• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
ahoj mandy, mozno je este skoro na testovanie :slight_smile: uvidis v nedelu vecer, drzim palce
20. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Holky,
nechci vás moc optěžovat ale myslíte si, že je možné aby mi v možném 11 týdnu těhotenství vyšel negativní test.a Přez to bych byla těhotná? Děkuju předem za odpověd
20. feb 2009 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ellik, s tym nemam skusenosti, ale asi by som urcite zavolala svojmu gynekologovi :astonished:
20. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no já nevím, jestli mám důvod, měla jem mestruaci nrmálně ale slabší, spíš jen takové špinění, testl jsem zkoušla více a všechni negativní. myslíte, že ten důvod mám?
20. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jééa ještě jsem se chtěla optat kdy začíná růst bříško? Velmi mě to zajímá, jsem mladá a nemám moc zkušeností :slight_smile:
20. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elik to by ti uz test ukazal skus spravit este jeden a ak aj ten bude / tak to budete musiet skusit navuduce :wink: drzim palceky

mandy ak ti nepridu tak testni az tak 4dni po skor sa ti to neoplati drzim aj tebe palceky
20. feb 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak mrcha nepride skusim zaciatkom tyzdna, ale tak nenormalne sa sledujem ze to az dobre nie je :grinning:
20. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti verim ja robim to iste :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elik mne začalo v 12tt :wink: a myslím si , že tehu nie si

mandy skus testnúť o 6 dní držím palce
20. feb 2009 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci to bolo krute :angry:
20. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduš viem aké je strašné robiť si falošné nadeje, ja som len úprimná sama som si stokrát nahovárala, že tehotná som a nebola som a keĎže mi to takto narovinu nikto nepovedal stále som si namýšľala....sú síce prípady kedy test nevyšiel v 9 tt ale v 11?????? tak ak chčeš napíšem ano urob si ešťe 100 testov a sn´áď vynde ...iba ak by otehotnela neskôr ako so myslela,ale v 11 tt by už test výnsť mal. To jemôj nzor.
20. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem luci ale mohlo sa stat ved ja som tiez napisala ze ak aj druhy vynde / tak nieje tehu.ale od teba to vyznelo tak kruto :sweat_smile: :slight_smile:
20. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viem mne tu mrnčí a pobehuje malinký tak ja sa snažím vyjadrovať čo najrýchlejšie a najstručnejšie ,aby som sa zase mohla venovať jemu nemám čas na litánie a mame aj návšťevu...
20. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, to nebylo kruté, já sem ráda, že jsem mi to napsali, dělala jsem si s tím zbytečně hlavu. Ted vím jak to je. Myslela jsem si, k čemu byty testy byly kdyby vycházeli špatně i v 11 týdni, můžu si zkusit testnout ještě jednou a když to bude / tak užto nechám být :slight_smile: moc vám děkumju, že jste mi alespon odpověděli
20. feb 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ellik a preco si myslis, ze si v 11tt?
20. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte,no mala som hodinovú depku,ale manželík ma podporil a je dobre.veď to bolo len jedno snaženie.Je lepšie sa držať rád,čím menej to čakáš,tým skôr to príde.Aj keď ja som nemerala teploty a grafy.Len ovu test pre zaujímavosť a možno tým som to pokašlala.Takže žiadne testy,snažilkovanie keď budeme mať chuť a hotovo.žiadne výpočty plodných dní.Keď sa nám nebude dariť pol roka,potom to začnem riešiť.Aj tak Vám ďakujem za podpory a názory.A keď budú dve,určite to budete vedieť.
20. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prorože jsem s přítelem naposledy slala asi před 9 týdny a délka se počítá ode dne poslední mensruace, samozdřejmě před stykem. Příznaky ani moc žádné nemám, jen ta hrozně malá mensruace a bolení prsou, také žíli na prsou, nevím co si o nich mám myslet. Ale třeba si to všechno jen vnucuju
20. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elik a nebola si teraz chora?nemoze to byt tym?ja ti poradim abysi zartra testla a uvidis.ved ked sa moze stat,ze ked nieje zena tehotna a ukaze jej // tak preco by si sa nemohlo stat ze ked je tak jej ukaze/.tie testy niesu na 100%ak ti aj zajtra ukaze / tak sa musite este snazilkovat a mozno bude prekvapko :slight_smile: :slight_smile: daj potom vediet
20. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja som dostala taku strasnu zravku ze az.keby ste videli co vsetko mam rozlozene po stole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hroza :angry: a je tu vlastne niekto??? :fearful: :confused: :grinning:
20. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska, nie si sama, ja som predchvilou dojedla puding s piskotkami a slahackou a teraz vyzieram bake rolly cesnakove :D
a vecer este neskoncil :slight_smile:
20. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nejdu mi vkladat smajlici, neviem precoooo
dinduska a ty uz predsa papas za dvoch :slight_smile:
20. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to neviem ale moze byt.3testiky s velmi slabulililinkymi ciarkami no neviem ale hadam tolko restou by neklamalo no uvidime.budeme dalej snazilkovat keby nie.inak mas velmi pekne foto :grinning:
20. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim si, ze tolko testou by urcite neklamalo :slight_smile:, a kedy sa chystas k lekarovi? a dakujem za pochvalu foto :slight_smile:
20. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechystam :sweat_smile: ja pockam az do dalsej mrchy,ze ci pride alebo nie.mozno este v priebehu buduceho tyzdna testnen a uvidime.ale urcite nepojdem skor ako mi nepride mrcha ak vobec nepride :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ak hej tak nic mozno nabuduce :pensive: :slight_smile: :wink:
20. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dinduška, držím Ti palce :slight_smile: . Pár dní sledujem túto tému a veľmi dúfam, že Ti to víde. Ja som sa a MM začala snažiť len minulý týždeň a snažím sa nenahovárať si nič, hoci je to strašne ťažké :grinning: .
20. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je super ze to tak beries a nehrnies sa hned k lekarovi, dufam teda, ze nasledujucich 9 mesiacov ti mrcha uz nedorazi :slight_smile:
a ty pracujes a si vydata?
my sme mali svadbu v july, ale ja este studujem som vo stvrtom rocniku :slight_smile:
20. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som vydata rok aj 4 mesiace ja tiez este studujem externe a robim poistky:takze praca na doma.uvidime ako bude ja nemavam koli tomu nieake stavy.viem,ze sme zdravy a babo mozeme mat tak uvidime kedy pride.je jasne,ze by som ho hrozne chcela a ze som sklamana ked pride mrcha ale asi to tak ma byt :slight_smile:

halintoa dakujem ti pekne aj ja tebe budem drzat palceky a co ty vies mozno sa uz aj zadarilo :grinning:ono ked to ma prist hned tak to pride a ked nie tak to ma nieaky dovod :slight_smile:

babulky ja vam uz drzim tolko palcekov kolko ani vsetkych prstov na tele nemam :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mandy si ma s tym foto brutalne inspirovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, dinduska, aj ty mas krasnu fotku :slight_smile: som rada ze som ta inspirovala :slight_smile:
20. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, toto mi nerobte, ja som len včera zmenila fotku zo svadobnej na túto, som nevedela, že opäť príde do módy :grinning:
20. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok