Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

milovana
31. jan 2009

kocky vy sa tesite a ja vam to prajem, ale ja som zufala...ak budem tehotna ozaj, tak neviem co urobim...

pizicek
31. jan 2009

dinduska prajem ti to z celeho srdca aby ti to vyslo 🙂 neboj uecite to pride drzim palce.

dinduska
31. jan 2009

dakujem pekne 🙂 potom napis,ze co ti povedal doktor 🙂

milovana a ty nechces byt tehu? 😒

milovana
31. jan 2009

dinduska... nexem... ☹

dinduska
31. jan 2009

tak to je ina vec ale keby si uz bola tak si to hadam nechas,nie? 😒

milovana
31. jan 2009

no, to ozaj neviem... asi nie...teraz ma ukrizujete, lebo vy tuzite po babetku a kebyze boli ine okolnosti, tak...

pizicek
31. jan 2009

dinduska urcite dam vediet 🙂

cucuska
31. jan 2009

milovana: ak môžem, môže to byť aj tehu, ale ja sm mala takéto niečo a boli to scvoknuté hormóny, a stavalo sa mi to aj keď som kojila malú, proste scvoknuté hormóny, či so tehula alebo nie vyriešli len doktor alebo tehu test, podľa mňa by si si ho mala urobiť kvôli ďalšiemu uživaniu antiokoncepcie, a ešte: podľa mňa po 9 dňoch také skutočné priznaky tehu, no neviem, nezdá sa mi to 😒

dinduska
31. jan 2009

zivot je taky,niekdo babenko chce a nemoze a niekdo moze(ma) a nechce. ☹ vies to je uz tvoja vec ty musis vediet ci sa nato citis a co a ako.ja osobne by som to nikdy nespravila ale to je len moje citenie ja by som stym nedokazala zit ale ty to citis inak.ale tak ci tak by si mala ist k doktorovy nech to mrkne lebo ak si naozaj tehu a rozhodla by si sa mimi nehat tak moze byt z tej HA ohrozene ☹

cucuska
31. jan 2009

milovana: neukrižujeme ale ja by som to nedokazala, som po 2 potratoch - missedoch a ten pocit neprajem nikomu, a svedomie sa podľa mňa začne prihovárať aj po UPT.môj názor

milovana
31. jan 2009

ved toho sa bojim, ze svedomie a psychika a tak... a nedajboze ze nebudem moct otehotniet, ked ozaj budem xiet... je mi z toho nanic... kebyze som nebrala tabletky, tak je to ine, ale takto je to fakt neplanovane... ☹

dinduska
31. jan 2009

cucuska ja stebou uplne suhlasim.ja by som to tiez nemohla.ja mam znamu ktora bola na upt.po roku znova otehotnela a teraz uz ma krasnu dcerku.a teraz sa to zacalo.hryzie je svedomie,ze to spravila rozmysla ake by bolo mimi keby si ho nechala ci by to bolo dievcatko alebo chlapcek ako by vyzeralo,ake by bolo...ja by som sa z toho zablaznila 😢 ved to stvorenie je uz od oplodnenia niecim uz vtedy ma dane ake bude,pohlavie,farba vlasov,oci... jednoducho uz je to male stvorenicko take mikro male 😀

cucuska
31. jan 2009

milovana, nerob unáhľené závery, ak nevieš čo a kao pozri ktorá lekáren má pohotovosť a kup si test. a hneď budes vedieť na čom si. 😉

milovana
31. jan 2009

ano, pojdem...dnes uz nie, lebo tu su len do 8mej pohotovostne, ale zajtra asi zajdem... bojim sa

cucuska
31. jan 2009

neboj sa, čo je a má byť sa stalo alebo sa stane 😉 osudu beujdeme

milovana
31. jan 2009

ved ano, to je pravda...

dinduska
31. jan 2009

urcite chod lebo to nieje sranda,potom daj vediet.ja ti budem drzat palce no v tvojom pripade trosku inak aby si teda radsej nebloa tehu ked nechces.ono to asi vyznelo tak sprosto 😅 ale vies to by bolo dobre pre teba nemusela my si sa aspon trapit tym upt ked nechces mat mimi a aj zdravotne pre tvoj organizmus lebo je to predsa zasah do organizmu.

milovana
31. jan 2009

sak prave... no, uvidime, snad nebudem.... ja si to ani neviem predstavit ist na zakrok....

cucuska
31. jan 2009

tak si to ani nepredstavuj

milovana
31. jan 2009

boooooze, nex to nie je pravda... nex mam babetko az ked ho budem xiet a tuzit po nom.... ☹

dinduska
31. jan 2009

to ano radsej si to ani nepredstavuj,pockaj do zajtra a testni a dufaj,ze to dopadne dobra 🙂

cucuska
31. jan 2009

asné Zé to dopadne dobre 😉 na 100% treba myslieť len pozitívne 😉

vanessa123
31. jan 2009

baby mna tak strasne svrbia prsia ze az 😀 uz by om chcela vediet ci som tehu alebo nie 😔
milovana drzim palce nech to dopadne tak ako si prajes 😉

milovana
31. jan 2009

vanessa, dakujem a aj tebe prajem, nex to je tak ako xes... a cim skor 😉

dinduska
31. jan 2009

vanes ved uz sa ti blizi obdobie mrch tusim si pisala 4teho tak to este chvilku vydrz aj ked je to tazke ved sama viem.a ked hovorim druhemu tak sami mudruje 😀 ja tiez cakam my sme sa cely tyzden snazilkovali a strasne by som chcela vediet ci sa podarilo 😲 no musim si pockat ja by som mala dostat 11.2.drzim ti palceky 🙂 aj sebe 😀

vanessa123
1. feb 2009

Dinduska ved to cakanie 🙂 neuveritelne ako sa sledujem tento mesiac 😠 nikdy som to nerobila ani nebudem 😅 to je hrozne ked psychika zatemni mozog 😕 tak drzim aj ja palce nech nm to vyjde vsetkym 🙂
inak myslim ze take stastie by som nemala ze by som bola tehu tak sa snazim nerobit si velke nadeje 😔 😉

dinduska
1. feb 2009

ja viem vanes.ja tiez hlboko vo vnutri dufam,ze som tehu ale moc tomu neverim 😒 ja sa tiez strasne sledujem a to som nikdy nerobila a uz som z toho na nervy 😠

milovana tak ako?robila si si ten test?

dinduska
1. feb 2009

babenky kde ste? 😲

vanessa123
1. feb 2009

dinduska ahoj 🙂 tak ja som prave zistila ze som mala vsetky priznaky ale nie tehu ale ovu 😅 sila nie ? som si spravila dnes ovu test ani neviem preco , fakt mi bolo uplne zle tak si isla spravit ovu test... no a ked som uvidela dve // jasne ako hrom tak som skoro odpadla .... takze mam neskoru ovu a MS cakam o 3-4 dni 😀 tak neviem co z toho bude... 🙄
drzim vsetkym palce 🙂

dinduska
1. feb 2009

vanes tak rychlo na vec 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre