Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vrtichvostik
17. mar 2009

ahojte vsetky snazilky aj tie, co ste uz tehu. ja som uz celkom v pohode, aj ked kociky a bruska pozeram stale a mysliet na to budem urcite veeelmi dlho, ale citim sa lepsie. dlhsie som tu nebola, bola som mimo SR aj s drahym, sme si obaja oddychli a tak 🙂
Dinduska, keby si vedela ako trpim s tebou pri tom citani tu toho vsetkeho. uz som nedockava ako dopadnes, aj ked podla mna je to jasne, no uz sa neviem dockat ked prides od lekara. drzim palceky aby to vyslo

mmaattuuss
17. mar 2009

Ahojte. Uz dlhsie sledujem tuto vasu diskusiu🙂 a ked to tu tak citam, tak normalne dostavam chut byt tehu 🙂 🙂
Hoci s priatelom to zatial nechavame na nahodu a nijako extra sa nesnazime. Ale keby sa nahodou zadarilo, tak sa obidvaja potesime.

sofinka30
17. mar 2009

dindus co je s tebou ze ta tu dnes nevidiet ?Dufam ze si ok.

lyzenka
17. mar 2009

čaute, už asi dva týždne ma pobolieva podbruško a dobre teda aj kríže...hlavne tie....no, neviem-neviem.. 🙂

mija777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dinduska
17. mar 2009

ahojte babky ja som dnes cely den behala po navstevach potrebovala som sa odresgovat a mysliet na nieco ine

vrti som rada,ze si sa ozvala mala som uz strachy 😉

baby ja uz som hotova pobolievaju ma vajecniky pomerne dost o prsiach uz ani nehovorim.baby ja mam taky strach ☹

dinduska
17. mar 2009

sofi a ozaj sa zazraky deju drzim ti moc moc moc palceky aby ti to vyslo 😉 😉

dinduska
17. mar 2009

baby kde ste?? 😕

sofinka30
17. mar 2009

dindus tu som,ale uz len na chvilocku...uz prisiel manzel tak sa idem venovat 😀 .Som rada ze si ok.A vobec nemaj strach a ak sa vratis od dokt.tak rychlo informuj.Tesim sa na tvoj pozit.vysledok 😵 .Tak pekny vecer a palceky drzim aj ja tebe 🙂 ...a pokoj !!! papa 😕

dinduska
17. mar 2009

dakujem za povzbudenie 😉

halintoa
17. mar 2009

ahojček,
dinduš, nestrachuj, budeš v poriadku, akurát 2v1 😀 . Už sa teším ako si zajtra v práci prečítam Tvoj príspevok. Držím palčeky 😉 .

zuzulka25
17. mar 2009

ahoj.chem sa opytať či možem mat mrchu a zaroven by tehotna????mate s tym nejake skusenosti?

halintoa
17. mar 2009

ahoj zuzulka, je to možné, aj moja kolegyňa mala mrchu a už bola tehu.

jahoda
17. mar 2009

ahoj halintoa, ako sa dari??

michalag
17. mar 2009

Ahojte,
dinduska, drzim palce aby zajtrajsok dopadol pre teba dobre 😉 😵 🙂
sofi, zazraky sa deju a je to supeeer ze mas taketo pekne spravy 🙂 😉

dinduska
17. mar 2009

ahojte kocky ja vobec nemozem spat som z toho na nervy.bojim sa aby som nemala nieaku cystu alebo nieco ☹

halintoa to bolo pekne ze 2v1 😀 kamoskyna´neter zase povedala,ze ako kinder vajicko s prekvapenim v brusku 😀

zuzulka kukni si temu tehotenstvi a menstruace tam baby o tom pisu.pohladaj si ju a tam sa docitas zaujmave veci 😉

jahoda a tebe sa ako dari?si ok? 🙂

katka1981
17. mar 2009

dinduska,co by si prosim ta robila s cystou? Neboj si v poriadku.

dinduska
18. mar 2009

ahojte kocky tak uz som nachystana a pomaly vyrazam z domu je mi hrozne tak strasne sa bojim ale v kutiku duse verim a dufam,ze to bude vsetko ok.doktori moc na tie testy neveria teda aspon ten moj.ked som bola tehu 1krat tak som risla s tym ze mi meskaju 2 tyzdne a ani nechcel vediet ci som uz testovala.neviem preco mam ti testy take ake mam ale co skoro budem vediet ako natom som.drzte mi palceky hned ked pridem tak dam vediet 😒 pekny den zatial

lucinka1104
18. mar 2009

dinduš drž sa apotom hlás ja stále mrchujem

simib
18. mar 2009

Ahojte a kde je tá Dinduš?Baby na ktorý deň vám vyšiel pozitívny test.Mne má dojsť mrcha zajtra-pozajtra a dnes ráno test negat. ☹ ☹ ☹

mayka
18. mar 2009

SImib mne vysiela na 9 den po ET

simib
18. mar 2009

To je super. 🙂 A ostatné neporadíte? ☹ ☹ ☹

mandula
18. mar 2009

ahoj simib, ja som mala pozotivny test az ked mi mrcha meskala tyzden. Tiez som si robila test ako ty - 1 den pred a test bol negativny, dokonca aj 2-3 dni po meskani bol negativny. No a na 6 den tam bol 2 ciarky - uz som ani nedufala. Drzim Ti palce 😉

simib
18. mar 2009

Ďakujem mandula.Ja asi moc nedúfam.Jediné prečo mám takú malú nádej je že ma strááášne bolia prsia a je mi na zvracanie.Inak nič.

dinduska
18. mar 2009

ahojte kocky tak uz som sa vratila od dr.hned som si spravila dalsi test a zase tm bol len tienik druhej ciarky.dobre ale uz idem nato co mi povedal dr.ste napata?ste zvedave?ale vas napinam co?ale muz.povedal mi ze to vyzera na 6TT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jupi jupi.ked som mu povedala o tom teste tak bol troska prekvaúpeny ale povedal,ze niekedy tie testy ukaztuju neskoro ze sa nemam bat.na kontrolu idem o 2 tyzdne.ked ma pozlej tak mi povedal,ze mam maternicu prekrvenu a zvacsene a ze si mysli ze som tehu asi tak 5,6 TAZDEN.potom mrkol do toho tehu kalendara a podla neho mi povedal ze aj tam zo vychadza ze som 6tt+0 baby ja odpadnem.ja som uplne hotova.len keby uz aj ten sprosty test vysiel na krasne //.ale hovorim si ze to bude ako pri prvom tehu tam mi vysiel prvy test // az ked som bola 6tt+6 lebo ked som prisla k dr tam mi povedal,ze som 7tt+2 tak mi to tak vyslo.

simib
18. mar 2009

Dindúúúúúš huráááááááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 Bodaj by to bolo aj u mňa tak.Ja dnes ráno / ale možno je skoro.Ani nevieš akú si mi dala nádej.Strášne sa s tebou teším... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dinduska
18. mar 2009

dakujem.ja som uplne v soku ale v takom dobrom slova zmysle.simi nezufaj podla mna je na tostovanie akoro a ked ti este ani nemeska.hovorim mne pri prvom tehu az 6tt+6.takze aj teraz testnem az o 6dni ak to vydrzim 😀 je to neuveritelnne.uz nch prejdu tie 2 tyzdne.potom kontrola a sono a dostanem knizku.jaj budem mat deticky presne 2 roky po sebe

simib
18. mar 2009

Dinduš normálne si ma rozplakala.Velmi sa teším.Tolko si sa trápila ale oplatilo sa.Ja sa ale budem trápiť a oprávnene ☹ ☹

dinduska
18. mar 2009

ale simi neboj ved do mrchy este 2 dni.nezufaj ved vydis ako je to u kazdej zeny une.jednej vynde test den pred mrchou inaj v den mrchy niektorej ked meska 2-3dni a niekomu az tak neskoro ako mne.vezmi si ze pri prvom tehu mi meskali 2tyzdne ked mi vysiel test.a to je si myslim velmi velmi neskoro.ked na tych testoch pisu take veci.to je indi vidi 😀 zalezi kedy sa babo uhniezdi.mne doktor hovoril,ze ked som maloa ovu tak sa to podrilo a babo sa uhniezdiloi az za nieakych 11,12dni lebo,ze niekedy sa to stava ze az t ak neskoro a tym padom by som bola len 10 dni po oplodneni a test //.a vela zalezi ako zacnu zene pracovat hormony a ako rychlo a kolko vela sa tvori hcg.nezufaj.inek aj mne je uplne do placu 😀

dinduska
18. mar 2009

tad malo tram byt ze 10dni po a test / 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre