Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

skrecok
1. júl 2007

Didi, mnoho zien ma pred menzesom bolave prsia. Uz sa nestresuj, lebo aj stres oddiali menzes. Takze klud...

diduska05
1. júl 2007

to važne že stres???a ako je to s tym džusom je pravda že oddiali ved to je kysle a mne sa to tak stavalo tak to tak musi byt a ako si ich ma privolat???

astonka
1. júl 2007

Eksistuje taka tableta,neviem ako sa vola,použiva sa po nechranenom pohl.styku ak si nie ste isty,moja znama ju užila ale to bola na druhy den po styku u svojej gyn.,no tehotna nie je,nalievanie prsnikov je spojene aj s menštruaciou aj s tehotenstvom,ja som pri obcho detčkach to spozorovala najprv na prsiach,takže tolko odomna 🙂

astonka
1. júl 2007

Eksistuje taka tableta,neviem ako sa vola,použiva sa po nechranenom pohl.styku ak si nie ste isty,moja znama ju užila ale to bola na druhy den po styku u svojej gyn.,no tehotna nie je,nalievanie prsnikov je spojene aj s menštruaciou aj s tehotenstvom,ja som pri obcho detčkach to spozorovala najprv na prsiach,takže tolko odomna

sisstin
1. júl 2007

je to Postinor..ale jenom na předpis..a rozháže nehorázně cyklus 😠

benabianca
1. júl 2007

ta tabletka sa vola pravdepodobne postinor,ale dava sa do 24hod. po styku,dlhsie asi nie.
Nemyslim si,ze dzusom si oddalujes menzes diduska.Aky mas cyklus,kolkodnovy?Ja som mala pri oboch detoch,teda tehotenstvach plne prsia od zaciatku.

karkulka55
1. júl 2007

u nas si mozes kludne kupit postinor bez predpisu...

diduska05
1. júl 2007

karkulka55 a kde??? tak ale my sme to robili asu už pred dvoma tyzdami

diduska05
1. júl 2007

boože baby važne sa mooc bojim

karkulka55
1. júl 2007

diduska skoc do lekarne a kup si test, a sprav si ho teraz, nmemusis mat ranny moc a budes kludna....
a okrem toho sa nespoliehaj na postinor ale chran sa vopred....a aj tak by ti teraz uz nepomohol, max. si ho mozes dat aby vobec zabral je 48 hodin od posledneho styku.
na tvojom mieste by som skocila lekarovi a dala si predpisat antikoncepciu a budes mat dusu na mieste ostane razy.

zuzka82
1. júl 2007

ahojky...diduska, ako hovori karkulka..teraz si myslim uz je na rade test...
a mavala si stale pravidelny cyklus????

diduska05
1. júl 2007

ahojte zuzka a karkulka...zuzi mala som pravidelny aspon si myslim neviem ani sama aky mam ciklus...ale ked som mala dostat toho 29.6 to bolo teraz a vždy ked bol nejaky datum tam vždy som dostala o dva dni skorej ako kedy ale stale to behalo za ten jeden vaječnik velmi sa bojim ale on sa vobec neurobil a to s tymy kvapkami lasky ved to je len jeho vytok a on vobec netečie!!!bojime sa spolu:(

karkulka55
1. júl 2007

keby si bola tehotna tak sa ti ukaze uz teraz na teste aj o polnoci-kup test...
tvoj priatel ma kolko rokov?

zuzka82
1. júl 2007

naozaj si myslim, ze je malo pravdepodobne, zeby si otehotnela...a ked este vravis, ze sa vobec neurobil...
sice, ja tiez neviem, kedy som otehotnela.... 😕 ( ale to nic) 😅
ale fakt, aj stres robi svoje....

karkulka55
1. júl 2007

zuzka 😀 😀

diduska05
1. júl 2007

a ake su tie bolesti čo hovorite pri tehotenstve v podbrušku?ako ked maš krami dostat alebo ake??
moj priatel ma 20 rokov!

zuzka82
1. júl 2007

karkulka 😀 😅 😅 co uz...
ja som nemala ziadne bolesti diduska...ja som zistila ze som teho asi v 5 ci 6 tt, a to len preto, ze sa mi dooost zvacsiili prsia a mala som ich citlive...ale testy som kupila asi 4 😀 😀
testovala som jak diva... 😅 😅

diduska05
1. júl 2007

noo fajn zuzi ale tie testy stači mi jeden???už pred tym som mala testy ked som mala ineho chlapca a vždy to višlo tak že som nebola tehotna🙂a meškavali ale len s toho dovodu že som pila ničo kysle

karkulka55
1. júl 2007

diduska to ze tu budes polemizovat ci si alebo nie si a ake su priznaky tak si ich este privolas...a budes v uplnom strese....
no kazdopadne mate dost rokov na to aby ste vedeli aka je sanca na otehotnenie.......

diduska05
1. júl 2007

ja viem a stresom sa odialuju nie?a ty ked maš dostat menzes ta nebolia prsia??

zuzka82
1. júl 2007

diduska, asi kazda z nas ma ine priznaky menzesu...naozaj...
chod len pekne kupit testik, a budes o nieco mudrejsia...

karkulka55
1. júl 2007

mna nebolievaju, vacsinou, ja som cela nesvoja ked mam dostat a neeeervozna 😀
zuzka, sa vam nahodou podarilo? 😅

diduska05
1. júl 2007

noo ved skusim!!!a ako je to s tym vytokom aj pred menzesom byva silnejši nie?

zuzka82
1. júl 2007

karkulka, a ked ti poviem, ze nemam ani ponatia kedy??? 😀 a to som este brala tabletky na oddialenie, lebo 13.1. sme sa brali, tak este tie dopomohli sa krpcovi pekne uhniezdit 😀 😀
ale doma pripravena nakupena antikonc, ze pekne zacnem brat, no nestihla som.. 😅

diduska05
1. júl 2007

už idem za priatelom dakujem za rady a majte sa

zuzka82
1. júl 2007

no tak pa diduska, a vela stastia....

diduska05
1. júl 2007

zuzi si ešte tu???

zuzka82
2. júl 2007

ahhhoj diduska....no co??ako si pochodila vcera????? 😕

moanka
12. júl 2007

ja asi umrem... 😒 ..neviem preco ale mam taky pocit ze som tehotna....MS som nemala uz dva mesiace...prosiim pomozte mi niekto...ja o tom vobec nic neviem...mam 18... ☹ ....vopred dakujem

zuzka82
12. júl 2007

ahoj moanka...kazdopadne si urob tehotensky test....
a potom uvidis, co dalej....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre