Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
15. mar 2009

sofi dufam,ze nie.zelam ti tehu ale ked to nieje tehu tak nechto nieje nic ine.

vanessa123a
15. mar 2009

dinduska ja ani neviem presne fakt 🙂 po ovu som cca 6 max. 7 dni ...ja mam strasne rozhadzany cyklus 😕 inak ovulku som mala mat uplne nine dni a nahdou som testla a mala som ovulku takze ja sa na ratanie moc nespolieham 🙂 som stale hladna kua neviem citim sa ako by na mna nieco liezlo takze asi chripka 😝 inak chcem sa opytat na bazalnu teplotu ako to vlastne je pri oplodneni klesne alebo stupa?? mam v tom chaos celkom ...ja si nemeriam len rozmyslam ze zacnem....

dinduska
15. mar 2009

pred ovu klesa a pri ovulke stupa pri tehu by mala byt stale rovnaka ja mam uz dlho 36,8.aspon si myslim,ze je to takto 😅

sofinka30
15. mar 2009

dakujem dindus...ved uvidime,zajtra dam info..teda ak sa zobudim do nalady vobec vybrat sa na bus-vobec sa mi tam nechce.,vanes to by bola sranda ked sme rovnako na den-keby sme boli zazrakom tehotne a rodime v ten isty den 😀 .Dnes u mna bola svagrina s 2 mes.babom,tak som sa vytesovala..Az mam zmiesane pocity.. 😨

vanessa123a
15. mar 2009

🙂 jeej dakujem dindus 🙂 podla mna s tehu 😉 sa tesim s tebou 🙂

vanessa123a
15. mar 2009

sofi to by bolo 😀 okolo mna je tolko tehotnych a 80% su kočky co to an nechceli 😔 kamaratky proste je to nesoravodlve...

dinduska
15. mar 2009

vanes tak to mas pravdu ale vies to je czdy tak ten kto nechce ma a ten kto chce nema.ja tiez ked som nechcela este tak sa stalo aterat ked este chcem tak nemozem.nie ze by som lutovala ze mam malu len nebola naplanovana.velmi ju lubim 😀 na potrat alebo nieco podobne som nikdy ani nepomyslela jednoducho sme sa prisposobili k situacii 😀

sofinka30
15. mar 2009

o tej nespravodlivosti by sa dalo pisat...ale naco si nicit vecer 😠 .Vcera ako vyliezlo slnko,vyliezli u nas aj mamicky s kociarmi..pozeram z okna a bolo ich pokope 5 ..aj som sa zasmiala ci sa dohodli,aj som chcela byt medzi nimi.. dindus nechcem byt hnusna,napisem len co mi povedala 1 baba co si merala pravidelne BT.Ze teplota musi byt pri ovu 37 a viac a ak zena zostane tehotna,udrzi sa teplota stale nad 37.Ale pisem len co som pocula.Ked Ti uz ale ukazalo 2.ciarocku,vyzera to velmi nadejne.A nemas pokusenie urobit zajtra este 1 z ranneho mocu?

dinduska
15. mar 2009

taK TOMU VER 😀 strasne ma to laka ale nebudem moc ani kedy som chcela muz ide o 6 OO prec a ja budem z malou sama a kym by som sa snou vytrepala do lekarne tak sa 3x pocuram 😀

dinduska
15. mar 2009

a este som chcela ja ked som mala ovu tak som mala bt 36,6.a viem urcite ze som ju mala lebo som testovala ovu testom 5dni.to nieje nikde napisane,ze musi byt nad 37 😉 😉 😝

sofinka30
15. mar 2009

ved cvrkni do poharika,zatvor a potom otestuj 😀 .Ja to netvrdim to s tou teplotou,skor som z toho pipa,ked mam rozne info 😕

dinduska
15. mar 2009

kazda zena je ina podla mna ak sa chce zena spolahnut na bt tak musi meriat cely mesiac a by sa v tom vyznala tak aspon 3mesiace v kuse.

dinduska
15. mar 2009

baby akurat davaju spravy nieaka 18rocna p.ča porodila dcerku a zabalila ju do latky a hodila do rieky.nastatie nieaky ludia zaculi plac a babo zachranili teraz je v nemocnici.no chapete to by som zaku zensku zastrelila a vykastrovala.to nieje mozne nechapem ko to niekto dokaze.taka som nasrata,ze az.normalne mi stupol tlak.neznasam ked sa nieco taketo deje. 😠 😠 😠 😠 😠

sofinka30
15. mar 2009

mas pravdu zrejme...ja s tym nemam nejake skusenosti..keby sa nahodou zajtra prehovoris na ten test,rychlo napis...ja sa tesim,akoby sa ma to tykalo 😅

dinduska
15. mar 2009

ja som taka ista ked baby pisali,ze idu testovat alebo k dokymu tak som bola taka nedockava co napisu 😀 no uvidime ako to bude zajtra 😀

ozaj uz ani vrti dlho nepisala,neviete co sa deje??? 😕 VRTI OZVI SA 😀

kosska3003
15. mar 2009

dinduska aj ja som to kukala v spravach a tiez som sa rozculila, vsak som tehotna a neviem sa dockat baba a hantaka fuchtla ti babo hodi do rieky
a takym to ludom sa nic nestane otehotneju kedy zachcu a rodia ako hrusky a niektory ludia sa snazia ako sprosty aby to babo mali to strasne co sa robi v dnesnej dome ved ho mohla dat na adopciu ked uz ho nechcela nie ☹

sofinka30
15. mar 2009

vrti nepoznam,nie som tu dlho... vecernne povinnosti volaju,opustam vas.Zajtra som tu ako na koni 😀 papa

dinduska
15. mar 2009

ved to je taka spolocnost.to neni normalne ja nemozem ani pocut o takych veciach.a v poslednej dobe davaju stale nieco.naslo sa v smetiaku a tak.je..ta mala ho aspon zaniest do hniezda ale ona ho hodi do rieky kedy mi prisla pod ruku tak ju roztrham v zuboch.

dinduska
15. mar 2009

ahojky pekny vecer 😉 a potom dobru noc 😀

kosska3003
15. mar 2009

no vsak to ze su moznosti ze moze uz ked nechce to dieta ho dat do hniezda a nic za to neda a nie ona krava ho hodi do rieky ale skoda sa nad tym rozculovat lebo oni sa asi nikdy nepolepsia a nedaju si nic vysvetlit

dinduska
15. mar 2009

aj muz teraz do mna husti ze co sa rozculuje ved u nich je to normalne.ale to sa neda.ja by som bola schopna si to dieta zobrat keby som veela co chce spravit.ved ono zato nemoze.minule davali spravach ze im tam v osade zamrzlo dieta a pocas toho ako tam nakrucali tak v inej chalupe zomieralo ani nie 2rocne diet.ked to ukazovali normalne sa mi tisli slzy do oci no hroza ☹

maria333
15. mar 2009

ahojte... som tu nova...mavam nepravidelny cyklus. teraz niekedy som mala dostat. lenze som nedostala a brucho mam hrozne divne. take nafuknute alebo ako prechladnuta..uplne nieco ine ako ked som mala dostat.tak neviem ci to je vazne to tehotenstvo... testik si pojdem robit..tak som moooc zvedava ako dopadnem....prsia ma ale vobec nebolia. ale na wc chodim pomerne dost casto a veru aj dost casto pijem... 😀 drzte palce 😉

sofinka30
16. mar 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 .Som sa prehovorila,ze na tu gyndu pojdem zajtra,tak nemam ziadne info.Maria uz testujes ? 😵 Ak ano,rychlo pis ako si dopadla.Je tu niekto 😨 ???

dinduska
16. mar 2009

ahojky a dobre ranko.maria napis ako.

sofi ty si take ranne vtaca?

mne sa dnes stalo to co ked som bola tehu ako som stala z postele tak sa mi bolo strasne zle myslela som ze odpadnem ale bolo mi yle od hladu musela som hned nieco zjest.ja som asi vazne v tom 😀 😀

sofinka30
16. mar 2009

🙂 😵 😉 dindus,uz by som ti rada blahozelala..ten test si nebola kupit ? 😀 sa tesim s tebou aj ked take ranne nevolnosti nie su bohvieco,ale co pre babo nevydrzat.Som vzdy skor hore,lebo vystrajam chalana do skoly,len zvycajne na net idem neskor..dnes som dost netrpezliva 😅

dinduska
16. mar 2009

ja testnem aj v priebehu dna.rano som nebola kupovat kebo sa mi strasne nechcelo s malou trepat lebo rano prsalo 😠
ked som mala vcera slabulinku tak dnes by uz mohla byt lepsia vsak?

sofinka30
16. mar 2009

no mohla by byt,len skoda-ranny moc je na testy najlepsi.a teraz ti je ako?Ziadny nahly pocit hladu ?A tvoj manzelik ako vcera zareagoval na tu 2.ciarku 😅 ?

dinduska
16. mar 2009

pozrel na nu a povedal ja som ti to hovoril 😀 on bol od kedy mi meskaju presvedceny,ze som tehu.len mi kazal ist v stredu k dokymu a ze mu mam dat hned vediet.zatial nie len som si musela dat svoju milu 😅 ja aj ked som bola tehu s tatkou tak som nemavala navali len rano som musela hned ako som vstala z postele jest 😅 musim ist kupit ten test 😀

sofinka30
16. mar 2009

dindus tak chod ho uz kupit,ja som asi zvedavsia nez ty 😀 ...ty si urcite tehulka.Kokos...dojde stary,bachnem ho na lopatky a idem zarabat v plnej parade.Hadam sa aj stojky naucim robit 😀 😝 potom rychlo pis,tesim sa !!!

dinduska
16. mar 2009

ahoj no zase je tam len taky tienik ale ta v lekarni mi hovorila,ze to je individualne a ze ho mozem mat este negativny ale tienik tam je.uz sa nato kaslem pockam do tej stredy a potom pojden k dokymu.ved aj pri prvom mi vysiel az po 1,5 tyzdni //.ved doktor bude vediet ze ci som alebo nie.ja tomu uverim az ked mi to povie alebo mi vynde v stredu test na krasne //.inak nie ale v kutiku duse verim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre