• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
18. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som asi kukala do zadku lebo som to nevidela :sweat_smile: :grinning: ja som uz z tej teploty saso pred ms bola 39,9 a teraz 36,6.a mne ta ciarka nezmizla myslela som to ze aby som mala na dalsom //a nie /
18. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto?
18. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj jahoda.
18. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha :grinning: no neviem moja mne ten doky v poradni povedal , že nemám merať , že je to hluposť...no neboj ak zajtra nebudú dve tak určite čoskoro :wink:
18. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tusim je nas viac, co mali ovulku podobne :slight_smile:
18. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, ja som dnes testla.....
18. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dufym ved ked nebude tak od pondelka mozeme znova snazilkovat :grinning: :grinning: takze to bude v poho :grinning: :grinning: verim ze to pride.a inak co porabas?
no dufym ved ked nebude tak od pondelka mozeme znova snazilkovat :grinning: :grinning: takze to bude v poho :grinning: :grinning: verim ze to pride.a inak co porabas? :grinning:
a je tam tieniiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!
No jahoda to je dobré znamenie.Super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, este som z toho dost mimo a tak...uvidime najblizsie dni :slight_smile: ale v podbrusku napravo ma picha teda poriadne...a co Ty simib, nebudes testovat?
18. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja neviem.Zajtra by som mala dostať ale vôbec nemám pocit že dostanem,lebo zvyčajne to cítim a teraz nie.Tiež ma stále pichá v podbrušku a bolia ma prsa a dokonca z jedného mi vykvapne taká žltá tekutina,tak neviem.Ak zajtra nepríde,tak asi testnem.
18. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jahoda tak to mas ako ja kukni a napis ci je to take ake som mala ja :grinning:
18. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, vyzera to slubne, to bude super, ked nam to vyjde spolu :slight_smile: juuuuuj, by som si to zelala :slight_smile:
18. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooooo, dinduska, velmi, velmi podobne, ja som si robila mamatest, tie su fajn :slight_smile:
18. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to bol rapiclear a dnes som si kupila mamatest tak som zvedava a tebe ale este nemeska vsak?
18. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
praveze som v soku, lebo som cakala, ze tam nic nebude, kedze MS mam dostat az v sobotu...tak drzim palce dinduska!!!!!! nech nam to (vsetkym) vyjde :wink:
18. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja drzkam dufam ze budeme tehu aj ja aj ty aj majka a lucka a aj vanes a simib a vsetky zienky co chcu byt tehulkami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
18. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som uz teraz zvedava na zajtrajsie prekvapenia :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska a kedy urobíš druhý test?Aj keď ja si myslím,že ten prvý je dostatočný.Druhý ti musí vyjsť pekne obe rovnaké :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vlastne to bude uz 4ty 2 testy rapiclear mi vysli //tam je citlivost 10 a pomedzi nimi som si robila babyteat tam je citlivost 25 a ten bol / tak neviem zajtra rano spravim mamatest a uvidim tam je citlivost menej nez 20 dam potom vediet :wink:
18. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky babenky!chcem sa opytat ze co to znamena kedze mam pred mrchami asi taky tyzden a merala som si teplotu mam ju 37,3 co to asi tak znamena?a tak isto ma bolia bradavky a mam ich trochu tmavsie.tak isto mam aj dost nafuknute brucho - podbrusku! :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julicka, rychlo sprav test a pridaj sa k nam skorotehulkam :sunglasses:
18. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jahoda to si pekne povedala,ze skorotehulkam :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj jahodka!diky ale myslis si ze mi to ukaze kedze mam svoje dni o paru dni????a ta teplota moze byt tym ze mozem byt tehu????
18. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky a este mam taky problem alebo ako to mam nazvat no ze rano ked sa zobudim tak som uplne vlhka ale sex mam pravidelne takze to nie je tym. :slight_smile: :slight_smile: a nikdy pred tym sa mi to nestavalo. :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juli tak stymto ti neporadim ale hadam sa tu najde nieaka dobra dusa ktora ma takuto skusenost :slight_smile: :dizzy_face:
18. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby parajem vám o...
Dinduš papala som pizzu a odhánala toho môjho čertíka od taniera tiež chcel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna ja by som si dala ja som sa zase napchavala cokoladou :grinning: :grinning: :grinning: mnam aka bola dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes: zachviluale budem mat 500kilov :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: a maly este nespi?
18. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok