Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

krish
6. feb 2009

az som chcela napisat. 😅

krish
6. feb 2009

merala som tak asi od 18.DC a odvtedy mam BT stale nad 37

mandula
6. feb 2009

lulu, ano mna prehanalo - mna predtym vzdy prehanalo, ked som mala dostat, tak som ani nerobila test, bola som si ista, ze dostanem, ale nakoniec som si ho dnes urobila a boli tam // - urcite aj u Teba budu, ver tomu 🙂

krish - my sme planovali dlho, nevychadzalo, potom nastala medzi nami kriza, hadky a takmer rozchod a udobrovaci sexik to vyriesil. Prave ked som si to zase az tak velmi nepriala. teda priala a bala som sa na to mysliet. Ale napriek tomu si to necham a som stastna.

lulu19
6. feb 2009

dakujem mandulka dufam ze mas pravdu mna aj boli tak brusko a aj tam dole neviem uvidim ak nedostanem tak skusim zajtra lebo ak nestihnem kupit tak pondelok urcite urobimm ale bojim sa prepacte mi za vyraz ale aj s teba mandulka isla voda ako ke dsi potlacila a somna taky vodopad ☹

krish
6. feb 2009

mandula a myslis ze ho to neprejde?

lulu19
6. feb 2009

krish myslis ked odmeram zajtra rano tak to bude mat zmysle ked som nemerala cely mesiac

katka2808
6. feb 2009

baby, mna teda neprehanalo vobec... len mi meskala a urobila som si testy... vzdy je najlepsie prvy ranny moc... ale vsetkym drzim palce, aby sa vam podarilo ... 😉

krish
6. feb 2009

na ja sa moc nevyznam ale hovori sa ze ak mas BT nad 37 tak mozes byt tehulka. skus a daj nam vediet.

lulu19
6. feb 2009

katka2808 a mala si aj nejake ine priznaky

krish rano si mam odmerat ci teraz uvidim dufam ze sa zadarilo

katka2808
6. feb 2009

lulu19. vies, ja som si myslela, ze mozem byt tehotna, takze som to este skor vedela, ako mi zacali nejake priznaky. tri testy vysli pozitivne a meskal mi menzes. inac som vtedy necitila nic specialne, ked mi mal prist menzes. no a neskor mi zacali vadit, vone, pachy, vsetko mi smrdelo a strasne sa mi chcelo spat a byvala som unavena... tie 3 prve mesiace by som len spala... no a mozes citit akesi citlovejsie prsia... nevolnosti som nemala, ale vraj tie sa objavia okolo 5. tyzdna, ak sa objavit maju...

krish
6. feb 2009

lulu podla mojej osobnej skusenosti mam BT pocas dna od 0,2 - 0,3 vyssiu ako hned rano po prebudeni. tak skus.

mandula
6. feb 2009

krish ja neviem, fakt neviem. Uvidim, necham to tak a snad sa to zlepsi, ak nie, tak ostaneme sami, hm aj take sa v zivote stava. Bude to sice tazke, ale mam este vzdy rodicov ☹

lulu, co sa tyka bt teploty, odmeraj ju rano v posve aspon 3-5 minut a ked bude nad 37 tak je dobre. Jasne ze to ma vyznam aj ked si si ju nemerala, len je problem ten, ze nevies, aka je tvoja bezna bt od ovulky po ms. Ale neboj vyzera to na tehu. Ja som mala az tlaky, ako ked uz uz mas dostat, bezala som stale na wc a nic. Tak som si dnes urobila a vyslo to. Urob to z ranneho mocu a kup si mamatest. vela stastia, drzim palceky 🙂

krish
6. feb 2009

mandula 😀 ja som mamatest hladala v 6 lakarnach a nikde ho nemali 😀 inak aj som mala bolesti akoby mala prist mrcha a nic.

inak este jeden "priznak" som stale taka stuhnuta. mam casto potrebu popretahovat sa na spicky a tak ...

mandula
6. feb 2009

ja som ho kupila hned a pytala som si len ten, lebo tu sa pise casto o tom, ze ten je najlepsi 🙂 No ja Ti poviem, ze som mala take tlaky, ako keby mala dorazit mrcha za 20 zien 😀 ale nakoniec neprisla........

krish
6. feb 2009

no v mojej casti BA je uz asi vypredany 😀

krish
6. feb 2009

oki kocky. za 9 minut mi konci pracovna doba. konecneeeeee domov do postele.

mandula
6. feb 2009

tak si uzi postel, krasne tehulkovanie cez vikend, v pondelok sa ozvi 🙂
inak tu centre ba je ich este dost 🙂
pekny vikend

krish
6. feb 2009

fakt? tak idem este do lekarne 😀

dobre kocky. idem ja. majte sa krasne. pekny vikend. 😉

krish
6. feb 2009

a keby daco kludne IP .

lucinka1104
6. feb 2009

krish a nechceš ísť na rizikové?

dinduska
6. feb 2009

ahojte baby akurat som spozorovala taky husty bielo zltkasty hlien tak dufam,ze to uz vynde 😉 baby drzte mi palceky 🙂

maajka83
6. feb 2009

Ahoj mandula, tiez sa pripajam ku gratulacii 😉 😉 😉 Ja som este nedostala, ale mam pocit ze uz uz, ale este stale nic. mam aj bolesti. Este pockam. 🙂

maajka83
6. feb 2009

dinduska aj ja som spozorovala husty hlien. 🙂

dinduska
6. feb 2009

tak jA DUFAM,ZE NAM TO UZ VYNDE 🙂 TEBE UZ ASPON MESKAJU A MOZES TESTNUT JA MUSIM POCKAJ MINIMALNE DO STREDY 😒

riana12
7. feb 2009

Ahojte babulky, uz som sem pred par dnami pisala.
Ale uz 5 dni mam teplotu 36.6°C, MS som mala dostat vcera (a uz vobec to nevyzera, ze by mala prist este v priebehu dneska) a uz ma 6 dni pobolieva v podbrusku. Cely den, vkuse. Niekedy ma v oblasti vajecnikov pichne, raz na jednej strane, potom na druhej.

Teraz neviem, ci to moze znacit tehotenstvo alebo mi len MS meska, pripadne sa tento mesiac ani neunuva prist (uz som si jeden test robila, vo stvrtok, ale ten bol negat.).

Stalo sa niektorej z vas, ze mala teplotu podobnej tej mojej a aj napriek tomu bola tehotna?

dinduska
7. feb 2009

ahoj riana no vyzerato skor na maskajucu ms ale moze to byt aj tehu,skus pockat este so pondelka a potom testni este raz 🙂

lucinka1104
7. feb 2009

riana nemusíš mať teplotu nad 37, 0 všetko zavísí od toho akú mavaš pred ovulkou,ale skôr asi naozaj len mešká mrcha 😒 testni o 4 dni

riana12
7. feb 2009

lucinka: praveze netusim, aku teplotu mavam pred ovu. Zacala som si merat len teraz, pred 5 dnami (a tento koniec cyklu mal byt cvicny, kvoli spravnej technike).

dinduska
8. feb 2009

vaness tak ako?u vies ci si tehu?ja som asi netrpezliva aj za teba 😀 som zvedava ako dufam,ze ti to vynde.ja mam od vcera bolesti v podbrusku ale presne take ako kazdy mesiec predtym nez mam dostat takze ratam s tym,ze sa dostavia ☹

sue250
8. feb 2009

baby mate niekto skusenosti s tym ze vas bolelo brucho ako na MS ale aj krize ako na MS? a boli ste tehu? lebo mne sa to strieda uz uz ako by sa to malo spustit a nic, dnes som DC31 ale MS mam36 dnovy, cize MS az v piatok, test mi ukazal jednu silnu a jednu velmi velmi slabulinku ciarku. takze sa bojim sklamania ze to pride. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre