Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mandy20
20. feb 2009

halintoa, vies ako to chodi, moda sa stal vracia 🙂

dinduska
20. feb 2009

no tak sup naspat 😀 ved vtedy sme take krasne 😝
boze uz som zase zozrala aj jogurt a to je nic popri tej cokolade,cipsoch,banane a pizzi 😅 😅
ale to je hrozne clovek ked je takto doma tak by furt len vyzieral nieco.

mandy ty co studujes?aj robs?

mandy20
20. feb 2009

ja studujem masmedialnu komunikaciu a popri tom som robila ale mali problem ma pustat do skoly, tak som musela odist a pomaham muzovi vo firme 🙂
dinduska, ja som uz skotila aj fliacky co ostali z obeda 🙂 ale taketo zrave stavy mavam aj pred mrchou :/

dinduska
20. feb 2009

ved to aj ja mavam pred a pocas mrchy 😝 ale teraz v poslednej dobe kazdy vecer 😅 😅 ked pride muz domov tak ma ani nespozna.bude zomna len taka velka gula 😅 🤐 😠 😀 😝

mandy20
20. feb 2009

kocky, idem uz do hajan, uz na tie pismenka ani nevidim, tak vam vsetkym zelam krasny zbytok vecera a dobru noc 🙂

dinduska
20. feb 2009

aj tebe mandy aj ja uz idem radsej lebo zozerem aj chladnicku 😀 😀 😀 😀

jahoda
21. feb 2009

caute babyy, tak ciarka je dost silnejsia na tretom testiku!!! takze cakam, kedy sa ku mne kocky pridate 🙂 november to istiiiiiiiiiiiii 😎

halintoa
21. feb 2009

blahoželám jahoda 😵 , ja som si síce vždy hovorila, že škorpióna nechcem (sama som 😀 ), ale teraz by mi to ani nevadilo, keby mi neprišla mrcha 😝 .

ellik
21. feb 2009

Ahoj, chtěla jsem se ještě zeptat, jestli si myslíte, že gs mamatest je dobrý a jestli vám vždy ukázal, to co měl? Jestli jste ho teda používali 🙂 děkuju.

jahoda
21. feb 2009

mamatest je super, vzdy ukazal ako mal 🙂 a ja som so skorpionmi kamarat, v nasej rodine ich je pozehnane 😉

halintoa
21. feb 2009

jahoda, veď aj v našej, ja, moja maminka, babka, 2 tety, svokra, švagriná... Ale ďalšia generácia tam chýba 😀

mandy20
21. feb 2009

Dobre ranko 🙂
jahoda, moc moc gratulujeeeem a dufam ze sa postupne vsetky popridavame k tebe 🙂
inak , ja som vzdy chcela mat jarne mimco, no teraz mi je to uplne jedno, hlavne ze bude, je uplne jedno v ktory mesiac :D

jahoda
21. feb 2009

aj ja dufam, ze nas bude viac, mozno este tento mesiac 🙂

jahoda
21. feb 2009

dakujem kocky a krasny viiiikeeenddddddd

dinduska
21. feb 2009

nazdar kocky dobre ranko 😀 ako ste sa vybuvali? 🙂 ja uplne naprd,akosi ma vsetko boli 😠
jahoda aj ja som vzy nechcela skorpiona a barana ale teraz mi to je uplne jedno 😀 jahod a kolko ste sa snazili? 😨

maajka83
21. feb 2009

ahojte babulky, ako sa mate? Ako tu to ta citam ta sa pekne rozrastame. Aj na mna choda hrozne hlady a to hlavne vecetr, ale snazim sa krtit 😅 Som hrozne unavena, akurat som v skole, nechce sa mi sediet na prednaske. Ja som tiez novembrova, a mozno bude aj male novembrove 😀 no uvidime, co povedia na sone. Stale ma pobolieva v podbrusku, aj vas? Dinduska a ty co studujes? Budeme to mat pestre 😀 😀 Ale my to zvladneme 😀

maajka83
21. feb 2009

Jahoda gratulujem 😉 😉 mas nejake chute? ja zjem sledke a vzapati mam chut na slane a napak. Ked sa najem stale mam pocit ze som nejedla. 😕

maajka83
21. feb 2009

Dinduska robla si si mamatest? urob aj ten, ten som pouzila aj ja. Zevraj je dobry. myslim si ze si tehu 😀 Zelam ti to. moc, moc, moc.

jahoda
21. feb 2009

caute novembrovky, mali by sme zalozit novu temu 🙂 btw, chute moc zatial nepozorujem, iba ma dost picha v podbrusku a je take nafuknuute 🙂 inak, snazili sme sa asi rok...koncom minuleho roka zistili manzelovi nemeratelnu alergiu na cokolvek mliecne, takze mozno tam bol pes zakopany 🙂 juj, baby, stale som dako mimo...

jahoda
21. feb 2009

a maajka83, neboj, vsetko zvladnete 🙂 co studujes?

maajka83
21. feb 2009

ucitelstvo pre 1 stup.zs. uz 4roc.dufam ze to nejako dokopem 😀

lucinka1104
21. feb 2009

cav majka to špinenie pred tým bolo u mna len tak na špičku prsta vždy po stolici na včera som mala tak za polievkovú lyžicu aj s krvou , od vtedy nič len ma sem tam hrozne pichne od spodu a pobolieva podbruško...vyzerá to sľubne len BT mám 36,7 to ma dosť metie....

dinduska
21. feb 2009

ahojky maji ja studujem obchod a ponikanie 😀 neboj to zvladnes 😀

ja mam bt 36,7 tiez tak neviem 😠

vanes uz si dlho nepisala ako sa mas? 🙂 😉

mandy20
21. feb 2009

ahojteee, tak my po obediku odpocivame, manzel si dostahovava pracovnu, ja pozeram telku a o piatej mame ist na oslavu svagrovych narodenin 🙂
kocky, tie co meravate BT, aka ma byt BT tesne pred mrchou? ja som si dneska len tak skusila zmerat a bola 37,2 🙂 inak nemeriavam, neviem ci ma byt pred mrchou vysoko alebo nizsie :D, zajtra mam 30den.
saaaaakris stale mi nejdu vkladat smajlikovia, tak krasnu sobotu zelam 🙂

cfh156
21. feb 2009

ahojte
prepačte že sa tak blbo pýtam ale aka je to ta BT teplota, čo si merate 😅 😅 😅

dinduska
21. feb 2009

cfh tato teplota byva merana najcastejsie v posve moze sa merat aj v konecniku alebo pod jazykom.odporucam v posve 😀.tato teplota sa meni vzhladom k tomu ci je zena pred ovulkou,pocas ovulky alebo pred mrchou a pocas tehu.viac sa o nej docitasv teme grafy bt skus mrknut 😉 😀

mandy tak sa dobre zabav na oslave 😀 no ta teplota je no... ani neviem ako to povedat... jaj to by bolo keby si bola tehu 😀 😀 😝 😀 😵 😝 😀 😀 ale je to take slahnute ta teplota mozes mat taku vyssiu aj pred mrchou to zalezi od toho aku mas cez ovulku.ja ti poradim kasli na bt je to somarinka 😀 ja som tiez merala a prd z toho 😀 😝

tenty
21. feb 2009

ahojte, bt si treba merat cely cyklus, ak chceme vediet podla bt ci to smeruje k tehotenstvu alebo nie
niekto moze mat pred mrchou vyssiu, niekto nizsiu, ina zas otehotnie pri vyssej a niektora pri nizsej teplote 😉
mandy, ked chces vediet co a ako teraz, odporucam zmerat aj zajtra a aj dalsi den, lebo ked teplota neklesne, tak je to pozitivne 😉, ale treba merat v rovnakom case a za rovnakych podmienok

kukni moj graf z tohto mesiaca
http://www.fertilityfriend.com/home/25c971
snad to vyjde uz teraz

a prepacte, ze som vam sem tak vtrhla 🙂

cfh156
21. feb 2009

a čo ked mám 37,2 tu teplotu???

dinduska
21. feb 2009

a to si si merala teraz? 😕 🙂

cfh156
21. feb 2009

no ano, prečo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre