Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mariska2
11. mar 2009

a co sa tyka tvojho muza tak si mozno aj myslim ze ci on nema pocit ze si ho odstavila na druhu kolaj a momentalne nieje nic ine ako testy a prsia a pod. mozno aj troska zaujmu o jeho osobnost mu chyba neviem to je tazko ale urcite o tom treba hovorit ze milacik preco je to take a take a nie take ako predtym jednoducha otazka ktora moze odhalit cely problem.

mariska2
11. mar 2009

dobre rano, no snad je 🙂
a s tym uskom, moja sestra tiez ked mala bola este velmi mala tak stale plakala aj v noci o druhej rano ju vozila v kociku po dvore a nakoniec sa zistilo ze zapal stredneho uska mala tak skus uvidis, cim skor zistis tym lepsie pre drobca, drzim palce

mariska2
11. mar 2009

ako je to s tou teplotou dole??? ja si teda nemeriam ze hned nez vstanem ale ako si zmyslim a uz dlho ju mam 37,2 az 37,3-4 , coho je to znak?
dakujem.

lucinka1104
11. mar 2009

môj malý už mal a vtedy sa tiež takto správal mal chudatko zapálenéoba a teraz ochorel atk zase dostal soplíky a scine asi mu zatiekli vtedy som to veľmi zle znášala, ked mu ho prepichovali aj teraz to bude ťažké 😖 😖 😖
teplotu treba vždy merať hend po prebudení inak to nemá žiaden význam cez deň je stále nad 37,0 😉

mariska2
11. mar 2009

🙂 tak to som nevedela 🙂
no aj jej to prepichovali to musi byt hrozne ked tam vidis toho svojho drobecka a ked place chudatko ze ho nieco boli joooj az mi mraz chodi po chrbte ale aj to sa musi, mamina kupi nejake bolestne a zachvilu bude dobre neboj mysli na to ze sa mu odlahci chudatku

lucinka1104
11. mar 2009

tak hej určite ale potom po obochprepichnutiach plakal straaaaašne hodinu a prikaždejkontrole, pri každom odsávaní, kvapnutí.... 😔 proste ak sa potvrdia moja obavy čaká ma dva týždne strašného plaču a ja nemám to srdce to počúvať som už aj v noci sním plakala lebo to bolo na nevydržanie až bol modrý no potom dáko predas len zaspal a teraz ešťe hajinká

mariska2
11. mar 2009

tak to urcite musi byt pre teba ako maminu hrozny pocit, tak nech sa krasne vyspinka a utekajte k dr. nech sa mu v noci spinka aspon o nieco lepsie , musis byt silna aj za neho luci a potom mu to vynahradis nejakou dobrotkou co ma rad a mozno to tie uska ani nebudu mozno ho brusko bolelo hlavne ziadna panika a nervozita lebo on je isto potom tiez nervozny ...

mariska2
11. mar 2009

luci drzim palce aby ste dobre dopadli. musim work.
majte sa.

kwatka
11. mar 2009

ahojte, tak dnes ráno som si robila ten test, ale tá druhá čiarka bola dosť slabá, aj keď mi ms mešká 6 deň. Ale tento test bol taký čudný nejaký HCGtest a neopiškavala som ho, ale som ho mala namáčať do nádobky, a dokonca stál len nejakých 34,- Sk. Tak som manželovi povedala, nech mi kúpi niečo lepšie, drahšie aspoň okolo 100 Sk, tie by mali byť už kvalitnejšie a vyskúšam opať.

mariska2
11. mar 2009

kwatka zda sa mi ze 6 den meskania uz je dost na to aby test vysiel jasne poz. mne vysiel 2 dni po meskani taka ciarka ako ta kontrolna ,vyskusaj mama test tie su podla mna naj. vela stastia.

dinduska
11. mar 2009

ahojte kocice
tak ms zatial neprisla ale prierne ma bolia vajecniky.ja neviem ale uz 3 dni chodim bez podprdi len v tielku lebo su mi vsetky male a dnes rano ma aj bolia ked si ich chytim ak nepridu ani zajtra tak testnem este raz.dnes mame strasne vela vybavovaciek po uradoch tak sa ozuvem az vecer zatial papapa 😀

to.beruska
11. mar 2009

Kwatka.no ked bola bleda to nevadi.skus este jeden a uvidis.Ja som bola u doktorky,no babo nebolo este vidiet.ale povedala ze na 99%si je ista ze som.tak mam tyzden pockat a idem na sono

lucinka1104
11. mar 2009

to beruška a tebe test vyšiel či nie?

carmella24
11. mar 2009

ahojky vsetkym babam..aj ja mam take mensie priznky..dostala som skor menstruaciu aj skor odisla co ma potesilo 🙂 lenze prsniky ma strasne bolia aj nadalej,brucho mam zvacsene a dokonca aj chrbtica ma bolela..Ja zas nemam chut vobec do jedla..co to? a test som si nerobila,lebo jeto unahlene zbytocne stresovat..moja mamka mala tri mesiace menstruaciu a bola tehotna a ziadne priznaky nemala..u kazdeho jeto inak..a vela je takych

samaritanka
11. mar 2009

hmmm... tak som sa testla a nic...meskanie cca 4 dni..prsia obryne 🙂) zilky, picha ma v podbrusku a bolia ma krize... zaspavam posediacky... asi som len psycho?? 😖 🙂

to.beruska
11. mar 2009

lucinka1104.samozrejme mi vysiel.na kazdom boli pekne // ciarky

sofinka30
11. mar 2009

samaritanka ja som psycho..asi.Mozem byt teoreticky tehotna 4 dni 😅 a brucho mam napuchnute,chvilami myslim ze hodim sablu,chvilami zas neviem co by som jedla...prilezitostne sa mi chce odpadnut.A picha ma- az boli niekedy asi 5 cm pod pupkom..asi 2 dni.A teraz si sadnite dievky-mam nepriechodne vajcovody,cize nemozem byt tehotna.Tak co to je? Som psycho 😀

mija777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dinduska
11. mar 2009

ahoj mija tak mozu ale aj nemusia z toho co pises je tazko usudit ci by si mohla byt tehu pockaj este par dni a testni.

babky ako sa mate? 😀 mi sme cely den behali a potom sme boli plavat

katka1981
11. mar 2009

Baby, kedy sa robi ta ciarka od pupku dole? A musi ju mat kazda? Kedy zmizne?

dinduska
11. mar 2009

ahoj kati 😀 😀 ja som tu ciarku napr.nemala ani krstna nasej malej.nemusi to mat kazdy 😝

katka1981
11. mar 2009

To vazne? Jupi, mozno budem pekna heheeh bez nej.

dinduska
11. mar 2009

ja som napriklad nemala ani pupok vonku zostal mi pekny.a ty mas male brusko tak neboj 😀 😝

katka1981
11. mar 2009

Pupok mam plytsi ale stale povodny 😀 ktovie to sa este moze vsetko zmenit, ale pokial sa netrham je to fajn. Toho sa bojim najviac

dinduska
11. mar 2009

NO TAK CO SA TYKA TOHO TAK SOM DOPRASKALA CELA.MAM STRASNE BRUCHO.A TO SOM SA STALE MASTILA

mija777
11. mar 2009

Dinduska,mas pravdu.Pockam este par dni,ci ta mrcha dorazi.Ale nemusela by 😉 A teraz nedavno ma zacalo pichat vlavo v podbrusku,ale len tak slabo.Ale asi uz nad tym moc rozmyslam 🙂

dinduska
11. mar 2009

mija ja mam to iste mam dostat dnes-zajtra a raz si myslim ze uz uz a raz vobec nic napriklad teraz nemam ziadne naznaky ze by som mala dostat.ja mam cyklus 28dnovy.minuly mesiac som na 28den zacala mat ruzovkasty a na 29 sa normalne spusili na cerveno ale v podstate mi zacali na 28 den a teraz zatial nic

mija777
11. mar 2009

Ja si myslim,ze ty tehu uz si-podla toho,co som citala mas jasne priznaky 😉 Mne ine neostava,len cakat... 😖

dinduska
11. mar 2009

dnes som testovala a / tak neviem 😒

lucinka1104
11. mar 2009

sofi ale nepriechodné vaječníky sa predsa dajuprefúknuť 😨
a zázraky sa dejú , aj ked na príznaky sami to zdá skoro 😕
dinduš nech mrcha nedorazí vyzerá to dobre 😉
katka tá čiarka LInera sa nerobí každej ja ju ešťe mám ale mala som atkúpeknú 😀 majú ju čiarnovlásky 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre