Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

marcela24
14. feb 2007

ahoj leto79 - to je mi luto, ale nezufaj, netreba sa na to upinat lebo potom nam z toho vsetkeho prepne. ved ja uvazujem ci mi nemeska aj kvoli psychike. no ved uvidime, ale nadej je tu este stale. ale zeby sa mi ani naznakom neukazala druha / - je mi to divne.

marcela24
14. feb 2007

kila - ale ked som si nebola ista, ze ked pojdem v noci na WC ci do rana by bola potom na hladina HCG tiez dostatocna. uz mi asi sibe. velmi to kombinujem.

lubecka
14. feb 2007

marci, ja som na tom tak isto, byva mi zle aj neskoro v noci, aj dnes rano mi bolo na vracanie.. a dnes rano tiez iba / ... meska mi len jedne den..
neboj, este mas sancu... 😉

lauritka
14. feb 2007

🙂 marci ja som na tom horsie mne uz meska 10 dni a test bol tiez negativny dnes..takze som z toho dost sklamna ale ako hovori leto kym neprisla mrcha treba dufat inac som robila ten rapiclear co si spominala..to je fakt taky zly???

cubatour
14. feb 2007

marcelka 😉 nezufaj, meska ti este len treti den .. takze strpenie 😉

marcela24
14. feb 2007

lauritka - neviem ci je az taky zly, ja s nim nemam skusenosti, len to co som citala, ale vacsinou je ten problem s nim, ze ukaze po urcitom case ze si tehu a pritom nie si. takze je tak neisty. a mavas pravidelne mrchy ? a po kolkych dnoch si si robila ?

kila
14. feb 2007

Maci, niečo sa mi marí, že pred testom by sa malo spať aspoň 3 - 4 hodiny... ale kým nemáš mrchu, tak sa teš, veď to je dobré! 😉 A to platí aj pre Lubecku! Veď test si ešte neskôr môžete zopakovať! 🙂

marcela24
14. feb 2007

ahoj cubatour 🙂 - ved nadej mi to este vzdy ostava. 😉 takze som este stale cakatel .

lauritka
14. feb 2007

no ja mavam pravidelny cyklus..len raz minuleho roku sa mi stalo ze to prislo az o 13 dni neskor..takze asi to bude zase nejaka porucha..inac uz mavam roky 28 dnovy cyklus plus minus jeden den. preto o to viac ta to sklame ked tolko meska a nic 🙄 dnes som 38 DC...co je ale zaujimave od soboty som si merala BT vzdy rano sice nie tu istu hodinu ale drzi sa na 37...
a dost ma popichava v podbrusku ale nie tak ako ked mas dostat mrchu..ako ked ta picha mocovy mechur..aj ked idem na zachod tak to zapicha niekedy..ma napadlo ze mozem byt aj nachladnuta a preto meska..ale nikdy sa mi to nestavalo..ci som mala stres ci co..takze tak no uvidim do konca tyzdna ci dostane,

marcela24
14. feb 2007

lauritka - ako keby si ma citovala, ja som na tom podobne , tie mam 28 DS. tiez sa mi zatial teplota drzi od 36,8 - 37,2 - podla toho kedy ju meriam. tiez ma sem tam popichava v podbrusku a obcas mam pocit nevolnosti a prsia sa mi uz tiez dost zvacsili. tiez sa obavam, ci to nebude z vnutorneho stresu. a po kolkych dnoch si si urobila test ?

lauritka
14. feb 2007

no az dnes po desiatich..vlastne som mala dostat v nedelu o tyzden skor ako ty..ale prsia ma vobec nebolia..len niekedy mam pocit ako keby boli viac napate..boze nikomu dnes nevysiel ten test...tak uvidime neskor..kedy chces testovat znova marci?? inac nie je ti trochu zle od zaludka ako keby na vracanie ale nevracias??/ mne par dni je ale len tak raz dvakrat do dna..a nie rano ale poobede a vecer..ale mozno si to aj nahovaram 🙂 naposledy jem na obed a vecer uz nemozem lebo mi nechuti ked mam pocit ze je mi zle

lauritka
14. feb 2007

este dojdem musim odbehnut

marcela24
14. feb 2007

no lauritka som fakt na tom tak ako ty, tiez mi je obcas nevolno, ale nevraciam. tak neviem . ale mam novu spravu - volala som do lekarne ci nemaju RapiPreg a vraj ten sa uz nerobi, resp. Rapi clear je ten isti co Rapi Preg - ze z toho RapiClear su 2 druhy - jeden lacbnejsi - tam je iba sam pasik a drahsi cca 120,- - 130,- - ten pasik je uz v platovom puzdre, ale vraj je to jeden a ten isty pasik. takze teraz som uz z toho fakt jelen.
a inac testovat ( ak dovtedy nepridu blbe mrchy ) tak budem asi v piatok rano, lebo vecer ideme na vikend na chatu, takze aby som vedela ako sa zariadit na tej chate.
Dat si vinko, nedat si vinko, ist lyzovat alebo neist. no ved mozno budem mudrejsia. ale to, ze ti po 10 dnoch meskania nic neukazalo, tak to je divne.

marcela24
14. feb 2007

tak dievcata - mam to potvrdene aj z druhej lekarne, vraj obal je taky isty ako Rapi Preg len sa vola Rapi CLear - tak to je sranda.
takze lubecka - robila si si pravdepodobne dobry test. dnes si ho idem kupit a v piatok testujem . ale lekarnicka mi tiez povedala, ze napr. po 1.dni meskania nemusi este ukazat aj ked je velmi citlivy, pretoze kazdy zena ma ine mnozstvo HCG v moci.

Takze DUFAJMEEEEE - vsetky. 😉

marcela24
14. feb 2007

http://www.magister.sk/-p-159.html - pozrite na tuto stranku - vyfoteny je RapiPreg ale nazov je Rapiclear.

marcela24
14. feb 2007

a skuste si precitat zopar skusenosti z testami http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

mame este vzdy nadej 😉

lauritka
15. feb 2007

marcelka tak ako dnes ?? mrcha nedorazila?? ja este stale cakam..ak nepride do nedele testujem este raz ..potom napis bye🙂

lubecka
15. feb 2007

marci, pozrela som si tie skusenosti s testami, ja som teraz z toho jelen, tak je ten rapiclear ci rapipreg spolhalivy ci nie? ved tam baby pisali ze je celkom spolhlibňvy ale // im neukazoval... 😒
tak aky si mam kupit, idem testovat v sobotu....
je mi blbo na zaludok, kavu nemozem pit natahuje ma z nej a z cigaretoveho dymu sa mi riadnee dviha zaludok... 🙄 neviem.. predtym som take problemy nemala.. kavu zboznujem.. resp. zboznovala som.. 😖

marcela24
15. feb 2007

ahoj lauritka - tak neviem co si mam o tom mysliet, vyzera to vselijako, rano ked som isla na WC mala som uz iba teplotu 36,7 - a ked som sa utrela tak som tam uz videla taky trosku hnedy vytok ako ked ti zacinaju mrchy. ale zatial este uplne nemrsiiiim. a ked som sa uz obliekala asi o hodinu, tak mi to nedalo pokoja a zmerala som si teplotu este raz a bola 37,3 - takze som z toho jelen. viem , ze teplotu si musis jednoznacne merat v urcitu hodinu a bez toho aby si predtym chodila ale aj tak si myslim, ze by uz nemala ist hore ked si dostala mrchy. ale fakt zacinam byt zrela z toho na psychosku. uz mi z toho vsetkeho sibe. bud nech mrchy pridu ale toto nech nerobia, lebo som z toho na nervy.

lauritka
15. feb 2007

😒 joj marcelka viem ako ti je..dakujem za ten clanok..dala si mi este nadej..ze mozno v nedelu mi vyjde aspon slaba ciarka..to by som bola stastna ako blcha..lubecka a tebe drzim place tiez 😲

marcela24
15. feb 2007

no lubecka- podla mna si v tom. uz som taketo priznaky niekde citala, ze jednej tehulke prestala chutit ranna kava, ktoru si predtym nemohla odpustit. asi ti to vyslo. 😉 🙂 drziiim, ti prsteky a tesiiiim sa.
mne asi mrchy dorazili. ale este neviem na 100%, mozno poobede uz budem mudrejsia. ale nadranom mi tiez bolo nejako divne na zaludku. ale viem ti ja ci to su teho priznaky alebo psycho priznaky 😀
ale takto dlho mi este nikdy nemeskali, tak nechapem.
a co sa tyka tehu testov, podla mna treba pockat asi trosku dlhsie , aby ta hladina HCG bola uz urcite vyssia a myslim si, ze by to mal uz ukazat akykolvek test.
ale ked to cakanie je straaaasneeeeee. 😠

lauritka
15. feb 2007

🙂 tak potom dajte vediet..tato stranka je napinavejsia ako argentinska telenovela 😀 normalne sa clovek stane zavisly

marcela24
15. feb 2007

😀 tak toto si presne vystihla. 😀
inac snazila som si dnes ohmatat krcok maternice a zda sa mi , ze je asi tvrdi - ak je to to co si myslim.
to len tak pre zaujimavost , aby to bolo napinavejsie 😀

lauritka
15. feb 2007

🙂 tak ja utekea este sa ozvem pa pa drzim palce marci nech sa nespusti mrcha

marcela24
15. feb 2007

vsetky si drzme prsty navzajom 😉 mrchy hes, hes 😀

lubecka
15. feb 2007

no uvidime... bodaj by to bolo tak...idem si skusit psravit obednu kavu, uvidim ako to dopadne tento krat..

marcela24
16. feb 2007

Takze baby - dnes som dostala chnusne MRCHY 😠 😠 😠
som smutna ☹
este takto dlho mi nikdy nemeskali
no nic, ideme na tom pracovat pilne dalej 🙂
raz sa to urcite podari.
a vy co nove, nemame tu este ziadnu tehulku ?

lubecka
16. feb 2007

ach marci, to mi je luto... no ja tiez ocakavam, rano ked som bola treti krat na wc, tak som mala par kvapiek krvi, lae cistej, jasnej, bez ziadnej hlienovej primesy... odvtedy su uz 3 hodiny a zatila nic..tak len cakam kedy sa to spusti... 😠 ☹
ale stale mi je zle, mam coraz viaac citlivejsi nos... vadia mi rozne vone.. tak neviem..

marcela24
16. feb 2007

no ja som nad rano tiez mala taku uplne cistu krv a teraz sa ta mrcha soustila naplno aj z hlienom a to vcera cely den sa to tvarilo stale, ze asi len mozno spinim 😠
drzim ti prsteky nech sa to podari lebo priznaky si mala uplne tehotenske, este aj ta ranna kava ti nechutila. mne zase nic tak nevadilo.
aaaale co, ved mame pre sebou dalsi rok, hlavu hore a podme snazilkovat. dovolenka pri mori pred nami, tak sa treba na to pozerat.
lebo by sme sa z toho zblaznili. takto som si dnes povedala a hotovo.

😀

lubecka
16. feb 2007

No ja ani nemam spinenie, rano som mala mozno az 2 kvapky krvi a od vtedy nic.. ani kvapka...a to mam uz aj po prechadzke po meste, obehala som obchody..a nic sa nepustilo.. tak neviem.. mozno este mam sancu a mozno to bol priznak ze sa mi uhniezduje mimi , ktovie.. ale ak mam dostat mrchu tak nech sa uz dostavi.. dokedy ma to bude takto natahovat 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre