• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
halintoa, vies ako to chodi, moda sa stal vracia :slight_smile:
20. feb 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak sup naspat :grinning: ved vtedy sme take krasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boze uz som zase zozrala aj jogurt a to je nic popri tej cokolade,cipsoch,banane a pizzi :sweat_smile: :sweat_smile:
ale to je hrozne clovek ked je takto doma tak by furt len vyzieral nieco.

mandy ty co studujes?aj robs?
20. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja studujem masmedialnu komunikaciu a popri tom som robila ale mali problem ma pustat do skoly, tak som musela odist a pomaham muzovi vo firme :slight_smile:
dinduska, ja som uz skotila aj fliacky co ostali z obeda :slight_smile: ale taketo zrave stavy mavam aj pred mrchou :/
20. feb 2009 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved to aj ja mavam pred a pocas mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz v poslednej dobe kazdy vecer :sweat_smile: :sweat_smile: ked pride muz domov tak ma ani nespozna.bude zomna len taka velka gula :sweat_smile: :zipper_mouth: :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, idem uz do hajan, uz na tie pismenka ani nevidim, tak vam vsetkym zelam krasny zbytok vecera a dobru noc :slight_smile:
20. feb 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj tebe mandy aj ja uz idem radsej lebo zozerem aj chladnicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute babyy, tak ciarka je dost silnejsia na tretom testiku!!! takze cakam, kedy sa ku mne kocky pridate :slight_smile: november to istiiiiiiiiiiiii :sunglasses:
21. feb 2009 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blahoželám jahoda :dizzy_face: , ja som si síce vždy hovorila, že škorpióna nechcem (sama som :grinning: ), ale teraz by mi to ani nevadilo, keby mi neprišla mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, chtěla jsem se ještě zeptat, jestli si myslíte, že gs mamatest je dobrý a jestli vám vždy ukázal, to co měl? Jestli jste ho teda používali :slight_smile: děkuju.
21. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamatest je super, vzdy ukazal ako mal :slight_smile: a ja som so skorpionmi kamarat, v nasej rodine ich je pozehnane :wink:
21. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jahoda, veď aj v našej, ja, moja maminka, babka, 2 tety, svokra, švagriná... Ale ďalšia generácia tam chýba :grinning:
21. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
jahoda, moc moc gratulujeeeem a dufam ze sa postupne vsetky popridavame k tebe :slight_smile:
inak , ja som vzdy chcela mat jarne mimco, no teraz mi je to uplne jedno, hlavne ze bude, je uplne jedno v ktory mesiac :D
21. feb 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja dufam, ze nas bude viac, mozno este tento mesiac :slight_smile:
21. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem kocky a krasny viiiikeeenddddddd
21. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nazdar kocky dobre ranko :grinning: ako ste sa vybuvali? :slight_smile: ja uplne naprd,akosi ma vsetko boli :angry:
jahoda aj ja som vzy nechcela skorpiona a barana ale teraz mi to je uplne jedno :grinning: jahod a kolko ste sa snazili? :fearful:
21. feb 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky, ako sa mate? Ako tu to ta citam ta sa pekne rozrastame. Aj na mna choda hrozne hlady a to hlavne vecetr, ale snazim sa krtit :sweat_smile: Som hrozne unavena, akurat som v skole, nechce sa mi sediet na prednaske. Ja som tiez novembrova, a mozno bude aj male novembrove :grinning: no uvidime, co povedia na sone. Stale ma pobolieva v podbrusku, aj vas? Dinduska a ty co studujes? Budeme to mat pestre :grinning: :grinning: Ale my to zvladneme :grinning:
21. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jahoda gratulujem :wink: :wink: mas nejake chute? ja zjem sledke a vzapati mam chut na slane a napak. Ked sa najem stale mam pocit ze som nejedla. :confused:
21. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska robla si si mamatest? urob aj ten, ten som pouzila aj ja. Zevraj je dobry. myslim si ze si tehu :grinning: Zelam ti to. moc, moc, moc.
21. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute novembrovky, mali by sme zalozit novu temu :slight_smile: btw, chute moc zatial nepozorujem, iba ma dost picha v podbrusku a je take nafuknuute :slight_smile: inak, snazili sme sa asi rok...koncom minuleho roka zistili manzelovi nemeratelnu alergiu na cokolvek mliecne, takze mozno tam bol pes zakopany :slight_smile: juj, baby, stale som dako mimo...
21. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a maajka83, neboj, vsetko zvladnete :slight_smile: co studujes?
21. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ucitelstvo pre 1 stup.zs. uz 4roc.dufam ze to nejako dokopem :grinning:
21. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cav majka to špinenie pred tým bolo u mna len tak na špičku prsta vždy po stolici na včera som mala tak za polievkovú lyžicu aj s krvou , od vtedy nič len ma sem tam hrozne pichne od spodu a pobolieva podbruško...vyzerá to sľubne len BT mám 36,7 to ma dosť metie....
21. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky maji ja studujem obchod a ponikanie :grinning: neboj to zvladnes :grinning:

ja mam bt 36,7 tiez tak neviem :angry:

vanes uz si dlho nepisala ako sa mas? :slight_smile: :wink:
21. feb 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteee, tak my po obediku odpocivame, manzel si dostahovava pracovnu, ja pozeram telku a o piatej mame ist na oslavu svagrovych narodenin :slight_smile:
kocky, tie co meravate BT, aka ma byt BT tesne pred mrchou? ja som si dneska len tak skusila zmerat a bola 37,2 :slight_smile: inak nemeriavam, neviem ci ma byt pred mrchou vysoko alebo nizsie :D, zajtra mam 30den.
saaaaakris stale mi nejdu vkladat smajlikovia, tak krasnu sobotu zelam :slight_smile:
21. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
prepačte že sa tak blbo pýtam ale aka je to ta BT teplota, čo si merate :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. feb 2009 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cfh tato teplota byva merana najcastejsie v posve moze sa merat aj v konecniku alebo pod jazykom.odporucam v posve :grinning:.tato teplota sa meni vzhladom k tomu ci je zena pred ovulkou,pocas ovulky alebo pred mrchou a pocas tehu.viac sa o nej docitasv teme grafy bt skus mrknut :wink: :grinning:

mandy tak sa dobre zabav na oslave :grinning: no ta teplota je no... ani neviem ako to povedat... jaj to by bolo keby si bola tehu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale je to take slahnute ta teplota mozes mat taku vyssiu aj pred mrchou to zalezi od toho aku mas cez ovulku.ja ti poradim kasli na bt je to somarinka :grinning: ja som tiez merala a prd z toho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, bt si treba merat cely cyklus, ak chceme vediet podla bt ci to smeruje k tehotenstvu alebo nie
niekto moze mat pred mrchou vyssiu, niekto nizsiu, ina zas otehotnie pri vyssej a niektora pri nizsej teplote :wink:
mandy, ked chces vediet co a ako teraz, odporucam zmerat aj zajtra a aj dalsi den, lebo ked teplota neklesne, tak je to pozitivne :wink:, ale treba merat v rovnakom case a za rovnakych podmienok

kukni moj graf z tohto mesiaca
http://www.fertilityfriend.com/home/25c971
snad to vyjde uz teraz

a prepacte, ze som vam sem tak vtrhla :slight_smile:
21. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo ked mám 37,2 tu teplotu???
21. feb 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to si si merala teraz? :confused: :slight_smile:
21. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ano, prečo?
21. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš