Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
1. mar 2009

no pekne sa nám to tu rzrastá s tehulkami tak nech ich len pribúda 😵

dinduska
1. mar 2009

baby vy ste to toho popisali kym som bola prec 😀 😀

vrti no gratulujem dufam,ze si ha hned prestala brat.hned zajtra chod k dr a oznam mu,ze si uzivala ha je to velmi dolezite

baby ja som vyzerala cez tehu hrozne tak som nevyzerala ani v puberte celu tvar som mala pokrytu pupakmi upravilo sa to az ked som nasadila ha 😠

majka som rada,ze si sa ozvla uz vcera som pisala co je stebou 😉

luci ty chod tiez k dr fakt to vyzera nha tehu podla toho co pises 😝 😀

dinduska
1. mar 2009

no toto ked pridem tak vsetky zmiznete 😠 😠 🙂

dokladala somk nieake foto tak mrknite 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lucinka1104
1. mar 2009

dinduš 🙂
malá je krásna malý nervydržal zaspal 😠 zase bude o 29,30 hore a do plnoci 😝

maajka83
1. mar 2009

Mne maly este nechce spat. ale uz by mohol.Dinduska mala je zlata. Dinduska, nejak nestiham tu pisat, musim sa ucit, a maly mi tu pobehuje. Zajtra si uribim dalsi test.Zacina mi byt nejako zle.

dinduska
1. mar 2009

nesradnuj 😒 urcite je vsetko ok.mne je zle uz od stvrtku

aj mne mala spala cez den vela takze pojde neskor spat co je velka nevyhoda lebo si chceeme spreavit pekny romanticky vecer lebo muz uz ide zajtra zase prec ☹

lucinka1104
1. mar 2009

zobudil sa teraz takže pôjde spinkať okolo 1,00

dinduska
2. mar 2009

dobre ranko zienky 😀

aku ste mali noc?mi fajn az nato,ze nam nevysiel ten vecer aj ked mala spala tak mne zostalo tak zle,ze az.teraz som uz sama a musim cakat cely tyzden 😠 ☹
stale ma tak po bokoch pobolieva brucho a nieviem ci to uz nahodou nieje z nervozity 😅

lucinka1104
2. mar 2009

dinduš snaž sa byť v pohede...
ja som sak dr nedostala luky bol dlho hore som strašne unavená 🙄

maajka83
2. mar 2009

Ahojte, tak to mas poriadneho nezbedníka 🙂 Ale je krasny. Ja som dnes strasne unavena, a to som spala celu noc. Sla som do lekarne, ale ako na potvoru maju dovolenku. Aj by som si pospala ale musim sprtat matiku ☹ Lucinka kde v BB byvas? Ja chodin na ped.fak. do BB.

lucinka1104
2. mar 2009

blízko v Sasovej 😉

ellik
2. mar 2009

Ahoj Holky, tak jsem si dělala ještě jeden testík, dokonce Clearblue a opět vyšel negativní. Takže těhu asi opravdu nejsem. Myslím, že už by to na mě asi muselo být i trochu vidět, vždyt už bych byla ve 13 týdni. A největší paradox je to, že mám v pase snad ještě mín než před týdnem...tak se tu mějte a já s kdyžtak zase ozvu🙂

vrtichvostik
2. mar 2009

ahojte holky. dnes som mala ist k doktorovi, no nedalo sa mi z prace a mal plno, tak zajtra idem. len tusim sa citim lepsie ako doteraz. len brucho ma boli, ale vobec mi neni zle ako doteraz, hlava sa sem-tam zatoci, inak nic. boli ma brucho na lavej strane, sem-tam pichne a to aj na pravej a na lavej strane tesne pod rebrami ma boli. mohol sa ten test mylit?

vrtichvostik
2. mar 2009

.... a dinduska, krasne fotecky, som si vsetky pozrela, mas byt na co pysna 😵

dinduska
2. mar 2009

ahojte kocky my sme sa akurat vratili z plavania

vrti ty urcite neodkladaj tu navsevu u doktora urcite zajtra chod

luci a ty si znova netestovala?ty chod tiez radsej k dr

maajka83
2. mar 2009

Tak ja som si dnes urobila treti test a ten mi potvrdil tie dva predchádzajúce - //, som zvedava co mi povedia na sone vo stvrtok. Idem dat maleho spinkat, tak zatial sa majte krasne 🙂

jahoda
2. mar 2009

jeeeeeeeeej, maji, gratulujem 🙂 suuper, ze ides uz na sono, ja som regulerne objednana na buduci tyzden, ale asi to nevydrzim a pojdem doktorku ukecat uz zajtra...

jahoda
2. mar 2009

Luci, Ty ako???

vanessa123a
3. mar 2009

Majka gratulujem , som hned a zaciatku tusila ze si tehu 😉 si mala presne take priznaky 🙂
Jahoda ukecaj co najrychlejsie ja by som nevydrzala 😀 😀

lucinka1104
3. mar 2009

nič včera som bol negatívyn podľa bt ktorá mi včera náhle vyskočila a dnes ešťe viac bola ovu len tuto nedelu 😨 snažili sme v sobotu aj keĎ najväčšiu chuť som mala včera ale bubu nedovolil 😝 dnes mám bt 37,4

dinduska
3. mar 2009

luci ja som uz z toho tvojho cyklu mimo 😀 😀 necakala si teraz nahodou ms?? 😕 😨 😨 😨

vrti tak ako???

lucinka1104
3. mar 2009

čakala ale hovorím, ti , že ja kojím aj 15x za deň a tam je takýto chaotycký cyklus normál

janulka83
3. mar 2009

no to si nevsimajte to je cela luca 🙂

lucinka1104
3. mar 2009

janulka máš problém ja za to predsa nemôžem , že mi takto bolbne cyklus najradčšej by som ho mala pravidelný ako hodiny, no ja malého kôli tomu neodstavím

lucinka1104
3. mar 2009

a janulka ja aspoň poúžívam jeden nick 🙂
asi naozaj na toho kona prestanem chodiť,lebo ako vidím ja už nemôžem napísať nokde nič všade majú so mnou problém

dinduska
3. mar 2009

luci ale az tak?namiesto ms ovu to je dost divoke nie? 😅 ja neviem lebo ja som kojila len mesiac a potom som normalne na dalsi dostala 😲

lucinka1104
3. mar 2009

tak preco mi potom stupla BT zo dna na den z 36,8 najskôr na 37,1 a dnes 37,4 ja nie som gynekológ len odhadujem, že to je si ovu lebo aj všetky bolesti od nedele zmizli a vytok mam taký vodnatý 😒

dinduska
3. mar 2009

vsak ja tiez neviem a nemozes byt teda tehotna ved si mala kopec testou s //.a u toho doktora si nebola?

lucinka1104
3. mar 2009

mala som 4 so slabučkými // ktorým ja aj tak neverím a nasledne 5 s / takže ťažko aj to sotva že by tei potom klamali a tie prvé nie...
nebola lebo ked nie som tehu tak tam nemám prečo isť..
ja nemám dať kam malého, keby som bola tehu musí ísť somnou,ale takto ho tam zbytočne ťahať nechcem...uvidím ak to bola ovu tak podľa toho čo som študovala mrcha dorazí14-16 dní po ovu tak si tie dva týždne počkám a uvidím ako sa to vyvinie a ak tak pôjdem potom za 2 týždne si bude môcť aj muž zobrať dovolenku teraz je v robote sám.

lucinka1104
3. mar 2009

a ja nie som jediná čo po pôrode dostala mrchu len raz a už nie čítala som si temu menštruácia po pôrode je nás dosť už len to, že to bola prvá mrcha tak som nečakala , že budem mať pravidelnú dnes som 35 DC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre