Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
19. feb 2009

ja som tam mala uplne slabulililinku ciarocku tak to zatial necham tak pockam do dalsich mrch a budeme sa dalej snazilkovat 🙂

dinduska
19. feb 2009

majka a ake mas pocity v brusku?lebo ja mam pocit akoby ma tam stale nieco steklilo mam taky zvlasny pocit.hovori sa,ze zena citi ked je tehu no a ja neviem ci si to len namyslam alebo je to tak.tebe este viac ako po tyzdni vysiel test negativne vsak?no ja keby som si odmyslela to slaulinke krvacanie tak som tyzden po.

maajka83
19. feb 2009

Dinduska, mna stale pobolieva brucho ako kedy som mala dostat, picha ma v nom a hlavne ked sa predklonim mam pocit ako keby mi tam nieco vadilo. A mam stale vydute brucho.este pred tyzdnom mi vysiel neg, az dnes mi vysli //, ale to mi aj cez prve tehu.Az vo 4tt mi vysiel test pozi. mozno aj teraz som 4-5 tt.uvidim.skus o tyzden testnut, znova.

jahoda
19. feb 2009

ahojte, maajka83 gratulujem 🙂 no a moja druha ciarka bola o dost silnejsia dnes ako vcera 🙂 a mam take priznaky ako Ty Maji 🙂 tak snad je to pozitiiiivne naozaj. Ku gynekologycke som na preventivku objednana uz davno, tak snad tam objavime nas maly zazrak..waw, to by bolo skvele

cfh156
20. feb 2009

Dobre ránko
Tak máme tu další deň
Ako sa máte a ktora ma čo nové?
Ja zatial nič ja musim len trpezlivo čakať do mrchy ktorá sa ma objaviť až za dakych 8dní

lucinka1104
20. feb 2009

jahoda no super gratulujem k pekným čiarkám 😉
mna tiež pobolieva bruško tak , že by sa mohlo zadariť,ale bt mám strašne nízku tá tomu teda vôbec nenasvedčuje....neviem ani prečo asom včera špinila do ružova a ešťe som vkuse hladná 😀

cfh156
20. feb 2009

lucinka a vy sa pokúšaťe o druhé?

simib
20. feb 2009

Ahojte,no super samé dve čiarky.Mne mrchy zatial stále nič.

lucinka1104
20. feb 2009

ano pokúšame 😉 teda ja som mala len minulý mesiac svoju prvú mrchu

cfh156
20. feb 2009

aha
no tak budem držať palce
joj ja som taka nedočkava ale asi bude lepšie ked sa nebudem až tak tešiť, presne ako si povedala ty lucinka aby som potom nebola moc sklamaná

lucinka1104
20. feb 2009

cfh však nao ja som tomyslela dobre,lebo ver mi viem o čom hovorím 🙄

cfh156
20. feb 2009

no ved ja viem že si to myslela dobre
ja som pripravena viac na to že niesom tehu ale v kútiku duše mam taku malinku iskričku nádeje.
ja dako neverim že by nám to vyšlo hned na prvý pokus 😒

simib
20. feb 2009

Lucka hovorí sa že po pôrode a po vysadení tabletiek je velmi velká šanca na skoré otehotnenie,tak možno to bude aj tvôj prípad.Aj ja som najprv chcela dve po sebe,ale bola som hrozne mladá.Ako tak pozerám na testy majky(po 17 dňoch meškania)tak nemá význam,aby som si robila.

lucinka1104
20. feb 2009

simb ale my nepoužívame ochranu od pôrodu a stále nič 😒 no teraz som zase po tvrdej stolici mala hustý hlien a v nom prímes ružovkastek krvy uz tretí deň po sebe 😒

simib
20. feb 2009

Hej ale písala si,že si mala len prvú mrchu od pôrodu.A to prečo?A nemôže to byť hniezdenie?

lucinka1104
20. feb 2009

simb tiež simyslím, že sa jedná o hniezdenie teda, že bolo včera....
no lebo stále dojčím a vtedy nebáva ani ovu ani mrcha

simib
20. feb 2009

Hm.No ale možno motyka vystrelí,nie?Ja som nikdy nemala ten ružový výtok,ani keď som čakala Simi,ani keď sa hniezdila.Ja som mala buď normálnu MS ako hodinky,ale nič a to som bola tehu,tak preto teraz nechápem,že mi mešká už druhý deň,ale zase sa mi ani nezdá,že by to vyšlo na prvý krát.Aj keď Simi bola hneď.Kedy by ti mama dojsť mrcha?

lucinka1104
20. feb 2009

24-27.2 neviem aký dlhý budemmať cyklus po pôrode

simib
20. feb 2009

Aha,takže čakať.No snaď to vyjde 🙂 🙂 🙂

dinduska
20. feb 2009

lici drzamti palceky 😀 baby gratulujem k// som rada ze vam to vyslo 😀

maajka83
20. feb 2009

Luci ja som mala tiez bledocko ruzovy hlien, bolo to asi 2 tyzdne ako som mala dostat mrchy. Mozno to bude uhniezdovanie. 😀 Drzim palceky.

lucinka1104
20. feb 2009

ďfakujem ja mam mať ale mrchu o 4 dni

dinduska
20. feb 2009

babenky ja mam uplnu depku.manzel je furt v robote a samota ma uz nebavi ☹ .som sama doma a je mi moc smutno. ☹ ☹

simib
20. feb 2009

Dinduš nebuď smutná.Môž muž je v robote do 17tej a potom rovno do garáže.Odtial príde o 22 a ide spať.Ale ja to berem tak,že to robí pre nás.Lebo má normálnu robotu a aj vlastný biznis.A nebuď smutná,veď aspoň máš //

lucinka1104
20. feb 2009

dinduš ja to veľmi dobre poznám a čo kamošku dáku nemáš čo je doma?

dinduska
20. feb 2009

ale mam ved aj teraz jedna akurat odisla ale strasne mi chyba.chodi prec uz 3 roky ale ja som si stale nezvykla.ja nie som sama mam okolo seba ludi s ktorymi mozem byt ale potej inej stranke sa citim sama.simib mas pravdu,ze ty chlapi zarabaju pre nas ale keby to aspon stalo zato.my mame hypoteku lebo sme si kupili byt a 15pride vyplata a do 20teho kym vsetko zaplatim je prec a potom len tak prezivat to je hrozne zit z par korun.keby aspon je prec ale riadne zarobi ale to nie. ☹ ☹ ☹ je strasna dobaale som rad,ze ma aspon taku robotu,ze mu pri tejto krize zatial nehrozi vypoved 🙂

simib
20. feb 2009

No babenky,tak prišla mrcha ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dinduska
20. feb 2009

simib tak to je mi luto ale nabuduce sa to podari budem na teba mysliet a drzat ti palceky. 😉 😉 🙂

jahoda
20. feb 2009

ahoj simib, urcite sa k nam pridas buduci mesiac!!! verim tomu 🙂 ja som si tym tiez presla minuly rok...ked som veeeeeeeeeeeeeeeeelmi chcela a nedarilo sa..
dnes som dost unavena, zajtra chcem testnut znova a uvidime, ci bude dialnica 😎

mandy20
20. feb 2009

Ahojte kocky, uz dlhsie vas citam, no nikdy som nenabrala odvahu sa pripojit do vasej diskusie, az teraz, tiez sa snazime o miminko, je to uz skoro pol roka a stale nic, ale teraz ma tak zvlastne zacali pobolievat prsia, neviem ci je to svalovica alebo nieco ine 😀 no nikdy som to nemavala, mrchu mam dostat od nedele do pondelka, mavam rozpätia 30-32 dni, vcera som to nevydrzala a testla som sa ale bohuzial bola len / 😔
Vsetkym vam prajem skore objavenie tych vysnenych dialnic 😀 , paci sa mi ako to napisala jahodka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre