• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
mona no vyzerá to na dve :dizzy_face: ty môžeš testnút kľudne aj dnes
9. mar 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ppppp ta choroba by nemala mat vplyv nato kedy pride mrch skus si kupit testik a testnut ked ti uz mrcha meska tak by tam malo byt vidiet nieaku tu ciarocku ak si tehu

mona u teba to vyzera nadejne pekne testni a daj vediet.mozno budeme mat dalsie tehule :grinning:

baby ja stale uspesne odolavam,bt som si dnes nemerala lebo zase nevidalo :grinning:
9. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mona00 prajem Ti aby si nasla //, daj vediet ako si dopadla
9. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vrti a ty ako uz je ti lepsie?ako ti je?sa ti ani nechce vypisovat co?
9. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduš ja si ale myslôím, že ráno môžeš kľudne testnúť už aj ty ale ako myslíš :wink:
9. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak Vam dakujem kocky zatial ..no uvidim pockam este :wink: ci pride al. nie :wink:
9. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ja by som hned testla ale ani nevies ako sa boji :sweat_smile: ja som ako male decko ale ja sa tak strasne bojim,ze tam bude / ze az
9. mar 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja sio nemyslím, vôbec keds i odmyslím všetky príznaky čo máš určite ste zachytili plodné dni tak prečo by si nemala byť?
U nas je vžyd problém v tom ani perd pôropdom a ani teraz už duplom nemávam pravidelne ovu teda veľmi malo ju mavam
9. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem urcite sme zachitili ovu lebo som testovala 5 krat v nedelu negativny,pondelok // druha o nieco slabsia, utorok // rovnako silne streda //druha o nieco,stvrtok /a snazili sme od pondelka do stredy poctivo a zo zadu.
9. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak nevidím dôvod prečo by si nemala byť tehu :wink:
9. mar 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,no Dinduš testni a netráp sa.
9. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved prave.ja tiez neviem dovod preco by som nemala byt tehu a toho sa bojim.lebo ak nebudem tak je zatym nieaky iny dovod a toho sa bojim :unamused:
9. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiež si myslím, vieš ak si tehu tento stres čo z toho máš tiež mimču neprospieva tak testny ešťe as ťa opýtamkoľko dní je od tých silných dvoch ?
9. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš nestresuj sa,to je najhoršie.testni a uvidíš na čom si.
9. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
od silnych ciarociek je to dnes presne 2 tyzdne :unamused:
9. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajk tak to už budeš mať tučné dveuž na 9 DPO su slabé teda druhá je slabá na 14 DPO už bude riadne jasná tak sa netráp a akľudne testny aj dnes
9. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci dnes to uz necham tak a testnem rano z prveho mocu a dam vediet.drzte palce lebo ja uz neviem co budem robit akto nevynde lebo robime vsetko co treba.zdravo sa stravujem,beriem kys,listovu.ovu mam a sex tiez.manzelovi som naordinovala :grinning: volne trenky,tiez sa zdravo stravuje tak neviem.bojim sa ze v tom bude nieco viac :frowning2:
9. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska - psychyka
9. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš Lucka má pravdu.Psychika je sviňa.Nesmieš to tak brať.
9. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale to sa neda neda nato nemyslit.ja by som strasne chcela alee nejde to.ja este aj dokonca pri milovani myslim nato aby to vyslo :angry:
9. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To nieje dobre.Ja viem,že to je ťažké ale uvedom si,čím viac na to myslíš tým sa to môže menej dariť.Ja som už rezignovala po prvom mesiaci a nehávam to na náhodu.Myslím na to,ale nesledujem každý príznak a tak.
9. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduš nám sa okrem tých mojich anovulačných cykloch nedarilo práve pretoto potom som sa na to vykašľala chceli sme isť robiť do nórska a vtedy sazadarilo
9. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci toto je presne ako u nas s prvym babom.my sme si nedavali nieako extra pozor uz som o tom pisala minule.my sme v januari zacali pomaly chystat.ze pojdeme v aprili no anglicka.uz sme vybabovali nieake veci a v marci som zistila,ze som v 7 tt.takze sme nikam nesli.ja sa snazim na to nemysliet ale nejde to :angry:
9. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simib a vy sa kolko snazite? :confused:
9. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš my len druhý mesiac,lebo prvý sme tomu moc nedali a ešte aj psychika.Tento mesiac sme sa snažili skoro každý druhý deň,ovulku neviem,nemeriam a neriešim.Mám asi všetky príznaky ale neriešim a počkám do mrchy alebo aspoň pár dní do mrchy.
9. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kolko mas do mrch?
9. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asi okolo 19 ale podla všetkého ja mám ovu dosť skôr.
9. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska, zajtra testny. A daj vediet, drzim palceky. :wink:
9. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simib ja som si doteraz mislela,ze mavam ovu tak 13,14 den a vlastne vdaka tomu ovu testu som zistila,ze skor,ja som si ho kupila a myslela som,ze si ho spravim na 13 den ale tam bolo pisane,ze testujte od 10dna az kym nebude //.tak som zacala skor a nastastie :grinning: //mi vysli na 11,12den.takze sme to stihli.

ahoj majka dakujem jasne ze dam hned vediet ved ja by som to nevydrzala tajit alebo co :grinning: ci uz bude / alebo //hned napisem
9. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja už som teraz mudra :grinning: ked sok sa dočítala že od ovu musí mrcha doraziť najskôr na 14 dc a najneskôr na 16 Dc takže ja mam dostať tento výkend
9. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok