• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
si dobra,ako si nato prisla...xixi
13. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem,to bude asi tym gulasom emoticon
13. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej aj my sme dnes mali gulas emoticon
13. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z toho si nic nerob,ja som teraz skotila svieckovu....
13. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes uz asi 4 krat.To vyplnam medzery kedy mi neni zle.No nie kazdu medzeru.Ine medzery mam nieco ine-chipsy,tie moje rum.pralinky,take presolene masko co somdnes nechtiac urobila,hranolceky,... emoticon
13. mar 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj svieckova by bodla emoticon
13. mar 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze?uz mi dosla emoticon
13. mar 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boby ja mam zase chute nieco zbodnut emoticon emoticon emoticon
13. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja jedla svieckovu naraz c s ovocnym poharom a hovädzou polievkou,dindi,nehanbi sa daj si a povies nam co si mala
13. mar 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jezis ja som dnes toho pojedla begeta,parky,gulas,kura,hranolky,pizza,2x mila,kinder cokolada,zmrzka,chipsy a tak emoticon emoticon emoticon no a stale by som ladovala emoticon emoticon
13. mar 2009 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak s tebou je to uz kriticke....
13. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevadi,urobim ju asi v utorok ked pride mangel ...isto sa potesi.dinduska tak nieco zbodni,ja hodim este pralinky a idem asi zalomit,uz to na mna lezie..a rano musimist do obchodu tak nech som neni ako ovááááta emoticon ..som myslela ze dnes nezaspim,ale huba sa mi otvara az mi kutiky trha,tak...idem asi
13. mar 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa maj,zajtra dokapete?som zvedava co bude zas zajtra.....dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu
13. mar 2009 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru sofi emoticon emoticon emoticon
13. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mne,nie? emoticon emoticon emoticon emoticon
13. mar 2009 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne,len co kuky otvorim.Tak dobru nocku vam dievky emoticon a pekne sny..a ozaj,uz mi aj bradavky brnia emoticon ,tak hadam zazrak ....alebo predmrskovy syndrom emoticon emoticon ok.papa
13. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha ja som myslela ze ty este nejdes emoticon emoticon emoticon tak aj tebe dobruuu nocku a pekne snicky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angi, ale co by nie, planujem.... este spracovavam tatina emoticon

dinduska, tak uz vieeeem... pamatam si ta, ale ozaj malo pises, nie ze by som ja vela, ale citam a moc sa tam neobjavujes...
13. mar 2009 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa neviem odtrhnut emoticon
13. mar 2009 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len sem tam tam zavitam emoticon ja citam a tiez len tak sem tam napisem.ono sa uz v kazdej teme baby poznaju a pisu si co a ako a ja som sa tam tak vtrela emoticon emoticon
13. mar 2009 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drzim palce, aby si tam co najskor napisala, ze bude dalsie male novembrovciatko emoticon
13. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz sa odtrhavam..dobru dindy aj markiza aj angi...aj vsetky emoticon emoticon emoticon
13. mar 2009 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc vsetkym emoticon
13. mar 2009 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuuu
13. mar 2009 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukuk,
no baby, tak som prelúskala, čo ste tu včera popísali a že toho bolo a čakám na tie úžasné výsledky a vy asi ešte drochmete emoticon . Ja chcem vidieť vaše víťazné príspevky emoticon .
Včera ma už konečne neboleli kríže a večer, keď som končila v práci som mala ťahavý, hlienový výtok (snáď plodný hlien), ale toľko, že ma skoro prekotilo. Tak som hneď kalkulovala, ako ukecať drahého na mojkanie, keďže aj vo štvrtok bolo:-P. No, tak som ho večer namasírovala a zneužila, tak sa hádam zadarilo emoticon . Teraz už ,,len" čakať dva týždne, či príde alebo nie a nesledovať sa emoticon . Už teraz vie, že to nedokážem...
14. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky
tak ja som snes testovala a zase nic.uz ma z toho porazi emoticon emoticon
14. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduš, už netestuj, len míňaš peniažky, za ktoré potom budeš môcť dokupovať výbavičku emoticon. Keď bude meškať viac ako týždeň, choď k dokymu. Skús sa zatiaľ dajako zamestnať, ja idem teraz poupratovať dom, navariť a potom chcem vyskúšať servítkovú techniku emoticon , rada by som vylepšila jednu starú stoličku, tak drž palce, aby sa na ňu dalo pozerať emoticon .
Ale závidím Ti, Tebe už aspoň mešká, ja som len 17DC.
14. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala dostať dne namiesto toho je mi príšerne zle bt 37,1 no uvidíme
14. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci aj si testla??
Dindus pockaj este par dn vem ze je to tazke emoticon
14. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky dokým som si všetko prečítala hrozné, takže ja som bola u doktorky a nie som tehu petože ako som prišla od doktorky tak večer som dostala mrchu emoticon asi od strachu sa pustila lebo mi doktroka povedala že tam mam slabý zápal a dala mi framikoinové čipky a že ak neprejde tak antibiotiká ale že sa nemôžeme vtedy snažiť a že ked zápal ustúpi tak mrcha príde.
14. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš