Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

maajka83
3. mar 2009

Baby klud, ja som maleho kojila (odsavala, lebo nechcel tahat) kazdé 2 hodiny lebo si pytal papat. Takze si to zratajte kolko to bolo pocas dna a to aj v noc, lebo mi vreli.Luckin maly ak si pyta tak nech papa, ked mu chuti.Je to jedno ci je to 5x alebo 15krat. Mrchy som prvy krat doslala po osmich mesciacoch od porodu ked som prestala kojit.. potom som zase zo 2 mesiace (uz si to presne nemapatam) nedostala, bola som aj u dr,povedal ze to trva aj pol roka kym sa to upravi. ale tehu som nebola a potom som dostala este raz a teraz som tehu. Davam lucinke za pravdu, ze ked koji je to rozhadzane,moze dostat ale aj nemusi, viem to povedat z mojej vlastnej skusenosti. Doma mam este zasobu vlaziek este spred dvoch rokov. Nebolo ich kedy minut. 😀

simib
3. mar 2009

No majka ty sa máš.Ja som mrchy nemala hneď v tehu a potom len nejaké dva mesiace po pôrode,lebo potom som prestala kojiť,ale teraz by som ich už nechcela mať.Sú to mrchy!!! 🙂

janulka83
3. mar 2009

petra2505
vidis a sme doma..proste nevymyslam si ani ja
len mam otvorene oci a citam pozorne kazdy prispevok 🙂

anaxamon
3. mar 2009

damy (ste damy vsak) nehadajte sa, lucia pouzivala dva nicky, avsak to bolo davno a davno jej bol ten druhy aj zablokovany, teraz pouziva len jeden. A ak ma moje oci neklamu a tiez system tak to iste plati aj o janke, takze klud a pokoj, hormony su obcas desne (dobre to viem 😀 ) a narobia paseku, takze klud....pekne si piste svoje tehu priznaky nepriznaky a ak nahodou skrsne v nejakej podozrenie na pouzivane dupla nickov,mame tu na to inu diskusiu 😉

vrtichvostik
3. mar 2009

no ja som tu z tohto uplne mimo, to co sa tu deje?

janulka83
3. mar 2009

anaxamon,
ak mas nieco proti mne tak kludne pis..
ale som tu prvy krat zaregistrovanaaaaaa 🙂 ☹ 😒

dinduska
3. mar 2009

boze baby este stale to riesite ja som myslela,ze sa to uz uzavrelo.bavi cas to sa natahovat ved je to trapne nechajte to tak 😠 😒

vrti ahojky no bola si u toho dr??ako ti je? 😉 a ty sa prosim nezapajaj do tej debaty kasli nato 😉 😀

majka kedy nas to sono??? 😕 😀

maajka83
3. mar 2009

Dinduska Vo stvrtok o 16 tej.

dinduska
3. mar 2009

no tak budem na teby mysliet 😀 drzimkam ti palceky 😀

jahoda
3. mar 2009

😎 Baby, tak mam to potvrdeneeeeeeeeee, dnes som bola u lekarky, robila mi aj utz, na dalsi idem o 2 tyzdne, tak strasne sa tesiiiim, najkrajsi narodeninovy darcek na svete

simib
4. mar 2009

Jahoda tak supeeeer.Gratulujem.Konečne nejaká tehu tu na 100%.

dinduska
4. mar 2009

ahoj te kocky

jahodka gratulujem velmi sa tesim,ze si tehu to je super dufam,ze sa tento mesiac pridame viacere 😀 😀 😀 😀

lucinka1104
4. mar 2009

jahoda veľmi as teším s tebou a prajem krásne bezproblémové tehu
dinduš ty ideš kedy testovať?

dinduska
4. mar 2009

ja neviem bojim bojim 😅 😅 😅 😀 ms by som mala dostat takto o tyzden v stredu tak sa bojim ze je stale skoro 😅

lucinka1104
4. mar 2009

no men by určiet neukázalo nič ale su baby čo im ukáže už takto skoro no ak vydržíš do stredy bolo by to najlepšie

dinduska
4. mar 2009

skusim ale pochybujem urcite sa cez vikend zlomim 😅 😝

dinduska
4. mar 2009

ahojte kde ste vsetky??? 😀

ellik
4. mar 2009

Ahoj holky tak já vám nevím, je to se mnou nějaké divné, už mám asi o týden zpožděnou menstruaci, ale ty testy jsou požát negativní, navíc jsem ořát stejně hubená a ani jsem nic nepřibrala. Už by to na mě muselo být přece alespon trochu vidět ne , co myslíte? V pátek už bych začínala 14. týden je to divné. Prosím napiště, co si o tom myslíte vy děkuju.

dinduska
4. mar 2009

elik tie testy su take skus este testnut cez viked a ked mrcha nepride chod na gyndu 😝.toto je presne ako to mala majka 😉a urcite nemoze byt na tebe vidiet brusko zacina rast neskor 😀

lucinka1104
4. mar 2009

elik chudučká môžeš byť dlho aj ja som bola, pribrala som za celé tehu len 6 kg a po pôrode som mala - 6 kg 😀
sú babenyk čo im test dlho nič neukáže...
čo iné príznaky?
Ako povedala dinduškla chojkaj budúci týždeň k dr a prinajhoršom si daj pichnúť vyvolávačku ak nič dr neuvidí.

Ked dôjde k uhniezdeniu neskoro test môže vynsť až keĎ mrcha mešká 9 dní a viac . držím palce

halintoa
4. mar 2009

Ahojček vospolok :o))
jahoda, gratulujem 😀 , šup šup zmeniť snž na príslužný tt, snáď sa ak písala dinduška k Tebe tento mesiac pridáme viaceré 😵

jahoda
4. mar 2009

ahojte kocky, dakujem dakujem 🙂 este stale som z toho trochu mimo...no a samozrejme, dufam, ze aj Vy pridate svoj radostny krik aj tento mesiac, drzim palec!!!

dinduska
5. mar 2009

ahojte kocky

chcem sa opytat tych co uz maju deticky mate skusenst stym,ze vam byvalo v tehu zle od zaludka a bolo vam na vracanie ale nie rano ake vecer??? 😕 lebo mne uz asi tyzden byva kazdy vecer ked idem spat tak zvlastne zle az na vracania.

vrti no ako? 😀

majka napis vecer ako bolo na sone 😀

lucinka1104
5. mar 2009

dinduš mne bývala bud o 18-tej alebo až o 23,00 až do pôrodu 😝

petra2505
5. mar 2009

baby ake mate skusenosti s testom Modra sprava?Vecer som na nom nasla //, rano som skusala pepino a tam som mala / tak predpokladam, ze bol plany poplach.Dnes ma strasne picha v pobrusku, ale na M to zatial nevyzera.

lucinka1104
5. mar 2009

ja len dobrééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵
pomoc my sa ideme očkovať do oboch nožičiek juj to bude zase plaču

petra2505
5. mar 2009

co som citala na MK tak vraj ukazuje // a baby nie su tehotne tak neviem, citala som, ze dobry je mamatest tak skusim ten

lucinka1104
5. mar 2009

no mne už aj mamatest vyšiel 2 x faloišne s // ale to tvrdili aj o axiome že ten je najlepší a men an nom dokonca vyšla riadne ružová a nebola som najspolahlivejšia je krv

petra2505
5. mar 2009

pockam do utorka a pojdem k Dr.lebo tym testom sa akosi neda verit /uz mam s tym bohate skusenosti/

petra2505
5. mar 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš baby prosim vas nemala ste niektora taku pichavo rezavu bolest v podbrusku a potom ste zistili ze ste tehotne?je to taka neprijemna bodava bolest

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre