• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
baby ked vam skoncila mrcha nolely vas aj nadalej prsia??lebo mna nie len pred mrchou a ked to mam brat ze mam uz po mrche tak nechapem preco ma potom tak bolia stale
4. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak je ina ako v nedelu, ale nie je uplne vyrazna, ale maaaaaaaaaaaaalicko fakt malicko silnejsia nez v nedelu....baby mne zacne sibat kym sa dozviem ci som urcite tehotna :slight_smile:
4. dec 2008 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim ze mne uz stoho vsetkeho aj sibe :grinning:
4. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika tak sme dve :grinning: ja som stale na netel hladam infosky a stale dokola to iste :slight_smile:
4. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra ak je aspon trošku silnejšia tak je to ok...pozri môj album ako silnela
4. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perla ja ju nemam taku silnu ani ako ty na uplne prvom teste :slight_smile: to bude falosny pozitivny test to nie je mozne aby som ju mala slabu a bola tehotna, aj led v lekarni mi povedali, ze staci naznak tej druhej a je to o.k.
4. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no prvý tam nie je zobrazený...prvý bol úplne neviditelná čiarka a hned na to asi o 3 hodiny bol ten prvý čo je zobrazený....a 3 falošné pozitívne testy nemôžu byť :slight_smile:
4. dec 2008 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tu ciarku asi taku ako ty si ju mala 18.11.
4. dec 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Perla a mala si hned priznaky?Alebo aspon si sa citila ako tehotna?
Boze baby mna uz z toho premyslania a patrania ci som tehotna boli hlava :slight_smile:
4. dec 2008 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti však to jekrásna čiarka určite sa jedná o normálne tehu však sa už netrámp a zajdi si kdr ja som mala takú až na 10 deň meškania
4. dec 2008 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to fakt luci?jej tak to si ma ukludnila a dovtedy si mala aku?
4. dec 2008 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som výraznú nemala hádam ani v 9 mesiaci :grinning: nerozumiem ti prečo nejdeš na gyndu
4. dec 2008 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som taka trubka :grinning: 2 a pol roka som cakala // a teraz ked je to tu sa bojim, ze to nebude pravda, ale zajtra uz budem na 100 percent vediet ci budem mamca - z krvi tak potom dam vediet :slight_smile: a ak nie tak zazalujem firmu, ktora vyraba testy co mi ukazali // :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ako? :grinning:
4. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lili :wink: no co??novyho??
4. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siedmeho sa čoraz častejšie blíži....no som fakt zvedavá....vždy dva dni pred MS...mávam migrénu (ale takú že musím preležať v posteli, bez jedla, a všade musí byť ticho - vtedy mi naši cmuka varujú)....teraz by ma mohla migroška obísť...hmmm....ale mávala som ju aj počas tehu... :pensive:
4. dec 2008 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lili tak migreny poznam..ja som ich mavala tiez a boly strasne :angry: :rolling_eyes: ale nastastie som chodila na akupunkturu a migreny uz nemam :slight_smile:
4. dec 2008 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drim ti palceky nech si tehula :wink:
4. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ďakujem
4. dec 2008 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra - ja som nemala vôbec žiadne príznaky, ani jeden....iba mi neprišla a potom som si urobila test.....ani teraz nič moc necítim :grinning:
4. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je potom super tak mam aj ja nadej, ze nie su falosne // :slight_smile:
4. dec 2008 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti takú ledva viditeľnú musela som ju hľadať ... :grinning: ak ju máš takp ako hovoríš to určite nie su falošné moje falošné boli ledva viditeľné skôr lebo som ju chcela tamvidieť :grinning:
uvidíš, že budeš maminou

lili ja som mala takú raz v tehu a nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lili nazaložíš si album aj s foto tvojho cmuka?
4. dec 2008 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidim ju tam ja aj priatel :slight_smile: luci keby som ju videla iba ja tak normalne o sebe zacnem pochybovat ci som normalna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj teraz som mu volala ci tam stale je lebo vcerajsi test som si nechala pre istotu :slight_smile: dnesny co mam robeny pocas dna kedy som uz 5 krat cikala mam u seba a tam je ledva viditelna, ale vidim ju tam :slight_smile: uz som pouzila aj lupu ci vidim dobre :grinning: :grinning: :grinning:
Boze si musite mysliet ako mi sibe :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlavne nestresuje to nevplíva dobre na vyvýjajúci sa plod :wink:
4. dec 2008 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože peti,

veď ty si tehu.....my sme sa o prvé snažili rok aj pol.......a zakaždým bola iba / keď som skúšala testy....ale vtedy raz....tak tam bola čiarka a nie silná...taka slabulinká...a hneď som tomu verila...a to som testovala večer v deň očakávanej MS..lebo predtým mi to nikdy neukázalo....a ráno som spravila ešte jeden a boli tiež dve čiarky a tiež tá druhá slabilinká......a mne to bolo jasné....nepochybovala som...tak ani ty nepochybuj... :dizzy_face:
4. dec 2008 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci,

cmučíka si nechám pre seba, ak teda nevadí..... :wink:
4. dec 2008 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, ty súkromníčka :grinning:
4. dec 2008 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. dec 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ako dáka nová tehulka? :dizzy_face:
5. dec 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky tak som si urobila rano konecne test a som natom ako peta :frowning2: jedna ciarka bola uplne viditelna ale ta druha slaba :unamused: a merala som si aj rano teplotu a klesla mi uz :frowning2: boze preco musim po tom tak patrat a nemozem to mat hned na 100%iste?bodaj by to bola pravda a vyslo to :slight_smile:
5. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok