Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
5. dec 2008

moni gratulujem určite si tehu ked ti vyšla aj druhá, aj keď slabá

dalliah
5. dec 2008

tak caute holky..ja dnes rano uplne kramove krce a MS nikde..hne dosm si rano robila test a nic..ani len slabulinka a to som mala minulu nedelu dosta..co teraz?

dalliah
5. dec 2008

je tu niketo?

lucinka1104
5. dec 2008

dal skč k dr na vyvolávačku ak si ethu nedostaneš ak nie si upevný ti to plod 😉 a je mi ľuto toho testu s / 😔

lucinka1104
5. dec 2008

molo byť skoč a ... tehu 😀

dalliah
5. dec 2008

ja to len nechapem..krce mam obcasne tie kramove a oni nikde a aj test nic..nechapem..neni skoro ist k dr na vyvolavacku?

monika777
5. dec 2008

dakujem luci..len nechcem este moc vyskakovat aby som nebola sklamana....volala som aj s kamaratkov..vravela mi ze ona mala to iste...najprv jej meskala mrcha potom dosla na 3 dni...2 dni mala mrchu a potom len hnede spinenie ako aj ja....a potom zarazu nic..a jej dokonca dosla este aj mrcha na dalsi mesiac a pritom isla po nej k lekarovi a bola uz davno tehula 😉 a najlepsie natom bolo ze robila 3 testy a az ten posleny jej ukazal ze je tehotna..nemala tam ani jednu slabulinku ciarku....tak dufam ze sa mozem tesit..ale este budem testikovat..

dali-cau to ma mrzi s tym testom...ale fakt je este mozno skoro..alebo chod k dokimu ako vravia aj lucka....nech ti da vyvolavacku... 😉

monika777
5. dec 2008

a podla mna neni skoro ked ti meska mrcha tyzden...je to tyzden ci nie??

dalliah
5. dec 2008

sak ale vysmeje ma, ze ked mi meska 5 dni co sa trepem na vyvolavacku, iank dobre ranko Moni

dalliah
5. dec 2008

no k dr. by som mala ist v pondelok to uz bude 8 dni

lucinka1104
5. dec 2008

daL NO VšAK V PONDELOK V NEDELU MôžEš EšťE AK TAK TESTNúť,ALEBO RADčšEJ V PONDELOK RáNO

dalliah
5. dec 2008

uz sa nechcem sklamat..

lucinka1104
5. dec 2008

NO to mame za tu našu netrpezlivosť, doktory odporúčajú testovať až , keď mrcha mešká 10 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monika777
5. dec 2008

dali neboj nesklames sa....velmi ti drzim palce...my zeny sme take ze sa nechceme sklamat..neboj aj vomne to vre aby som este mala aj tu druhu ciarku ked budem testovat a hlavne aby bola silnejsia...no neviem musime pockat co bude dalej ale hlavne verit 🙂

liliput
5. dec 2008

achojte,

moni, určite si tehu.......pri prvom tehu mi tiež vyšla jedna slabá....a všetko bolo jasné.....nikdy predtým mi ani náznak slabej nevyšiel.....

monika777
5. dec 2008

ajoj lili..bodaj by si mala pravdu a co ty??co je nove??

dalliah
5. dec 2008

Moni, ved to je jasne, ze si tehu..jaaj mrte zavidim 😀

lili a robila si len jeden test ked si uz bola tehu? akedy mne meska 5 dni a ani naznak druhej ciarky

liliput
5. dec 2008

robila som si v den očakávanej MS - večer (pretože neprišla...vždy doobeda prišla)....bola tam slabá čiarka druhá.....a potom ráno som si išla kúpiť test...a tiež bola druhá slabá....tak som tomu už verila veeeľmi tešila.... 🙂

dalliah
5. dec 2008

ach ☹ 5 dni mi meska ciarky nic...

liliput
5. dec 2008

ale tak niektorým ukáže oveľa neskôr...tak ešte vydrž dali... 😉

monika777
5. dec 2008

dali ale aj ja som mala ten vytok..taky co este nikdy predtym...pamätas co sme si pisaly??ze som sa stym este nestretla a ty si mala to iste...vidis mne este dosla aj mrcha aj ked na 2 dni ale bola a teraz len to slabe spinenie...ale nemam tam uz naznak ani krvi...len cisto hnede spinenie ale uplne tmave...

baby ak by som bola naozaj tehu tak preco to spinenie??koly zahnezdovaniu??alebo dokedy to bude trvat??

dalliah
5. dec 2008

monci hej pockaj ceknem nieco ti poslem..

monika777
5. dec 2008

no jo cakam posielaj 😉

monika777
5. dec 2008

no kde ses dali???ja cakam 😠

liliput
5. dec 2008

no, myslím, že mi trochu začína migréna....hmmm 😖 dala som si hneď paralen, aby to včas zabralo...dúfam... 😔

dalliah
5. dec 2008

moni som tu bola som papat

dalliah
5. dec 2008

moni mrkni si toto... cele si to precitaj
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=10

dalliah
5. dec 2008

ku koncu je tam pisane presne o tom krvacani..spineni

monika777
5. dec 2008

dali..dakujem...uz som si to precitala...juj strasne by som ti chcela pomoct aby si bola aj ty tehulka 😉 boly by sme narovnako..ale ja tomu verim..mozno uz len koly tomu vytoku ako som uz aj spominala...testuj testuj a ak nic tak zbehni k dokimu..som strasne zvedava co a jak.budem na teba mysliet..urcite 😉

monika777
5. dec 2008

lili hlavne maj klud a chod si lahnut 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre