Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
25. jan 2009

aslávi možno bolo ešťe stále skoro na test skus zopakovať o 4 dni

dinduska
25. jan 2009

luci to ste sa naozaj snazili 3 roky?to muselo byt hrozne,ale viem si predstavit aka si bola potom stastna ked to prislo.

slavi ja som mala nieco podobne ako ty aj tie priznaky aj s mrchami to bolo divne aj test mi vysiel pozitivne a nic ☹ dufam,ze toto nebude aj tvoj pripad,budem ti drzat palce 😉

dinduska
25. jan 2009

blonby ja som mala tento mesiac presne to iste ako ty ziadne prriznaky mrchy ale priznaky tehu a tiez nic.presne v den ked som si myslela,ze som tehu som dostalaka mrchy.a to bolo uplne hrozne lebo rano mi vysiel pozitivny test a naobed nprisli mrchy. ☹ bolo to sklamanie.dufam,ze tento mesiac to uz vynde.zajtra sa manzel vrati z tyzdnovky a mne zacina ovu tak ideme hned nato tak 😀 tak drzte palce 😝

lucinka1104
25. jan 2009

no bola veľmi a držím palce 🙂

dinduska
25. jan 2009

dakujem ved dam vediet ako,velke nadeje si nerobim ale dufam 😵

pisskota
27. jan 2009

Ahooojte 😉
No ja mam moje priznaky už takpovediac treti týžden a mrchu som mala dostať 24.1.
Nič .....zatial neprišla. Test si eštenechcem urobit, neviem prečo, ešte počkam.
Ale som si ista, že budeme mat babo, pretože mi mrcha nezvykne meškat, ale skor pride na 23- 25 dni. Je mi strasne na vracanie, ale nevraciam, strasne som unavena a podraždena.
Tak dufam, že z tohoto bude krasne babo a nič sa nestane ako pri tom prvom, ktore som potratila v štvrtom mesiaci.
Prajem vam všetko dobre a držkajte sa.

fodorka33
27. jan 2009

pisskota velmi ti drzim palce dufam ze ti to vyjde🙂))

pisskota
27. jan 2009

Dakujem pekne fodorka. Aj ja vam držim palce aby ste boli zdravučky 🙂

lucinka1104
27. jan 2009

dindus ako????

dinduska
27. jan 2009

ahoj luci,tak dufam ze uspesne 🙂 ale keby nie tak este mame 2 dni 😀

lucinka1104
27. jan 2009

kedy presne si ju mala?

dinduska
27. jan 2009

mrchy som mala 13.1 vcera bol 14den po mrchach.preco?

lucinka1104
27. jan 2009

len to , že nám sa podarilo deň po ovu 😀

dinduska
27. jan 2009

no vsak uvidime.teraz citim taky tlak v podbrusku a neviem co to je.ja som sa totiz to nikdy nesledovala a od minuleho mesiaca som zacala tak mi je vsetko take zvlastne lebo mavam take pocity,ktore som si predtym neuvedomavala. 😒 nevies z coho moze byt ten tlak v podbrusku?

lucinka1104
27. jan 2009

môže to byť ovu

dinduska
27. jan 2009

aj ja som si myslela,ze to bude to dufam,ze sa to podari 🙂

pisskota drzim palce a hadam ti do nedopadne tak ako predtym,budem drzat palce 🙂

lucinka1104
27. jan 2009

pisskota aj aj držím palce a nebopj tentokrát sa ťa miminko nepustí 😵
dinduš možno sa aj zadarilo,alôe bolo by skoro na to myslieť potom by si s i príznaky mohla aj domýšľať viem čo dokáže psychika.... 😝

vanessa123
27. jan 2009

Ahojte ja si vas tu zbezne citam a fakt mam asi 99%percent priznakov 😠 aj ked sa posledne dni neuveritelne sledujem 😅 co som nikdy nerobila , ale MS cakam okolo 4teho tak uvidme , teraz neviem ci su to PMS alebo psychika robi tych 99% .... vsetkym drzim palce a dufam ze sa vsetky staneme stastnymi tehulkami .... 🙂

dinduska
28. jan 2009

ahoj vanessa budem drzat palce a nozaj na test mas skoro skus.az ked ti bude meskat 🙂

luci ja viem ja uz sa na psychcku vobec nemozem spolahnut lebo ja vo vsetkom co sa mi deje vidim uz to,ze som tehu
😔 uz som z toho asi na nervy

lucinka1104
28. jan 2009

ja viem sama najlepšie , keď žena tuži po miminku a má byť z čoho tehu tak na sebe vidí všetky príznaky...lebo chce 😒 je to ťažké 🙄

dinduska
28. jan 2009

ja viem ja si tiez uz asi len namyslam ale teraz este nie lebo este len vcera sme zacali lebo moj muz chodi na tyzdnovky kakze zatial nemam byt z coho jedine ak sa vcera podarilo 🙂 alebo uz aj dnes 😀

dasta25
28. jan 2009

Ahojte,chcela by som radu... 🙂

Mám zvláštne pocity,už druhý týždeň ma pobolieva podbruško ako pred MS,mám pichavu bolesť,som nafúknutá ako balón MS mám dostať až o dva týždne.Kto poradí,budem rada...Keby som bola tehu..tak by som bola veľmi šťastná... 🙂

dinduska
28. jan 2009

ahoj dasta mohla by si byt tehu ale urcite este netestuj lebo je to zbytocne.ak by si bola tehu tak by si mohla mat uz zvysenu bt tak si skus rano skor nez stanes z postele zmerat a uvidis.budem drzat palce 🙂

dasta25
28. jan 2009

Ahoj dinduska,ďakujem za radu a ráno vyskúšam,potom dám vedieť..Diiiiiik 🙂

dinduska
28. jan 2009

ok,budem cakat 🙂

vanessa123
28. jan 2009

ahoj dasta drzim palce 🙂 aj ked na test je asi este skoro 😉
ja by som najradsej testovala denne aj 10 krat ale pockam si aj ked velnu nadej nedavam 😔

Lucinka ty si otehotnela prirodzene? a priznaky si mala ake ? 🙂 mas krasne dietatko 😵

lucinka1104
28. jan 2009

dasta všetko sú to príznaky tehu, ale ako už bolo spmínané psychika robí svoje. Držím úpalce aby to bolo tehu.
vaness ano prirodzene po 3 rokoch . Príznaky? No ja som to proste cítila a okrem toho som mala len citlivé bradavky, žalúdok na vode a biely výtok ...no a BT 37,1 😉
ďakujem krásne ano je nádherný 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maajka83
28. jan 2009

Ahojte, som tu prvy krat, a chcela by som vas poprosit o radu. mrsky som mala dostat 30.12, ale meskali mi, no nakoniec prisli 7.1. boli kratke ako zvycajne, ma mala som take pichlave bolest,ktoré mi sli az do krizov. mrsky trvali asi 2-3 dni. Par dni nato som spozorovala závrate, co sa mi nikdy nestavalo, ktoré mam az dodnes. Tak som sla k dr.ale povedal ze nie som tehot.zo 3-4 tyzdne ma pobolievajú prsia.V podbrušku citim nejake pichanie, aj sa mi niekedy zda ze som nafuknuta. V sobotu som spozorovala aj slabučky ružovkasty vytok, i ked by som mala mrsky dostat 3.2. Test si zatial robit nejdem. Uz mam jedno dieta, ma rocik.priznaky teho som mala podobne az na tie tavraty a ruz.vytok. Ak si spominam, vtedy mi test vysiel neg. a to som bola uz teho. Mrsky stale nikde, brucha ma pobolievalo tak som vsade chodila ,,vyzbrojena" ze uz uz a to stale nic a nic.Ked mi test vysiel neg. tak som sla ku dr. a az ten mi povedal ze som teho. poslal ma na sono, kde mi povedal ze nic tam nie je ze mam prist o 2 tyz na kontrolu. ale mne to nedalo tak som si kupia o tyzden dalsi test a ten mi vysiel pozit.a o tazden nato som sla na sono, kde uz mal drobcek 5mm. a to som bola uz 5tt. takze v 3 tt mi test vysiel neg. Tak si radsej pockam a uvidim. Ale zaujma ma ci aj zavraty a ruž.vytok patria medzi priznaky. dakujem za odpoved. 🙂

vanessa123
28. jan 2009

Majka jasne patria , gratulujem 🙂

maajka83
28. jan 2009

Vaness dakujem, ale ked to bude potvrdene dam vediet. Aj tebe drzim palce, nech ti to vyjde 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre