Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
15. mar 2009

samaritanka mi sme nato rovnako ani ani.ja tiez ak nedostanem tak pojdem v stredu k dokymu.len neviem kde dam malu totizto u nas nikto nevie ze mi sa snazime o druhe babo.viem to len ja a manzel nikto iny.mi chceme prist uz s tym ze cakame babo 😀 tak si budem musiet nieco vymysliet lebo muz uz ide zajtra do roboty ☹

samaritanka
15. mar 2009

angi, ono je to cele take psycho ze neviem ci sa smiat, ci plakat 🙂)
ale dakujem ;)

samaritanka
15. mar 2009

dindus, ty mavas ale pravidelny cyklus, nie? u mna podla pocasia, ale 39 je uz aj na mna dost 🙂) drzim palce, aby sa ti to podarilo zajtra vymysliet 🙂

angi1707
15. mar 2009

ja to poznam,neboj,minuly rok som kazdy mesiac stresovala,jonas mi poslal aj ten kalendar,ze na 98%.zacala som od decembra a nic,a uz nato tak nemyslim,len som zacala citat vase problemy a zistila som,ze aj mne nechodi a teraz sa namotavam zas,co uz.neboj,ked to nepride teraz,tak raz urcite.mas deti?

dinduska
15. mar 2009

no ja som kedisi mala taku vseliaku niekedy mi meskala aj 6 dni ale to som bola pubertiacka.ked som zacala brat ha tak som mavala kazdych 28dni a po vysadeni mi to zostalo.presne na 28den.dnes je to 32 a mam taky zvlastny pocit len keby uz ten test vysiel //.budem aj ja tebe drzat palceky.baby ja mam kazdy den strasnu chut na sampano a pizzu a aby som nezabudla tak aj na milu dnes som uz mala 3 😅 😅

samaritanka
15. mar 2009

hej, hej je to tu poriadna namotavanica.. ale kolegyna tu chodi a tak som prisla, ze tolko hlav dokopy... a chcela som vediet, co mi z tych akoze priznakov "hrozi", tak radsej tehotenstvo, ako choroba ;) deti nemam, som este mlade relativne 🙂 tak drzim paluchy angi..

sofinka30
15. mar 2009

angi podla mojho sledovania som mala ovulku uz davno..mam to nejake poblaznane.

angi1707
15. mar 2009

dindi,prve tehotenstvo,ste sa dlho snazili?a ako dlho teraz,ak si chytlava tak nemas problem.a test ti urcite neukaze po 4 dnoch,minimum po 10.to je terz zbytocne

angi1707
15. mar 2009

sami,ja som s tym uz zmierena,co prvy krat?diki....a ty by si chcela?

dinduska
15. mar 2009

prve bolo neplanovane stalo sa 😀 teraz sa snazime dlho v aprili to bude rok 😒 teda dufam,ze nebude.ja som akuraz znovu testovala a je tam slabucka ciarocka.toto bol posledny test co som mala doma takze pekne pockam do stredy.v stredu rano ak nepridu testnem aby aom dokymu povedala ci mi vysiel test alebo nie.ja mam tusaka,ze by to uz mohlo byt.á este ta slabulinka ciarocka 😅

angi1707
15. mar 2009

a kedy mas dostat tu svinuchu?mavas pravidelne?ja si dam zachvilu ziadost na doktorku asi.....xixi

dinduska
15. mar 2009

to je otazka pre mna?asi nie 😕 😨 😅

sofinka30
15. mar 2009

dinduska co to citam ??? 😵 2.ciarocka???No ja myslim ze si tehulka..velmi ti to prajem 🙂

angi1707
15. mar 2009

sofi to bolo pre teba...wow dindi nedalo ti to pokoja,ale ja si myslim,kazda zena to citi nejak v sebe aj ked nie je si ista....no urcite si jasna.......konecne,co????ja asi az v druhom zivote...xixi

dinduska
15. mar 2009

no je slabucka ale je tam 😝 aj moj muz ju videl a to je slepy ako patron a nemal okuliare objavila sa tam za 5 minut.dufam,ze to nieje nieake zavadzanie a v stredu sa vam pochvalim ze som v tom 😀

dinduska
15. mar 2009

teraz stale cumim na ten test a modlim sa aby to nebola falosna //

angi1707
15. mar 2009

dindi:to je tutovka,ja s mojimi 2detmi som tiez rovnako ostala.rozdiel je 2 tyzdne,vzdy ked mam,ostanem len v lete.takze casu dost......xixi

dinduska
15. mar 2009

tak to je super.ja by som bola strasne stastna keby som zistila,ze som tehu a budem mat maba v rovnakom case po 2rokoch 😀 .angi stale citim taky tlak v podbrusku ako by malo nieco vypadnut zo spodu je to troska ine ako pred ms niejeto bolestive ako pred ms ale je to tlak.je to normalne v tehu?ja ked som bolatehu s malou tak som to zistila az v 7tt.robila som denno denne od 9tej do 10tej vecer a stale ma bolelo cele telo takze som nevedela ake mam priznaky tehu a co zena na zaciatku citi potom uz ano.vobec som sa nesledovala ako teraz tak neviem 😅 😅 😅

dinduska
15. mar 2009

a este by som dodala,ze kazdu chvilu chodim na vecko a stale mam pocit,ze uz som dostala a nic(nastastie)a stale mam taky vytok

angi1707
15. mar 2009

ano lebo si nemala nad tym kedy rozmyslat a ten pocit co mas to je OK.tiez som to mala take divne jak tlacenie.uz som mala knizku a chodila som jake debil na wc,ci sa mi nepustili

sofinka30
15. mar 2009

angi nemam pravidelne,min.mesiac som mala po 26 dnoch,ale mavam aj po 31.Takze neviem...teraz bola ovulacia nejak skoro,takze netusim kedy ms.Ale tipujem menej ako 26,co neviem ci je v poriadku..

maajka83
15. mar 2009

Ahojte, dinduska gratulujem, urcite si tehu. 🙂 a gratulujek aj tym ktore sa pridali k nam tehu. Bola som vcera na pohotovosti, lebo som mala hnede spinenie a to som bola v BB na ubytovni, lebo som mala v sobotu skolu a mala som mat aj dnes, ale ked so zbadala to spinenie, volala som muzovi do ZA aby prisiel po mna, ze musime ist na pohotovost, vlakom som sa bala ist sama, co ak by mi prislo zle..V nemocnici ma prezreli, ze je to ok, uz aj na sone bolo vidiet male, aj srdiecko, takze je v poriadku, a povedali mi ze som v 6tt. A ze to mohlo byt zo stresu (skola, skusky, maly--)tak teraz oddychujem a snazim sa nemysliet na skolu. Ale inac sa citim ok, ziadne bolesti, len prsia sem tam zabolia. Obcas mi pride zle, ale inac mi vsetko chutí. Je to ine tehu ako pri Tomaskovi, pri nom som mala aj ine chute.
Lucinka, mrzi ma ze ti mrchy dosli. ta psychika vie narobit zlobu 😠

dinduska
15. mar 2009

ahoj majka no urcite si sa strasne vystrasila.ale je super,ze je babenko v pohode.davaj si na seba pozor pekne oddychuj a nech sa teaz stara muzicek 😉 😝 ja sa stale ale bojim,ze dostanem ms a budem hrozne sklamana. 😒

maajka83
15. mar 2009

Bola som vystrasena. ked som si predstavila ze som v inom meste,vlakom som sa bala ist, este ze prisiel muz. Spoluziacky ma nechceli pustit samu, tak som cakala, bolo to ako vecnost, aj som sa bala ist na wc. Bol to hrozny pocit.
Neboj, urcite si tehu. Ja ked som si robila test, tak ta ciarka sa pomalicky objavovala,a bola slabucka, musela som si prisviet a potom aj svagrine som ukazala test, s tym ci tam nieco vidi a videla, potom som urobila dalsie dva testy a tiez vysli poz.testni este zajtra alebo v ut. a v stredu chod k dr. Drzim ti palceky. Ja som mavala tiez pocit ze uz uz dostanem mrchu ale nic,a pobolievalo ma podbrusko hlavne na pravej strane, tam sa aj uhniezdovalo, teraz je to v pohode, akoby som ani tehu nebola.

halintoa
15. mar 2009

Ahoj dinduš, teším sa s Tebou 😀 , pekne utekaj k doktorovi aj skôr, nech už to vieš na 100%.
Luci, je mi ľúto, že to nevyšlo ☹ , fakt hádam pomôže vypnúť. Ja sa pokúšam nesledovať, ale viem, že ako sa bude blížiť termín MS, tak budem na nervy, chudák môj chlapišťo 😖 . Ale hádam sa zadarilo, tento mesiac som ho statočne naháňala 😀 .

vanessa123a
15. mar 2009

cafte kočky 🙂 teda Dinduška ty s tehulka ako vyšita 🙂 mne je zase blbo 😝 chodim na wcko jak na klavir 😅 a je mi tazko od zaludka aj v bruchu mi tak dvne natahuje alebo co....no neviem ...

sofinka30
15. mar 2009

mne je tiez zas blbo a boli ma uz cely spodok..vanes budes cakat s testovanim do ms,alebo das skor ?A ako dlho sa snazite?

vanessa123a
15. mar 2009

sof urcte pockam nechcem sa stresovat fakt viem ze psychika rob strasne vela tak uz si ano nadeje nerobim 😉 snazime sa cca 2 roky 😔

dinduska
15. mar 2009

ahojte kocky
vanes drzim ti palceky a kedy mas dostat ms?ja som napata ako guma v trenkach 😀 vzdy ked idem na wc tak trpnem ze ci nahodou nebudu.dnes som 32dc a nic dufam,ze je to tehu

sofinka30
15. mar 2009

a na nejakom vysetreni si uz bola?2 roky tiez neni malo...Ja sa chystam zajtra na gyndu,lebo sa mi to fakt nezda..obavam sa ci to nebude nejaky zapal,alebo cysta..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre