Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

janulka83
3. mar 2009

lucinka moja
ty nepouzivas jeden nick, ty ich pouzivas velmi vela...a vsade sa dostanes k nejake prehresku a kazdy zisti
ze si to stale ty moja....

je to tvoja vec
ale preco tu blbnes a ocarujes kazdu svojimi recami atd...
a vymyslas si kadejake veci, ked sa ta niekto opyta ved
si mala dostat MS, tak sa spravis uplne ina a napises blud
preco si necitas presne to co pises a nepamatas??

neni nieco s tebou?? si v poriadku?? 🙂

dinduska
3. mar 2009

baby klud 😠 😉

janulka83
3. mar 2009

didnuska ako klud,
ked vidim nielen ja ale ostatne baby tu a urcite aj ty vies ze to neni jej jedina
prezyvka tu na MK,
nechcem nikomu zle, ale toto sa nerobi, nech si ten clovek vstupi do svedomia
a povie si sam pre seba: Uz stacilo nerob to!!!

nechcem nikomu ublizit, len pravdu pisem...

☹ a je to smutne ze sa to musi opakovat vzdy v kazdom prispevku ale v inej teme...
a ukazovat sa stale ze nad nu neni.....

dinduska
3. mar 2009

ja o ziadnom inom niku neviem ja s luciou problem nemam a myslim,ze ani baby v teme.ty si predsa nepises v nasej teme tak ti nemusi prekazat co pise,nie? 😨 a ak teda hovoris,ze ma ine nicky tak napis ake,hm 😒 😕 😨

simib
3. mar 2009

janul nerozčuluj sa,to nemá význam.keď si chce niekto nahovárať,že je tehu,tak ublíži len sám sebe.a keď si niekto nechá nahovárať kaleráby,tak je to tiež jeho problém,ale ja si myslím,že sem chodíme kecať a aj keď nám niekto dá rady alebo niečo podobné tak si myslíme svoje...a spravíme po svojom.Je to len o povahe.

janulka83
3. mar 2009

sandrika staciiiii

janulka83
3. mar 2009

simib, jasne mas pravdu len ja som chcela aby neboli potom baby prekvapene

ale ved je to kazdeho vec, a hlavne kazdy ma svoju hlavu, a svoju povahu...
dik ze si sa zastala....

krasnu dcerku mas...

ja som tu bola asi tak par krat, malo kedy napisem len citam 🙂 🙂

dinduska
3. mar 2009

a tie niky su kde??? 😕 😨 😕

janulka83
3. mar 2009

sandrika ti staciiiiii

lucinka1104
3. mar 2009

spýtaj as ADMINa stránky ja mám len tetno nic a tebe andrejka sa to povedať nedá!!!!!!!!!!!!!!!!

lucinka1104
3. mar 2009

janulka keby si svoho LUkáša kojila zistila by si že mrcha cez kojenie chodí bud uplne hociako alebo vôbec aj už nick sandra nepoužívam ako som si vytvorila tentio admin stránky o tom vie aj album je dávno zmazaný..ja som tu ani jednu snažilku a maminku neoklamala posledný a zaroven prvý menzes po pôrode som mala 28.1 odvtedy nič, mobil mam naozaj pokazený s foťákom sa mi fotiť test neoplatí lebo ja neviem zmenšovať fotky ja mám svedomie čisté

simib
3. mar 2009

janul dík za uznanie za malú.je to taký čert na štvorkolke.podla mňa mala byť chalan.a nehádajte sa tu,čo ste babky na trhu???veď to je smiešne že na nejakom fóre vzniknú hádky.Naozaj sa musím smiať,jak malé deti.

lucinka1104
3. mar 2009

Simb ja som nezačala, tiež neznášam hádky a nedorozumenia...
a keby tebe meškal menzes nemyslela by si si teiž že si tehu a kď ti následnevyndu aj testy.....
ja som nikdy nechcela žiadnu z vás závádzať, klamať, robiť sa zaujímavou....chodím sem a na spestrenie chvíľ, mne malý cez spinká každé dve hod nemám čo robiť tak si chcela s vami len tak písať to je všetko.

dinduska
3. mar 2009

baby konkretne simib a janulka83 a taktiez adal a dalsi kto ma problem
neviem o co vam ide teraz tu tvrdite,ze lucia je neviem aka hrozna a pritom ked si pozrieta par stranok dozadu zistite,ze este nedavno ste si snou pisali a ziadali ju o radu.neviem co medzi sebou mate ale rieste si to cez ip.

myslim,ze hovorim teraz za vsetky kocky co si sem chodia pisat,prisla som si sem pisat s ludmi,ktory riesia take problemy ako ja,vypocut si ich nazory,radi a tak tiez pomoc niekomu so svojimi skusenostami.ked som zacinala pisat tak som si nemyslela,ze este aj na deckej stranke sa stretnem s takymito intrigami.baby hovorim nechajte si to na ip alebo si otvorte temu ohovarame ale nepiste sem.ten kto bude nato zvedavi tak si tam klikne ale tu su ludia,ktory sa snazia otehotniet a a maju nieaky problem.chcu pomoct,pokec,utesit,poradit...a nie tu citat nieake ohovaracky. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucinka1104
3. mar 2009

dinduska 😵 si zlatá no ja sa aj tak odpájam nechcem dráždiť majte sa a dakujem

dinduska
3. mar 2009

luci to nemusis ale ak si nechces pisat vo fore tak kludne ip 😀

janulka83
3. mar 2009

a tu je vysledok ofucana ze nie je tak ako si ona predstavuje

kaslat na to..

ideme dalej no nie, ved sme neni male deti.....
pekny den Vam prajem

A ja som ja nikto iny....
som nova ale citanie niektoreho prispevku je trosku
ine ako odpoved daleko od neho....

A dindus nechcem nikomu zle, je dobre si radit takto ako si
tu radite ale ved aj ty si niekedy na pochybach o opdovedii no nemam pravdu?

dufam ze je vsetko o.k. a tema moze pokracovvat 🙂

simib
3. mar 2009

Ale dinduš mne to je úplne jedno.A kedy a kde som napísala o Lucke že je hrozná alebo niečo podobné???????????????

janulka83
3. mar 2009

a inak ja som naozaj ja volam sa Jana a pochadzam z mestecka pri Trencine...
ked uz niekto si necita co je napisane pri logineeee

janulka83
3. mar 2009

este raz ak som niekoho urazila
tak sorry 😒
ale mne to je zvlastne 15 krat denne kojit...to sa mi zda divne
mozno to neviem pretoze dedi este nemam tak to pochopim az
ked budu...

sorryy

dinduska
3. mar 2009

nenapisala si ze je hrozna.myslela som tu spravu vyssie.baby bola by som rada keby sa tyto debata skoncila.ok zaciname od znova bez toho ze by sme sa vratili k tejto teme,ok?

tak ja teda zacnem 😀

dinduska
3. mar 2009

baby ja uz nemozem vydrzat najradsej by som testovala ale to nema teraz este zmysel som 8 dni pomovu 😠

( 😀 😀 😀 )

simib
3. mar 2009

OK,je to blbosť.Šup za hlavu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dinduska
3. mar 2009

a co vy??? 😝 😀

janulka83
3. mar 2009

presne tak..to mas skoro...este vyckaj
drzim palce 🙂

lucinka1104
3. mar 2009

nie osm ofučaná ale mám aj dieťa ktorému sa treba jednak venovať a potom nechcela som sa tu hádaťä
keĎ tvojmu dieťaťu pôjdu zubky tak zbadáš že bude chcieť viac dudlať lebo ho budú svrbieť dasienka..dnes sme sa kojili už 6 x a to je len obed ,ale čo je teba vlastne do toho vysledok wej že mám uplne zdravé dieťatko
dinduš ja sa nemám začo hanbiť, hovorím čistú pravdu, svoje pocity, skusenosti a ke´D to niekomu prekáža nech nereaguje je to slobodné fórum a ty s tým testovaním vydrž 😵

dinduska
3. mar 2009

ja viem ved cakam je to hrozne 😒

a uz musim ist praca vola tak neskor papa 😝 🙂

petra2505
3. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tu jelink kde je ten nick sandrika a ma tie iste udaje ako lucinka ...zeby nahoda? 😀 😀

simib
3. mar 2009

Peťka nerieš to už.Nieje to jedno?Teda aspoň mne určite 🙂

petra2505
3. mar 2009

simib mne to je teda uplne jedno ja nic nerisim len nemam rada ludi co pred pravdou zatvaraju oci a chcu pocut a vidiet len to co si vysnivaju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre