Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

maajka83
11. feb 2009

Lucinka, robila som test / ☹

dinduska
11. feb 2009

maji nezufaj mozno to bolo este skoro 😉 ja teiz dufam

julicka
11. feb 2009

ahojte kocky!!!chcem sa opytat ci mozem byt tehotna alebo ci tieto priznaky mozu byt tym ze som tehotna.teraz v nedelu som bola v ovulacnom 14 dni a s partnerom sme sa snazili o miminko.no preslo len paru dni aby som mala mat take priznaky a tie su: pichanie pod bruskom ako keby som mala dostat mestruaciu aj ked viem ze je este nato skoro, stala mam unavu na spanie a nic sa mi nechce, zmena nalad raz dobra a raz zla nalada, zmena teplot raz mi je velmi horuco a raz zima, bolenie hlavy a zmena chuti raz sladke, raz slane a raz kysle.a este jeden priznak je mi stale zle ked citim neprijemny zapach vyprazanie alebo ine vone ktore, mi do teraz nerobili problemy. viem, ze je este nato skoro, ale naozaj sa tak citim.diky!

vanessa123
11. feb 2009

juli vyzera to na tehu 😵

ninuska8
11. feb 2009

ahoj julicka no mne to vychádza presne jak tebe, tiez som mala v nedelku asi ovultu, tiez sme to skusali aj predtym a citim presne to iste co ty...ja som si mylsela ze je to este skoro ale asi moze byt, ked to citis aj ty...tiez ma picha pod bruskom, ale to ani nie je take pichanie, skor tlaky, tiez svrbi a k tomu ma uz zacali aj dost svrbiet prsia a citim aj bradvky...a ta unava juuj, neviem ci pocasim ci cim, no ale jednoducho mam tiez take pocity...xixi, tak uvidime, do mrchy este daleko, no a este rano som taka hladna ze musim kvoli tomu normalne skor vstat...jaaaaaj,, tesim sa ze niesom sama🙂 kedy testujeme? 🙂 🙂

julicka
11. feb 2009

Vanessa dakujem za odpoved a nie je to trochu skoro????

ninuska8
11. feb 2009

tiez si myslim ze to je skoro🙂

julicka
11. feb 2009

ahoj ninuska!no uvidime po case ci sme naozaj tehotne ale bola by som rada ak by sme boli!no tak ja si este asi pockam do mestruacie a tak to vyskusam. no a s tym hladom rano mam tak isto ako ty.ak ty ten test vyskusas skor tak mi daj vediet ako dopadol drzim ti paluchy!!!! 🙂 🙂 p.s. aj ja som rada ze niekto ma to iste ako ja aspon to budeme riesit spolu. 🙂 😉

lucinka1104
11. feb 2009

juli môžeš pociťovať príznaky už teraz vyzerá to fakt nádejne. 😉
aj tebe aj nine držím palce 😉

dinduska
11. feb 2009

ahojte kocky,tak zatial sa mrchy nespustili.bolesti mi prestali ale ked idem cikat tak od obeda mam na papieri biely vytok,ktory je miestami sfarbeny do ruzova.neviem ci sa tak dlho spusta ms ale uz mozem byt tehu 😲 no uvidime ale skor si myslim,ze do rana sa spusti ☹

dinduska
11. feb 2009

a ozaj juli a nina drzim vam palceky 😀

lulumi
11. feb 2009

awojte babulky, toto je moj prvý príspevok,v prvom rade by som chcela povedať že je vážne super že vôbec vzniklo takéto fórum kde sa môžeme navzájom podeliť o skusenosti a poradiť si v bezradných situáciách... chcela by som sa vas opytat ci je pravepodobne ze mozem byt tehotná,poslednu MS som mala pred 14 dnami a bola strasne slaba (len tri dni a potom uz len spinkanie) potom mi zacalo byvat zle,toci sa mi hlava,je mi stale na vracanie...o cikani ani nehovorim tam som skoro stale🙂,a keby nemusim rano vstavat koli skole tak zostanem v posteli aj cely den,v podbrusku mavam krce ako by som mala dostat MS ale ta je este daleko..robila som si testik ale vysiel negativne tak tomu nerozumiem...a este by som chcela vediet ci je mozne aby som uz tak skoro mala vydute brusko?juuj keby som tak uz vedela na com som🙂mala som zdravotne problemy pri ktorych to nevyzeralo velmi nadejne s babatkom tak dufam ze nam to vyslo🙂 drzkam vam vsetkym palceky nech sa vam splnia vase snicky 🙂

lucinka1104
12. feb 2009

dinduš ako? Lebo to skôr vyzerá na tehu 😅

lulu vyduté bruško z tehu ešťe určite nemže byť ale nafúknuté ano 😉 inak vitak medzi nami 😵
Príznaky čo popisuješ tehu sú kedy si si robila test ? lebo keby si bola tehu z predchádzajúceho cyklu už by tu ukázať mal ak však z teraz na test je veľmi skoro odporúča sa robiť až keď mrcha mešká tak 4 dni ale môže byť že žena má normálne mrchu a pritom už tehu je ...malý mi reve musím

julicka
12. feb 2009

ahojky lucinka a dinduska! dakujem za radu a diky ze nam drzite paluchy!!!pa

julicka
12. feb 2009

pocuj lucinka mam taky pocit ako keby som bola totalne plna v podbrusku a mam pocit akoby som mala dostat mrchy a nenormalne ma bolia krize.moze to byt aj tym ze som tehu?hej a stale ked mam svoje dni tak ma velmi bolia nohy aj teraz to tak je ale na mrchy mam este dost casu!

lucinka1104
12. feb 2009

juli ano myslím si, že si tehu 😉

julicka
12. feb 2009

lucinka tak diky budem sa tesit aj ked este neviem naisto ci to tak je!pa 🙂

dinduska
12. feb 2009

ahoj luci,som pekvapena kolko som este nedostala 😉 myslela som,ze sa to do rana spusti a nic takze je tu este nadej.strasne ma zase bolia tie krize a hlavne na lavej strane uplne ma tam az taha 😠 no uvidime

pizicek ty si mala dnes to sono,vsak? 🙂 tak napis ako bolo 🙂

mmaattuuss
12. feb 2009

Mam takyto problem. V plodnom obdobi v januari som mala styk s priatelom. Po niekolkych dnoch ma zacalo pichat v podbrusku a tlacit v krizoch - nie celodenne. Zaroven som mala nejake zvlastne pocity na vracanie a uz odvtedy sa stale citim velmi unavena a nechuti mi jest. Teplotu mam stale tak okolo 37, ale nic ine mi nie je. Test som si chcela urobit, ale cakala som na MS, ktora mi prisla nacas. Kedze som citala viac pribehov, ked tehotne mali normalne MS, tak ma to stale laka urobit si test. Myslite, ze si ho mozem urobit aj ked trochu krvacam, alebo radsej pockat do uplneho skoncenia MS?

parvitas
12. feb 2009

mmaattuuss: asi by som si ten test spravila 🙂

mmaattuuss
12. feb 2009

Dakujem parvitas za rychlu reakciu. Chcela by som vediet na com som, lebo predtym mi tak nebyvalo. Uz neviem, ci je to pocasim, alebo som chora, alebo co. Ved za to nic nedam 🙂

parvitas
12. feb 2009

ved prave 🙂 a aspon budes pokojnejsia... mne sice menst. nedosla, ale gynekologicka ma uistila, ze mozem pocas svojich dni dojst k slabej menst. alebo k spineniu.

mmaattuuss
12. feb 2009

Jedna moja znama ma prave kvoli tomu teraz uz 4 mesacnu dcerku. Menstruaciu mala najprv normalnu, takze to nebrala podozrivo, potom sa jej kazdym mesiacom zoslabovala a mala ju az do 3. mesiaca. Potom si urobila test a zistila, ze je v tom.

parvitas
12. feb 2009

pekne 🙂
tak drzim palce

lucinka1104
12. feb 2009

mamat ja by som test urobila 😉

dinduska
12. feb 2009

ahojte babulky tak prave sa spustili ☹ zase nic no musime sa dalsi mesiac snazit ☹

lucinka1104
12. feb 2009

dinduš to ma mrzí ,ale nezufaj určite sa čoskoro podarí a narok budete pod stromčekom už traja 🙂 ešťe , že to snaženie je príjemné 😵

dinduska
12. feb 2009

aspon to 😒

dinduska
12. feb 2009

ale tieto mrchy su ine spustali sa mi 1 1/2 dna a to sa mi nikdy nestalo a mam neskutocne strasne bolesti v pobrusku je to neuveritelne ako to boli ☹

lucinka1104
12. feb 2009

dinduš tak sa asi mimi neudržalo aj kne sa to stalo 2 x ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre