Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

julicka
27. feb 2009

ahojte babenky!!!!no bola som u gynekologa a urobil mi krvny test tak uvidim az v pondelok ze co no povedal mi ze tie priznaky su na tehu aj prsia mi kontroloval a povedal ze ich mam dost naliate a tak isto mi aj kontroloval maternicu tak povedal ze som dost stahnuta takze vraj to vyzera na tehu no ultrazvuk mi robil tiez od spodu a poved mi ze tam mam taku akoby malilinku fazulku no potvrdil mi ze som tehu len este mam pockat na krvny test lebo niekedy to moze byt aj cista no dufam ze nie lebo to som uz mala 😖 😖 😖 ... ale take priznaky pri tom som vobec nemala heh...no a na negativne testy mi povedal ze sa mam vykaslat lebo mi aj tak nikdy neukazu neviem preco ale fajn.....tak uvidime 🙂 🙂 🙂

julicka
27. feb 2009

hej a tak isto mi povedal nato ze preco som krvacala no zopar kvapiek a potom nic ze to bolo hnezdenie alebo ze som mala pohlavny styk tak preto ze mam teraz to vynechat pokial aspon neprejde mesiac...

dinduska
27. feb 2009

juli tak to ti gratulujem ja som ti hovorila,ze budes tehu 😀 😀 testy to uz len odklepnu 😀 😀 moc sa s tebou tesim 😀 😀 super 😀

julicka
27. feb 2009

didus dakujem no uz len ty mi oznam ze si a budeme sa radovat spolu!!!!!

valhali
27. feb 2009

julicka, tak gratulujem, supeeeer 😀

dinus, a pri prvom ste sa ako dlho snazili? Lebo u nas bolo prve hned,ale viem,ze pri druhom to nemusi tak byt 😒
ved preto chcem zacat snazilkovat,lebo clovek nikdy nevie,kedy sa zadari,ale muz si neda povedat. Ked mame tutu mutu,tak mame prerus.styk 😝 . Tak sa otehotniet velmi neda...iba super nahodou. To by bolo dobre ho nejako osalit,ale neviem ako...asi len pockat do leta 🙄

dinduska
27. feb 2009

ja som pri prvom oehotnela ani neviem ako 😨 davali sme bsi pozor ale stalo sa ja som nebrala ha a ani sme nepouzivali ochranu mali sme prerusovany styk a ked sa spravil tak som sa hned vysprchovala takto sme to robili 9 mesiacov a poto zrazu tehu 😀 to boli soky ale ja som bola uplne stasna manzel ten bol asi 3 dni uplne v soku 😀 ja som najprv brala ha ale mne velmi skodila mavala som migreny a tak doktor povedal,ze musime najst taku ktora by mi neskodila ale ja som sa rozhodla,ze nebudem brat ziadnu potom som sa rozhodla to zase vyskusat brat a dal mi diane a stym mi nic nebolo ale nebrala som ho nieako dlho

dinduska
27. feb 2009

ozaj luci ja mam v podbrusku a kusok aj na vrchu stehien taky pocit brnenia aleb takeho trpnutia nevies co to moze byt?

lucinka1104
27. feb 2009

dinduš neviem ja som to síce v ethu mala,ale neskôr.....
julicka gratulujem ja som si myslela, že to slabé krvácanie u mna bolo tiež hniezdenie, no zmýlila som sa , po pôrode sa to vraj vyskytuje pri ovulácii, atkže sme ju zmeškali,lebo tam sa už muž bál, žeak sa zadarilo tak radčšej nie 😠 pri bábetku sa aj tak ťažko snažilkuje...
iank ja už testom neverím zase sa naoboch dnešných zjavila druhá po 30 minútach je to iný kšeft tieto tehu testy každýmesiac na nicj nechám 400-700,-Sk keby tak každá tak asi začnem aj aj yvrábať také falošné tehu testy 🙄

dinduska
27. feb 2009

luci to som aj ja povedala mojmu muzovi,ze zacnem vyrabat testy ved aj ja zane nechym tolko penazi a tiez mi vysli // a nebola som tehu.ten pocit je taky zvlany nemoze to vsetko suvisiet z hniezdenim???boze uz nech je 11teho 😠

dinduska
27. feb 2009

halooooooooo haloooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julicka
27. feb 2009

ahoj didus ta co len ty sama si tu???? 🙂 🙂 🙂

dinduska
27. feb 2009

no asi to tak vyzera 😅 😒 je ved ty sisi dala foto 😀 no super

julicka
27. feb 2009

no nasla som v pc moju fotku tak som si ju tu dala... 😀 😀 😀 😀

lucinka1104
27. feb 2009

ako baby ja to už neriešim ale na tom jednom tá čiarka normálne že zružovela ja pôjdem budúci týždeň k dr asi

julicka
27. feb 2009

lucinka len chod aspon budes vediet ze ci si alebo nie!!!! 😉 😉 😉

dinduska
27. feb 2009

luci a mne odpises?? 😨 😀 😀

dinduska
27. feb 2009

baby co si myslite o teste na ktorom je napisane,ze ho mozete pouzit na 5 den po styku???je to mozne? 😨 😨 😨 😨 😨

julicka
27. feb 2009

podla mna je to blbost!!!!a co si myslis ty hmm???

dinduska
27. feb 2009

aj jA SI MYSLIM,ZE TO ASI NIEJE MOZNE VED TO ESTE ASI ANI NEMUSELO DOJST K HNIEZDENIU NO PODLA MNA JE TO BLBOST

valhali
27. feb 2009

dindus, to je len reklamny tah...ved po oplodneni sa vajicko este len uhniezduje par dni a az po uhniezdeni sa zacina uvolnovat hcg..takze 5 dni po uhniezdeni by som dajme tomu brala

dinduska
27. feb 2009

ved to a mimochodom sa jedna test rapiclear 😉

valhali
27. feb 2009

mne ukazal rapiclear na 28DC slabucku druhu ciarku,ked som cakala dcerku, ale to som mohla mat ovulku tak na 14-16DC,takze cca 14 dni po oplodneni a nie 5!!
ALe v case,ked ma dojst mrcha by sa uz dalo tym testom testovat

dinduska
27. feb 2009

to hej citlivost ma 10 takze v case mozo tak 2 dni pred mrchou ale urcite nie na 5 den

valhali
27. feb 2009

dinduska,takze kedy testujes? 😉 😉

dinduska
27. feb 2009

dufam,ze az za nieaky tyzdenak to vydrzim 😅 😅 aj ked viem,ze je skoro tak to neda 😀

valhali
27. feb 2009

ja viem,ze sa zlomis a otestujes skorej 😀 mozno ukaze skorej, kto vie...no budem zvedava, budem drzat palce 😉

dinduska
27. feb 2009

dakujem ja sa strasne spolieham nato,ze ked som zistila ze mam tu posunutu ovu a ze sme to robili zo zadu tak budem tehu 😅 ak to nevynde tak urcite budem zase dost sklamana 😒 😠

valhali
27. feb 2009

malo by to vyjst uz len za to,ze mas silny tusak, to robi svoje, tak ked tak citis, je sanca,ze to tak aj bude. A zozadu je to istejsie a vraj je to poloha na chlapca 😀

dinduska
27. feb 2009

no to by sa nam siklo ved jednu certicu doma mame tak este maleho certika 😀

lucinka1104
27. feb 2009

ja som odpovedala.....
DINDUŠ blbosť lebo ja som dnes 15 DPO a yvšla mi slabá čiarka ale ružová 😵 teraz kerď som prišla z von je pekná zajtra ju aj odfotím a dám do albumu musím si opraviť mobil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre