• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
kocky vy sa tesite a ja vam to prajem, ale ja som zufala...ak budem tehotna ozaj, tak neviem co urobim...
31. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska prajem ti to z celeho srdca aby ti to vyslo emoticon neboj uecite to pride drzim palce.
31. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem pekne emoticon potom napis,ze co ti povedal doktor emoticon

milovana a ty nechces byt tehu? emoticon
31. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska... nexem... emoticon
31. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je ina vec ale keby si uz bola tak si to hadam nechas,nie? emoticon
31. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, to ozaj neviem... asi nie...teraz ma ukrizujete, lebo vy tuzite po babetku a kebyze boli ine okolnosti, tak...
31. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska urcite dam vediet emoticon
31. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
milovana: ak môžem, môže to byť aj tehu, ale ja sm mala takéto niečo a boli to scvoknuté hormóny, a stavalo sa mi to aj keď som kojila malú, proste scvoknuté hormóny, či so tehula alebo nie vyriešli len doktor alebo tehu test, podľa mňa by si si ho mala urobiť kvôli ďalšiemu uživaniu antiokoncepcie, a ešte: podľa mňa po 9 dňoch také skutočné priznaky tehu, no neviem, nezdá sa mi to emoticon
31. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zivot je taky,niekdo babenko chce a nemoze a niekdo moze(ma) a nechce. emoticon vies to je uz tvoja vec ty musis vediet ci sa nato citis a co a ako.ja osobne by som to nikdy nespravila ale to je len moje citenie ja by som stym nedokazala zit ale ty to citis inak.ale tak ci tak by si mala ist k doktorovy nech to mrkne lebo ak si naozaj tehu a rozhodla by si sa mimi nehat tak moze byt z tej HA ohrozene emoticon
31. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
milovana: neukrižujeme ale ja by som to nedokazala, som po 2 potratoch - missedoch a ten pocit neprajem nikomu, a svedomie sa podľa mňa začne prihovárať aj po UPT.môj názor
31. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved toho sa bojim, ze svedomie a psychika a tak... a nedajboze ze nebudem moct otehotniet, ked ozaj budem xiet... je mi z toho nanic... kebyze som nebrala tabletky, tak je to ine, ale takto je to fakt neplanovane... emoticon
31. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cucuska ja stebou uplne suhlasim.ja by som to tiez nemohla.ja mam znamu ktora bola na upt.po roku znova otehotnela a teraz uz ma krasnu dcerku.a teraz sa to zacalo.hryzie je svedomie,ze to spravila rozmysla ake by bolo mimi keby si ho nechala ci by to bolo dievcatko alebo chlapcek ako by vyzeralo,ake by bolo...ja by som sa z toho zablaznila emoticon ved to stvorenie je uz od oplodnenia niecim uz vtedy ma dane ake bude,pohlavie,farba vlasov,oci... jednoducho uz je to male stvorenicko take mikro male emoticon
31. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
milovana, nerob unáhľené závery, ak nevieš čo a kao pozri ktorá lekáren má pohotovosť a kup si test. a hneď budes vedieť na čom si. emoticon
31. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, pojdem...dnes uz nie, lebo tu su len do 8mej pohotovostne, ale zajtra asi zajdem... bojim sa
31. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj sa, čo je a má byť sa stalo alebo sa stane emoticon osudu beujdeme
31. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ano, to je pravda...
31. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite chod lebo to nieje sranda,potom daj vediet.ja ti budem drzat palce no v tvojom pripade trosku inak aby si teda radsej nebloa tehu ked nechces.ono to asi vyznelo tak sprosto emoticon ale vies to by bolo dobre pre teba nemusela my si sa aspon trapit tym upt ked nechces mat mimi a aj zdravotne pre tvoj organizmus lebo je to predsa zasah do organizmu.
31. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak prave... no, uvidime, snad nebudem.... ja si to ani neviem predstavit ist na zakrok....
31. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si to ani nepredstavuj
31. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boooooze, nex to nie je pravda... nex mam babetko az ked ho budem xiet a tuzit po nom.... emoticon
31. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ano radsej si to ani nepredstavuj,pockaj do zajtra a testni a dufaj,ze to dopadne dobra emoticon
31. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asné Zé to dopadne dobre emoticon na 100% treba myslieť len pozitívne emoticon
31. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mna tak strasne svrbia prsia ze az emoticon uz by om chcela vediet ci som tehu alebo nie emoticon
milovana drzim palce nech to dopadne tak ako si prajes emoticon
31. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vanessa, dakujem a aj tebe prajem, nex to je tak ako xes... a cim skor emoticon
31. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vanes ved uz sa ti blizi obdobie mrch tusim si pisala 4teho tak to este chvilku vydrz aj ked je to tazke ved sama viem.a ked hovorim druhemu tak sami mudruje emoticon ja tiez cakam my sme sa cely tyzden snazilkovali a strasne by som chcela vediet ci sa podarilo emoticon no musim si pockat ja by som mala dostat 11.2.drzim ti palceky emoticon aj sebe emoticon
31. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska ved to cakanie emoticon neuveritelne ako sa sledujem tento mesiac emoticon nikdy som to nerobila ani nebudem emoticon to je hrozne ked psychika zatemni mozog emoticon tak drzim aj ja palce nech nm to vyjde vsetkym emoticon
inak myslim ze take stastie by som nemala ze by som bola tehu tak sa snazim nerobit si velke nadeje emoticon emoticon
1. feb 2009 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem vanes.ja tiez hlboko vo vnutri dufam,ze som tehu ale moc tomu neverim emoticon ja sa tiez strasne sledujem a to som nikdy nerobila a uz som z toho na nervy emoticon

milovana tak ako?robila si si ten test?
1. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky kde ste? emoticon
1. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska ahoj emoticon tak ja som prave zistila ze som mala vsetky priznaky ale nie tehu ale ovu emoticon sila nie ? som si spravila dnes ovu test ani neviem preco , fakt mi bolo uplne zle tak si isla spravit ovu test... no a ked som uvidela dve // jasne ako hrom tak som skoro odpadla .... takze mam neskoru ovu a MS cakam o 3-4 dni emoticon tak neviem co z toho bude... emoticon
drzim vsetkym palce emoticon
1. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vanes tak rychlo na vec emoticon
1. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš