• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
a co sa tyka tvojho muza tak si mozno aj myslim ze ci on nema pocit ze si ho odstavila na druhu kolaj a momentalne nieje nic ine ako testy a prsia a pod. mozno aj troska zaujmu o jeho osobnost mu chyba neviem to je tazko ale urcite o tom treba hovorit ze milacik preco je to take a take a nie take ako predtym jednoducha otazka ktora moze odhalit cely problem.
11. mar 2009 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano, no snad je :slight_smile:
a s tym uskom, moja sestra tiez ked mala bola este velmi mala tak stale plakala aj v noci o druhej rano ju vozila v kociku po dvore a nakoniec sa zistilo ze zapal stredneho uska mala tak skus uvidis, cim skor zistis tym lepsie pre drobca, drzim palce
11. mar 2009 o 07:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako je to s tou teplotou dole??? ja si teda nemeriam ze hned nez vstanem ale ako si zmyslim a uz dlho ju mam 37,2 az 37,3-4 , coho je to znak?
dakujem.
11. mar 2009 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj malý už mal a vtedy sa tiež takto správal mal chudatko zapálenéoba a teraz ochorel atk zase dostal soplíky a scine asi mu zatiekli vtedy som to veľmi zle znášala, ked mu ho prepichovali aj teraz to bude ťažké :confounded: :confounded: :confounded:
teplotu treba vždy merať hend po prebudení inak to nemá žiaden význam cez deň je stále nad 37,0 :wink:
11. mar 2009 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: tak to som nevedela :slight_smile:
no aj jej to prepichovali to musi byt hrozne ked tam vidis toho svojho drobecka a ked place chudatko ze ho nieco boli joooj az mi mraz chodi po chrbte ale aj to sa musi, mamina kupi nejake bolestne a zachvilu bude dobre neboj mysli na to ze sa mu odlahci chudatku
11. mar 2009 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak hej určite ale potom po obochprepichnutiach plakal straaaaašne hodinu a prikaždejkontrole, pri každom odsávaní, kvapnutí.... :pensive: proste ak sa potvrdia moja obavy čaká ma dva týždne strašného plaču a ja nemám to srdce to počúvať som už aj v noci sním plakala lebo to bolo na nevydržanie až bol modrý no potom dáko predas len zaspal a teraz ešťe hajinká
11. mar 2009 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to urcite musi byt pre teba ako maminu hrozny pocit, tak nech sa krasne vyspinka a utekajte k dr. nech sa mu v noci spinka aspon o nieco lepsie , musis byt silna aj za neho luci a potom mu to vynahradis nejakou dobrotkou co ma rad a mozno to tie uska ani nebudu mozno ho brusko bolelo hlavne ziadna panika a nervozita lebo on je isto potom tiez nervozny ...
11. mar 2009 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci drzim palce aby ste dobre dopadli. musim work.
majte sa.
11. mar 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak dnes ráno som si robila ten test, ale tá druhá čiarka bola dosť slabá, aj keď mi ms mešká 6 deň. Ale tento test bol taký čudný nejaký HCGtest a neopiškavala som ho, ale som ho mala namáčať do nádobky, a dokonca stál len nejakých 34,- Sk. Tak som manželovi povedala, nech mi kúpi niečo lepšie, drahšie aspoň okolo 100 Sk, tie by mali byť už kvalitnejšie a vyskúšam opať.
11. mar 2009 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kwatka zda sa mi ze 6 den meskania uz je dost na to aby test vysiel jasne poz. mne vysiel 2 dni po meskani taka ciarka ako ta kontrolna ,vyskusaj mama test tie su podla mna naj. vela stastia.
11. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocice
tak ms zatial neprisla ale prierne ma bolia vajecniky.ja neviem ale uz 3 dni chodim bez podprdi len v tielku lebo su mi vsetky male a dnes rano ma aj bolia ked si ich chytim ak nepridu ani zajtra tak testnem este raz.dnes mame strasne vela vybavovaciek po uradoch tak sa ozuvem az vecer zatial papapa :grinning:
11. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kwatka.no ked bola bleda to nevadi.skus este jeden a uvidis.Ja som bola u doktorky,no babo nebolo este vidiet.ale povedala ze na 99%si je ista ze som.tak mam tyzden pockat a idem na sono
11. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to beruška a tebe test vyšiel či nie?
11. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky vsetkym babam..aj ja mam take mensie priznky..dostala som skor menstruaciu aj skor odisla co ma potesilo :slight_smile: lenze prsniky ma strasne bolia aj nadalej,brucho mam zvacsene a dokonca aj chrbtica ma bolela..Ja zas nemam chut vobec do jedla..co to? a test som si nerobila,lebo jeto unahlene zbytocne stresovat..moja mamka mala tri mesiace menstruaciu a bola tehotna a ziadne priznaky nemala..u kazdeho jeto inak..a vela je takych
11. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm... tak som sa testla a nic...meskanie cca 4 dni..prsia obryne :slight_smile:) zilky, picha ma v podbrusku a bolia ma krize... zaspavam posediacky... asi som len psycho?? :confounded: :slight_smile:
11. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinka1104.samozrejme mi vysiel.na kazdom boli pekne // ciarky
11. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samaritanka ja som psycho..asi.Mozem byt teoreticky tehotna 4 dni :sweat_smile: a brucho mam napuchnute,chvilami myslim ze hodim sablu,chvilami zas neviem co by som jedla...prilezitostne sa mi chce odpadnut.A picha ma- az boli niekedy asi 5 cm pod pupkom..asi 2 dni.A teraz si sadnite dievky-mam nepriechodne vajcovody,cize nemozem byt tehotna.Tak co to je? Som psycho :grinning:
11. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky,potrebovala by som vas nazor.Mrcha mi mala dorazit asi pred 1-2 dnami,ale stale nic.(Sice sa moc na svoj cyklus nedrzim,niekedy si robi co chce.)Chvilu mam pocit,ze uz-uz pride a chvilu ani chyru ani slychu :unamused: Brucho mam,akoby som vyjedla vsetko z chladnicky,ale pritom mi jest chuti menej a dokonca mi je niekedy tak tazko od zaludka...A to pred mrchami mavam vzdy par dni pazravku... :slight_smile: Ja uz neviem,mozu to byt priznaky?? :confounded: :grinning:
11. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mija tak mozu ale aj nemusia z toho co pises je tazko usudit ci by si mohla byt tehu pockaj este par dni a testni.

babky ako sa mate? :grinning: mi sme cely den behali a potom sme boli plavat
11. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, kedy sa robi ta ciarka od pupku dole? A musi ju mat kazda? Kedy zmizne?
11. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kati :grinning: :grinning: ja som tu ciarku napr.nemala ani krstna nasej malej.nemusi to mat kazdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To vazne? Jupi, mozno budem pekna heheeh bez nej.
11. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som napriklad nemala ani pupok vonku zostal mi pekny.a ty mas male brusko tak neboj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pupok mam plytsi ale stale povodny :grinning: ktovie to sa este moze vsetko zmenit, ale pokial sa netrham je to fajn. Toho sa bojim najviac
11. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NO TAK CO SA TYKA TOHO TAK SOM DOPRASKALA CELA.MAM STRASNE BRUCHO.A TO SOM SA STALE MASTILA
11. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska,mas pravdu.Pockam este par dni,ci ta mrcha dorazi.Ale nemusela by :wink: A teraz nedavno ma zacalo pichat vlavo v podbrusku,ale len tak slabo.Ale asi uz nad tym moc rozmyslam :slight_smile:
11. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mija ja mam to iste mam dostat dnes-zajtra a raz si myslim ze uz uz a raz vobec nic napriklad teraz nemam ziadne naznaky ze by som mala dostat.ja mam cyklus 28dnovy.minuly mesiac som na 28den zacala mat ruzovkasty a na 29 sa normalne spusili na cerveno ale v podstate mi zacali na 28 den a teraz zatial nic
11. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja si myslim,ze ty tehu uz si-podla toho,co som citala mas jasne priznaky :wink: Mne ine neostava,len cakat... :confounded:
11. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som testovala a / tak neviem :unamused:
11. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sofi ale nepriechodné vaječníky sa predsa dajuprefúknuť :fearful:
a zázraky sa dejú , aj ked na príznaky sami to zdá skoro :confused:
dinduš nech mrcha nedorazí vyzerá to dobre :wink:
katka tá čiarka LInera sa nerobí každej ja ju ešťe mám ale mala som atkúpeknú :grinning: majú ju čiarnovlásky :sweat_smile:
11. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš