• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
si dobra,ako si nato prisla...xixi
13. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem,to bude asi tym gulasom :grinning:
13. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej aj my sme dnes mali gulas :grinning:
13. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z toho si nic nerob,ja som teraz skotila svieckovu....
13. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes uz asi 4 krat.To vyplnam medzery kedy mi neni zle.No nie kazdu medzeru.Ine medzery mam nieco ine-chipsy,tie moje rum.pralinky,take presolene masko co somdnes nechtiac urobila,hranolceky,... :confounded:
13. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj svieckova by bodla :confused:
13. mar 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze?uz mi dosla :frowning2:
13. mar 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boby ja mam zase chute nieco zbodnut :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
13. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja jedla svieckovu naraz c s ovocnym poharom a hovädzou polievkou,dindi,nehanbi sa daj si a povies nam co si mala
13. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezis ja som dnes toho pojedla begeta,parky,gulas,kura,hranolky,pizza,2x mila,kinder cokolada,zmrzka,chipsy a tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a stale by som ladovala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak s tebou je to uz kriticke....
13. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevadi,urobim ju asi v utorok ked pride mangel ...isto sa potesi.dinduska tak nieco zbodni,ja hodim este pralinky a idem asi zalomit,uz to na mna lezie..a rano musimist do obchodu tak nech som neni ako ovááááta :unamused: ..som myslela ze dnes nezaspim,ale huba sa mi otvara az mi kutiky trha,tak...idem asi
13. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa maj,zajtra dokapete?som zvedava co bude zas zajtra.....dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu
13. mar 2009 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru sofi :pensive: :pensive: :pensive:
13. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mne,nie? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. mar 2009 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne,len co kuky otvorim.Tak dobru nocku vam dievky :pensive: a pekne sny..a ozaj,uz mi aj bradavky brnia :grinning: ,tak hadam zazrak ....alebo predmrskovy syndrom :rolling_eyes: :dizzy_face: ok.papa
13. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha ja som myslela ze ty este nejdes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak aj tebe dobruuu nocku a pekne snicky :grinning: :grinning: :pensive: :pensive: :pensive:
13. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angi, ale co by nie, planujem.... este spracovavam tatina :wink:

dinduska, tak uz vieeeem... pamatam si ta, ale ozaj malo pises, nie ze by som ja vela, ale citam a moc sa tam neobjavujes...
13. mar 2009 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa neviem odtrhnut :angry:
13. mar 2009 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len sem tam tam zavitam :sweat_smile: ja citam a tiez len tak sem tam napisem.ono sa uz v kazdej teme baby poznaju a pisu si co a ako a ja som sa tam tak vtrela :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drzim palce, aby si tam co najskor napisala, ze bude dalsie male novembrovciatko :wink:
13. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz sa odtrhavam..dobru dindy aj markiza aj angi...aj vsetky :pensive: :pensive: :pensive:
13. mar 2009 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc vsetkym :dizzy_face:
13. mar 2009 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuuu
13. mar 2009 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukuk,
no baby, tak som prelúskala, čo ste tu včera popísali a že toho bolo a čakám na tie úžasné výsledky a vy asi ešte drochmete :angry: . Ja chcem vidieť vaše víťazné príspevky :slight_smile: .
Včera ma už konečne neboleli kríže a večer, keď som končila v práci som mala ťahavý, hlienový výtok (snáď plodný hlien), ale toľko, že ma skoro prekotilo. Tak som hneď kalkulovala, ako ukecať drahého na mojkanie, keďže aj vo štvrtok bolo:-P. No, tak som ho večer namasírovala a zneužila, tak sa hádam zadarilo :grinning: . Teraz už ,,len" čakať dva týždne, či príde alebo nie a nesledovať sa :rolling_eyes: . Už teraz vie, že to nedokážem...
14. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky
tak ja som snes testovala a zase nic.uz ma z toho porazi :angry: :angry:
14. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduš, už netestuj, len míňaš peniažky, za ktoré potom budeš môcť dokupovať výbavičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Keď bude meškať viac ako týždeň, choď k dokymu. Skús sa zatiaľ dajako zamestnať, ja idem teraz poupratovať dom, navariť a potom chcem vyskúšať servítkovú techniku :sweat_smile: , rada by som vylepšila jednu starú stoličku, tak drž palce, aby sa na ňu dalo pozerať :grinning: .
Ale závidím Ti, Tebe už aspoň mešká, ja som len 17DC.
14. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala dostať dne namiesto toho je mi príšerne zle bt 37,1 no uvidíme
14. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci aj si testla??
Dindus pockaj este par dn vem ze je to tazke :slight_smile:
14. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky dokým som si všetko prečítala hrozné, takže ja som bola u doktorky a nie som tehu petože ako som prišla od doktorky tak večer som dostala mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi od strachu sa pustila lebo mi doktroka povedala že tam mam slabý zápal a dala mi framikoinové čipky a že ak neprejde tak antibiotiká ale že sa nemôžeme vtedy snažiť a že ked zápal ustúpi tak mrcha príde.
14. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok