• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
baby ked vam skoncila mrcha nolely vas aj nadalej prsia??lebo mna nie len pred mrchou a ked to mam brat ze mam uz po mrche tak nechapem preco ma potom tak bolia stale
4. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak je ina ako v nedelu, ale nie je uplne vyrazna, ale maaaaaaaaaaaaalicko fakt malicko silnejsia nez v nedelu....baby mne zacne sibat kym sa dozviem ci som urcite tehotna emoticon
4. dec 2008 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim ze mne uz stoho vsetkeho aj sibe emoticon
4. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika tak sme dve emoticon ja som stale na netel hladam infosky a stale dokola to iste emoticon
4. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra ak je aspon trošku silnejšia tak je to ok...pozri môj album ako silnela
4. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perla ja ju nemam taku silnu ani ako ty na uplne prvom teste emoticon to bude falosny pozitivny test to nie je mozne aby som ju mala slabu a bola tehotna, aj led v lekarni mi povedali, ze staci naznak tej druhej a je to o.k.
4. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no prvý tam nie je zobrazený...prvý bol úplne neviditelná čiarka a hned na to asi o 3 hodiny bol ten prvý čo je zobrazený....a 3 falošné pozitívne testy nemôžu byť emoticon
4. dec 2008 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tu ciarku asi taku ako ty si ju mala 18.11.
4. dec 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Perla a mala si hned priznaky?Alebo aspon si sa citila ako tehotna?
Boze baby mna uz z toho premyslania a patrania ci som tehotna boli hlava emoticon
4. dec 2008 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti však to jekrásna čiarka určite sa jedná o normálne tehu však sa už netrámp a zajdi si kdr ja som mala takú až na 10 deň meškania
4. dec 2008 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to fakt luci?jej tak to si ma ukludnila a dovtedy si mala aku?
4. dec 2008 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som výraznú nemala hádam ani v 9 mesiaci emoticon nerozumiem ti prečo nejdeš na gyndu
4. dec 2008 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som taka trubka emoticon 2 a pol roka som cakala // a teraz ked je to tu sa bojim, ze to nebude pravda, ale zajtra uz budem na 100 percent vediet ci budem mamca - z krvi tak potom dam vediet emoticon a ak nie tak zazalujem firmu, ktora vyraba testy co mi ukazali // emoticon emoticon emoticon
4. dec 2008 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ako? emoticon
4. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lili emoticon no co??novyho??
4. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siedmeho sa čoraz častejšie blíži....no som fakt zvedavá....vždy dva dni pred MS...mávam migrénu (ale takú že musím preležať v posteli, bez jedla, a všade musí byť ticho - vtedy mi naši cmuka varujú)....teraz by ma mohla migroška obísť...hmmm....ale mávala som ju aj počas tehu... emoticon
4. dec 2008 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lili tak migreny poznam..ja som ich mavala tiez a boly strasne emoticon emoticon ale nastastie som chodila na akupunkturu a migreny uz nemam emoticon
4. dec 2008 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drim ti palceky nech si tehula emoticon
4. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ďakujem
4. dec 2008 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra - ja som nemala vôbec žiadne príznaky, ani jeden....iba mi neprišla a potom som si urobila test.....ani teraz nič moc necítim emoticon
4. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je potom super tak mam aj ja nadej, ze nie su falosne // emoticon
4. dec 2008 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti takú ledva viditeľnú musela som ju hľadať ... emoticon ak ju máš takp ako hovoríš to určite nie su falošné moje falošné boli ledva viditeľné skôr lebo som ju chcela tamvidieť emoticon
uvidíš, že budeš maminou

lili ja som mala takú raz v tehu a nikdy viac emoticon

lili nazaložíš si album aj s foto tvojho cmuka?
4. dec 2008 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidim ju tam ja aj priatel emoticon luci keby som ju videla iba ja tak normalne o sebe zacnem pochybovat ci som normalna emoticon emoticon emoticon emoticon aj teraz som mu volala ci tam stale je lebo vcerajsi test som si nechala pre istotu emoticon dnesny co mam robeny pocas dna kedy som uz 5 krat cikala mam u seba a tam je ledva viditelna, ale vidim ju tam emoticon uz som pouzila aj lupu ci vidim dobre emoticon emoticon emoticon
Boze si musite mysliet ako mi sibe emoticon emoticon emoticon
4. dec 2008 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlavne nestresuje to nevplíva dobre na vyvýjajúci sa plod emoticon
4. dec 2008 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože peti,

veď ty si tehu.....my sme sa o prvé snažili rok aj pol.......a zakaždým bola iba / keď som skúšala testy....ale vtedy raz....tak tam bola čiarka a nie silná...taka slabulinká...a hneď som tomu verila...a to som testovala večer v deň očakávanej MS..lebo predtým mi to nikdy neukázalo....a ráno som spravila ešte jeden a boli tiež dve čiarky a tiež tá druhá slabilinká......a mne to bolo jasné....nepochybovala som...tak ani ty nepochybuj... emoticon
4. dec 2008 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci,

cmučíka si nechám pre seba, ak teda nevadí..... emoticon
4. dec 2008 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lili, ty súkromníčka emoticon
4. dec 2008 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. dec 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ako dáka nová tehulka? emoticon
5. dec 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky tak som si urobila rano konecne test a som natom ako peta emoticon jedna ciarka bola uplne viditelna ale ta druha slaba emoticon a merala som si aj rano teplotu a klesla mi uz emoticon boze preco musim po tom tak patrat a nemozem to mat hned na 100%iste?bodaj by to bola pravda a vyslo to emoticon
5. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš