Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

cubatour
13. feb 2007

marcelka, odkial si? ja som tiez marcela 😉

marcela24
13. feb 2007

z Presova. 🙂

cubatour
13. feb 2007

drzim ti palceky 😵 😵 😵

zrzuska
13. feb 2007

baby ale pozrite sa na to s tej lepsej stranky. (kazdy mesiac mame tehu priznaky. aj ja som uz presla asi vsetkymi, tak som zvedava ake ma cakaju ked naozaj budem tehu.)
aspon sme pripravene na ozajstne tehu priznaky 😀 😀 😀 😀

marcela24
13. feb 2007

zrzuska - tak to mas jednoznacne pravdu. 😀

zrzuska
13. feb 2007

marcelka 🙂 😉
drzkam ti palceky. nech ti to vynde a najdes //
baby sa stazuju na test rapiclear lebo zevraj ukazuje jednu slabu ciarku aj ked zena nie je tehu. stalo sa to viacerym babam. tak ten neskusaj asi radsej. rapipreg, to neviem.

lubecka
13. feb 2007

leto, asi by bolo najlepsie, aby si sa prestala tak pozorovat, lebo z toho scvoknes.. kazdu jednu zmenu pozorovat (ze krize najprv bolia cele, potom len jedna strana), to su uz podla mna extremy...

zrzuska
13. feb 2007

lubecka a ty ako? volaco sa mi mari ze si tehu. ci nie? uz si ani nepamätam pri tolkych info, tak sa ospravedlnujem

lubecka
13. feb 2007

ahoj zrzuska, ja, v pohode, trocha som upustila, nechodim tak casto na konika, i ked v tychto dnoch som trocha castejsie... pytala som si radu na mykozu ci take nieco, svrblavku.. ja sa zajtra testujem... nechala som tomu volny priebeh, pretala som sa na chcene tehotenstvo upinat, jedine co som robim, je ze pije Aloe kazde rano.. a mam aj priznaky 🙂 su uplne ine ako tie predty, tie vsugerovane.. 😉 takze zajtra uvidim..

marcela24
13. feb 2007

to by bolo super lubecka keby sa ti to podarilo. drzim prsty. zajtra sa idem testovat aj ja, ak to do vecera nepridu mrchy. takze uvidime.

lubecka
13. feb 2007

ok, marcelka, ja sa uz tesim, lebo mam taky pocit ze to vyslo.. neviem preco.. citim sa cela taka ina... takze zajtra si tu napiseme vysledky ako to dopadlo 😉 ... mne mozno ani nevyjdu // mozno sa testujem zavcasu, zajtra bude len 29DC, ale nemam darcek pre draheho na valentina, tak ak by to vyslo, tak mam postarane...ak nie, tak sa nebudem stresovat a pokracujem dalej s snazeni...

marcela24
13. feb 2007

no presne, takto som si to povedala aj ja. ja som zajtra 31 DC a pre mileho by to bol asi najlepsi darcek aky by som mohla vymysliet. 😉 😀

zrzuska
13. feb 2007

lubecka no jasne, uz viem kde som si s tebou pisala. boze ja sklerotik, to je hrozne so mnou 😖
a ako? uz ta to nesvrbi? lebo mna dnes zas zacalo, tak neviem ci mam ist ku dr alebo co. aj maternica ma dnes pobolieva. dufam, ze nemam nejaky zapal alebo co. neviem, ci radsej nezavolam dr ze kedy mozem prist. ked som taka leniva

lubecka
13. feb 2007

presne tak... takze uvidime zajtra, budem ti drzat palce, ak to nevyjde mne tak aspon tebe.. aky mas test? ja rapiclear, pisali baby ze nie je dobry, tak enviem..

leto79
13. feb 2007

lubi, rapiclear neni dobry, ale pevne verim, ze ti vyjdu krásne // 🙂

marcela24
13. feb 2007

este nemam, idem si dnes kupit, myslim ze najlepsi je RapriPreg - neviem.

lubecka
13. feb 2007

a preco nie je dobry, ved sa tu kedysi pisalo ze je po viole najlepsi, najcitlivejsi, kvalitny.. co sa zmenilo?

leto79
13. feb 2007

lubi, mnohym sa ukazal ten test ako nespolahlivý... nakoniec aj tak ukáže II a to je velmi zavádzajúce... aj ja som si ho naposledy robila a tiez sa mi potom ukazala druhá /, síce nie do odporúčanej doby, ale asi do 40 min. Ja len viem ze si ho uz nekupim, aj preto ze je dost drahy...

ale tebe moze ukazat krasny vysledok...

kila
14. feb 2007

Pekné ránko! Marcelka, Lubecka, tak ako? Môžeme vám zagratulovať? 🙂

lubecka
14. feb 2007

Ahojte, tak ja nic.. len / .. tak neviem... mozno to bolo zavcasu, kedze dnes je len prvy den meskanie.. alebo nie som tehu.. ale nerobim z toho tragediu...len nech mi aspon do 5 dni ppride mrcha.. 😉
a mimochodom, robila som si rapiclear..

kila
14. feb 2007

Lubecka, správny prístup... 😉 A inak ako sa máš, tie problémy ťa prešli?

lubecka
14. feb 2007

vies, je to trocha lepsie, takto uz skoro nic necitim, ale obcas este trochu vo vnutri 😅 ten canesten asi zabral... takto v pohode, ale pri sexiku koniec sveta.. takze mame celibat, lebo to neskutocne palilo a rezalo.. treba asi tomu cas, nech to prejde.. vies, ja by som si najradsej ten krem dala aj do vnutra.. co by sa mi stalo? asi nic, nie? aj ked pisu ze je to len na vonkajsie pouzitie...

kila
14. feb 2007

Lubi, keď mrcha nepríde alebo keď už budeš mať za ňou, bežkaj k lekárovi - ver mi, canesten ti pomôže len na chvíľku. Aj ja som sa najprv chcela vyliečiť sama a čakala som s návštevou lekára... vyskúšala som všeličo, čo tu písali baby... ale nič mi nepomohlo - a lekár mi predpísal nejaké lieky a čípky ktoré sú len na predpis, musí sa to preliečiť z vnútra - a len to mi pomohlo. Potom som zistila, že som sa trápila toľko zbytočne. 😉

lubecka
14. feb 2007

Kili, neboj, urcite pojdem k doktorovi, asi buduci tyzden.. kedze moj doktor robi len 1 den v tyzdni je to trocha problematicke.. 😉
ale urcite chcem ist za nim, nec mi nieco robi s mojim dlhym cyklom a on mi sam kazal prist ak mi MS nepride do 32 dni...

lubecka
14. feb 2007

inak, dnes rano mi bolo zle od zaludka.. a to davno nebolo..

cucuska
14. feb 2007

lubecka: nemala by si sexkovať ak máš svrbenie. potom ptreba preliečiť aj partnera

marcela24
14. feb 2007

tak ahojte baby - ja tiez len jedna / 😠 😢 , RapiPreg som nezohnala tak mi ponukali RapiClear, ten som nechcela tak mi ponukli nejaky o ktorom som nikdy nepocula, uz ani neviem ako sa vola a bol tam len pasik a nadobka na moc a bol dost lacny - 84,- .tak neviem . Mrchy zatial neprisli , rano som mala teplotu 36,9 - aj ked je pravda, ze si teplotu nezvyknem merat , tak neviem ci to ma vobec vyznam. a dalsia vec, kedze som nevydrzala do rana a nemohla som v noci spat tak som si test urobila uz o 1:30 v noci 🙂, a o 22:00 som bola este na WC tak neviem ci to HCG tam malo dobru koncentraciu, v nedelu som mala dostat mrchy, takze dnes je to 3 den meskania. tak neviem. myslite, ze je tu este nadej? som nervozna a podrazdena z toho ako pes. to je neskutocne cakanie. asi si v piatok urobim dalsi test, ale urcite nejaky spolahlivejsi. Nemate niektora skusenosti, ze po 3 dnoch meskania vam test neukazal // ? a pritom ste uz boli tehule ?

marcela24
14. feb 2007

inac od zaludka mi bolo tiez zle, ale v noci, tak neviem ci to moze byt aj v noci. je to cele take divne. snad si to vsetko nenahovaram. je to straaaasne dlllheee cakanie.

kila
14. feb 2007

Marci, nevešaj hlavu, kým mrchy niet, nič nie je stratené... 😉 A ten test si podľa mňa robila v nestrávny čas, mala si počkať do rána.

leto79
14. feb 2007

marcelka, test ti este vobec nemusel ukazat, mozno mas este nizku hladinu hcg - je to individualne, niektorym babam ukazal test // hned v den meskania a niektorym az po dvoch týzdnoch meskania...

kam nemas mrchu, tak nezufaj...

inac mne dnes mrcha hnusna dosla - to mam krasy darcek na valentína

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre