

A kedy si testovala naposledy?
slabo do žlta to spôsobuje žlté teliesko ktoré vyživuje plod
uplne žlté su kvasinky 🙂

dalliah
4. dec 2008

vcera som testovala.. a niiiic

perla200
4. dec 2008

tak v tomto neviem radiť...ja som mala len slabé špinenie jeden den v čase mrchy, potom nič....a na 4 den //. ak ti test ukazuje / tak potom neviem.... ☹

monika777
4. dec 2008

ja som este netestovala 😒

dalliah
4. dec 2008

Moni ty ma pocuvaj urcite zajtra testuj!! 😀

lucinka1104
4. dec 2008

dal a koľko ti mešká?

monika777
4. dec 2008

moja,neboj zajtra budem testovat uz urcite ved ak by som bola naozaj uz mi to musi ukazat.... 😉

henrieta76
4. dec 2008

ahojte,mozem sa k vam pridat?
mam podobny problem.mne ms ma prist dnes-zajtra.od pondelka mam pozityvny tehu test ciarka silnie,ale vcera ma trocha bolelo brucho a zacala som hnedo spinit.dnes som este trocha mala rano potom uz nie.cely den mam v podbrsku taky divny pocit.viete mi poradit?

lucinka1104
4. dec 2008

podľa mna by si mala preistotu zájsť k dr aby si nepotratila 😉

petra2505
4. dec 2008

luci je podla Teba normalne, ak mam od nedele // stale rovnake, ta druha nesilnie?

dalliah
4. dec 2008

luci zatim 5 dni..

lucinka1104
4. dec 2008

peti nie je preto by si mala isť k dr a neodkladať to aby as nejednalo o mimomaternicové tehu...... 🤐

dal tak ešťe tu nádej je testni v nedelu skôr nie!!!! a ak vtedy vynde / tak utekať k dr na prehliadku

dalliah
4. dec 2008

oki, skusim.. ale radsej sa upokojujem, nech sa zbytocne netesim

monika777
4. dec 2008

mariani mne tiez meskala mrcha 5 dni..mozno si len testovala skoro 😉

dalliah
4. dec 2008

to mi je ale divne..ze ani naznak vies.. iba prsia mam plnsie..

lucinka1104
4. dec 2008

dal nemusíš mať príznaky!!!!!!mne bolo len ťažko na žalúdku a mala som výtok ,citlivé bradavky som mala až okolo 7tt

dalliah
4. dec 2008

luci, jedien co uplne necahpem ten hlien predvcerom bielkovy - jasne plodny - a to uz som plodne dni mala a tieto dva dni zase len slabunko zlty..

petra2505
4. dec 2008

luci zajtra si idem dat vysetrit krv a ku gynekologovi idem az v pondelok, skorej nemozem kvoli praci 😠

perla200
4. dec 2008

petra stále je slabá? vôbec ani trošku nesilnie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre