Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mija777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dinduska
11. mar 2009

aj ja tak mne popraskalo brusko aj pri pazuchach a o prsiach uz ani nehovorim.ja mam taky strach vzdy ked idem na wc.teraz ma zase zacali pobolievat vajecniky ja som z toho na nervy 😠 😠 😠

dinduska
11. mar 2009

luci si tu este?

maajka83
11. mar 2009

katka ja som mala ciaru, ale nepamatam sa kedy sa mi urobila, ale este stale ju mam. Nastastie som na popraskala. Kamaratka sa tiez natierala a dva tyzdne pred porodom popraskala.

dinduska
11. mar 2009

ahoj maji ako sa mas?ako ide skola?a babenko? 😎

maajka83
11. mar 2009

Dinduska este pockaj, a skus testnut neskor. mohla by si byt tehu, drzim palce.Zelam ti aby ti to vyslo. 🙂

dinduska
11. mar 2009

dakujem majka a ty ako? 😀

markiza
11. mar 2009

dinduska, mne pri troch tehu vysiel pozitivny test az po minimalne 5-tich dnoch meskajucej ms... skor tam bola jasna /, ani ziaden tien druhej... takze to nevzdavaj, este nie je nic iste...

lucinka1104
12. mar 2009

dinduš až teraz večer som mala dákesúkromné problémy.... 🙄
ako mrcha doarzila verím že nie moja myslím na teba.

maajka83
12. mar 2009

Ahojte, ja sa mam ok, bruso mam nafuknute, a uz ma tak nepobolieva. sem tam ma zabolia prsia, ale inac nic take, je to ine ako pri tomaskovi.Niekedy mam pocit ze mam v bruchu bublinky, je to take zvlastne. O tyzden idem na dalsie sono, tak som zvedava co mi povie dr. Lucinka a ty ako? Myslim na vas kocky 🙂 🙂 😉

lucinka1104
12. mar 2009

ja as mám dobre na mrchu sa zatiaľ necítim,ale má doraziť až v sobotu a uprav si moja pas že 485tt 😀

dinduska
12. mar 2009

dobre ranko kocky 😀

tak mrcha zatial nikde 😉 je to hrozne cakanie 😠 vecer ked som si lahla tak mi zase bolo na grc.prsia ma bolia len ked si ich chytim.ja uz neviem kam patrim.uvidime ci v priebehu dna dorazia 😨

maajka83
12. mar 2009

Lucinka, este neviem presne v ktorom som tt, a ked to chcem zrusit tak mi to nejde. O tyzden budem mudrejsia, snad mi povie aj termin porodu tak to upravim 😀

adrianka127
12. mar 2009

Ahojte babulky, som u vas chvilku nebola, mne tiez mrcha zatial nedorazila ale ma az v nedelu-pondelok. Priznaky zatial takmer ziadne, akurat ma pobolieva brusko a krize, ale mozno je to len z toho, ze som krivo spala... 🙂

simib
12. mar 2009

Adrianka ja to mám tak isto,neskutočne ma bolí pobruško a strašne kríže.Ja mám MS až budúci týždeň,tak jedine že by sa hniezdilo.

adrianka127
12. mar 2009

simib a kedy by si chcela testovat?

simib
12. mar 2009

Asi v deň MS.Neviem ešte.

sofinka30
12. mar 2009

lucinka vdaka za reakciu-nepriechodne vajc.sa nedaju prefuknut.Da sa to operativne spriechodnit,ale ze uz to nerobia.Mozno niekde este ano.Lebo zevraj to je len kratkodobe a podla doktorov to teda nema vyznam."prefuky " su nie v pravom zmysle akoze to prefuknu a tym sa to ma spriechodnit.Prefuk je laicke oznacenie pre isty zakrok v gynekologii kedy do maternice a vajickovodov vtlacaju tekutinu a sleduju pod pristrojom ci sa ta tekutina dostava cez tie vajickovody alebo nie.Niekedy sa moze stat ze tym tlakom sa mini "zlepeniny "odstrania a zena zazrakom otehotnie spontanne.To ale neni moj pripad...Co sa tyka ale zazrakov,od dnes verim...citala som,ze zena otehotnela pri nepriech.vaj....ale ako sa poznam,skor mam nejaku cystu,alebo ma obchadza chripka 😀

sofinka30
12. mar 2009

ale asi dost divna chripka..vecer som isla spat s tym,ze beriem kybel pri postel,tak mi bolo blbo..Nejak som zaspala,v noci sa nic nedialo,rano sme zaspali so synom do skoly... 😅 tak dobre sa mi buvalo.No a od rana som bola uplne ok. az asi pred pol hod. to zacalo znova.Taky zaludok ako keby nevie co chce.Je mi zle a na to tlacim polievku..lebo neviem co mam robit.Je to akoby mi je zle od hladu,ale neni...a akoby som mala dostat mršku.Pritom som mala 1.3. 😖 Este ma napadli plod.dni ci sa nechcu takto prezentovat,ale tie uz mam za sebou-boli o nieco skor.. asi mi len šibe 😀 😅 🙄

adrianka127
12. mar 2009

simib, tak ti moooc drzim palceky aby sme buduci tyzden obe nasli // (a samozrejme aj dinduska a vsetky snazilky)
sofi... no uvidis ako sa to vyvinie, zazraky sa deju. Ak si mala plodne dni 1.3. tak aj ty mozes testovat v pondelok, ci nahodou sa jeden zazrak neprihodi aj tebe

simib
12. mar 2009

Dík adi.Aj tebe prajem // Budúci týždeň sa tu stretneme dúfam všetky s pozitívnymi testíkmi.

sofinka30
12. mar 2009

nie adrianka,1.3. som mala mršku.Plod.dni boli nejak skor 8.-9. a dnes je este len 12.3.,takze neni mozne aby mi bolo zle 3-4 den po oplpdneni.Aj keby to ma byt zazrak.Nie?...Zhorela mi palacinka 😠

adrianka127
12. mar 2009

sofi - jáj - ja som myslela, ze to boli plodne dnicky. Tak to je este urcite skoro... Takze musis len vydrzat... 🙂
simib, hej buduci tyzden to tu bude plne peknych prekvapeni... 🙂

sofinka30
12. mar 2009

ak to neprejde do buduceho tyzdna,behnem k doktorovi,uz som tam aj tak nebola dlho tak nech porobi nejake kontroly ci je vsetko ok.,lebo nieco sa tam deje urcite.Brucho mam napuchnute ako slon.To pichanie pod pupkom uz dnes neni,ale nejak ma pobolieva pravy vajecnik..tak dufam ze tam nemam cystu.Keby ten zazrak co budem musiet cakat asi este pekne dlho,tak zjem monitor 😀

lucinka1104
12. mar 2009

sofi a čo umelé oplodnenie?
všetkým vám prajem // 🙂

sofinka30
12. mar 2009

luci pred rokom som sa vydala a moj manzel robi v zahranici..to vies-hypoteka,vydavky,o robotu nemoze prist a hlavne je stale prec a na umele je treba aby bol k dispozicii 😅 .Zatial to teda neni mozne,co ma dost hneva,pretoze rocky idu... 😖 ...aj ked este nemam vela na umele,ale tiez nie 18 a obavam sa ze ked sa to bude stale odkladat...moj muz stale veri tomu,ze sa to podari a vravi ze ak nie,tak teda budeme chodit po vyletoch.Co teda neviem ci chce upokojit mna,alebo sebe navodit atmošku ... Vidim ze mu to neni jedno.A mozno si dal vyvestit a vie ze bude 😀 .No ja som si dala koncom min.roka a na dieta som sa nepytala a ten ujo mi povedal,ze sa musim dat do poriadku,lebo na mna caka dievcatko-dcerka.Skoro som zo stolicky padla a revala som ak pipa od stastia cely den.Akurat ze zatial nic...Teda na 99 %.1% verim..nech som neni taka pesimistka

lucinka1104
12. mar 2009

no možno sa už ppdarilo , myslím na teba a verím, že sa stane zázrak 😵

dinduska
12. mar 2009

ahojky babulky.ja som akurat doupratovala zvysok rodinky si sladko vyspava 😀 boze ma stej roboty zaze zacali tak boliet tie krize 😠 este musim ist upiec kuriatko.baby vsetkym vam zelam nech mrchy nedorazi a nech mate //vela stasticka 😉

sofinka30
12. mar 2009

Luci dakujem,ja tu isto priebezne budem a budem podavat informacie..Keby si tak mala pravdu.Mas zlateho synka 😉 .Ja mam uz takeho pubertaka este z 1.manzelstva,ktore sa nevydarilo...Ma 12 a pol roka a ked prisla svagrina s 2mes.babom ani som ho uz chytit pomaly nevedela.Este by som rada prezivala vsetko krasne co je spojene s tehotenstvom,babatinkom...viem,ze by som si to isto vedela vychutnat inak ako v mojej 18-ke.Dufam,ze raz budem este mama 😅 .A prajem to vsetkym,ktorym to zatial nevyslo a blahozelam tym,ktorym ano.

adrianka127
12. mar 2009

dinduska, aj ty nech najdes krasne // 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre