Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
18. mar 2009

dnes som zvysila aj prijem kyseliny listovej z 1 na 2 tablety.simi tak to sa tes ten tyzden bol hrozny nemohla som sa dockat.mozno ti test ukaze skor ako mne.mozno uz v sobotu sa budes vytesovat 😉 😉

simib
18. mar 2009

To by som bola velmi happy.Ale vidím to tak,že ak neprestanem vracať tak idem večer na pohotovosť.Za posledné dve hodiny 3x nad WC misou.

dinduska
18. mar 2009

no to nieje dobre.ked pojdes tak dovec doktorke,ze je mopzne ze by si bola aj tehu aby o tom vedela.

simib
18. mar 2009

No veď dám vám vedieť.Idem si lahnúť. ☹ ☹ ☹ ☹

dinduska
18. mar 2009

tak sa zatial drz.pa

sofinka30
18. mar 2009

dindus velmi sa nenatahuj,davaj na seba pozor 😵 .Vaneska si tu?Vcera ked som zaspavala tak som mala dost bolesti ako na ms co ma byt az o tyzden a od rana ak som sa najedla,tak mi bolo dost zle..a potom to same od seba preslo a neskor zas...potom som zalomila a spala ako poleno 2 hod.poobede...a ty sa ako citis?Myslis ze budes tehu ?

vanessa123a
18. mar 2009

ahoj Sofi , jasne som tu stale zavesena 😅 mna pobolieva cele podbrusko aj vajecniky aj prsia ..ako pri ms, tak neviem ci je to PMS alebo co ...testovat nechcem zbytocne , ale bola som na vysetreni na cyto , tak neviem ci to nemam z toho ze sa vo mne " sparal " 🙄 😔 ale bola som pred 2dnami , nikdy predtym som nemala bolesti , , , kua .... a citim sa akoby na mna nieco liezlo ako chripka inak nic...tak neviem 😎
ty mas aj nejake chute?

sofinka30
18. mar 2009

vaneska mne ten liecitel co mi dal kombuchu povedal ze mi bude chutit jest,ale co ja dokazujem,to je des.Ja nejem.Ja chniapem stale nieco a len co to dojem uz vymyslam co si dam najblizsie..tak neviem ci to ma byt priznak alebo kombucha 😀 .aj ja som bola u dokt.a bral nejake stery a vlastne to bolo vcera,tak vecer hadam aj preto boli tie bolesti intenzivnejsie.to akoby nieco na mna liezlo som citila aj ja,preto som hodila slofika 😅 ..inak nezvyknem.a este nieco podozrive-mam chvilami zavrate.trvaju kratko,len niekolko krat za den.mavala som ich iba 1-2 dni v mesiaci a to v plod.dni.teraz to vlastne trva od plod.dni stale... 😎 simib neni lepsie ???

vanessa123a
18. mar 2009

sofi chodis ku liecitelovi? Ta kombucha je naco vlastne ? xixi no bodaj by to vyslo a budu dalsie // 🙂 ja som tez unavena ale pripisujem to prichadzajucej chripke..tak neviem ... testovala si ? alebo kedy chystas? 🙂

sofinka30
18. mar 2009

vanes testla som vcera a bol tam taky mini tienik 2.ciarky...no ale neverim tomu.nebudem uz testovat,pockam ci bude meskat.A ty ?K liecitelovi nechodim,je z Presova a lieci ma zevraj na dialku 😕 .Akurat co som mu poslala fotku.Hovori ze je aj jasnovidec a povedal ze sa musim rychlo vyliecit,lebo na mna caka dievcatko.Ja ze kto ???Ze no budete mat dcerku tak sa musite rychlo vyliecit...vtedy som prerevala cely den-zmiesane pocity.No tak odvtedy cakam na zazrak..beriem ho tak s rezervou,ale ...bodaj by 😅

sofinka30
18. mar 2009

a zabudla som napisat-ta kombucha ma byt zazracna huba a robi sa z nej taky napoj,kt.pijes a ma liecit zapaly,travenie,cisti oblicky,zenske veci tiez...no pijem to uz ale 4 mes.a dobre to chut-ako vinea skoro 😝

vanessa123a
18. mar 2009

Sofi to je super 🙂 a nepovedal ti kedy? alebo kedy ti to povedal? 🙂 juj no drzim palce, ano viem o com hovoris ja uz revem skoro stale 😅 ked mi niekto povie ze urcite budeme mat bejby a tak 🙂 no co uz uvidime co nam osud nadeli 😉 pocula som nieco o tej kombuche ale vzdy som mala respekt xixi 😀 😀 😀
kedy cakas MS? ja ani neviem si to musim kuk lebo ja to mam cele nejak divne rozhadzane 😕

sofinka30
18. mar 2009

praveze ani ja neviem presne,nemam pravid.ale mala by byt bud.sobotu.cize vemi neskoro 😒 dovtedy ma slak trafi.ale ovula bola nejak skor,asi aj ms by mala byt skor.Povedal mi to asi tie 4 mes.dozadu..ale kedy presne sa to podari to mi nepovedal.A este pikoska..mam chore ladviny-nefrokalcinoza=v ladvinach sa mi uklada vapnik,kt.odchadza z kosti a neda sa to liecit...vedie to k postupnemu zlyhavaniu...to mam diagnostik.asi od jesene min.roku.pred mes.som bola na sone v PD a tam mi ten doktor povedal,ze nemam ziadnu nefrokalcinozu...zahadne sa stratila..alebo tu mame dokt.magorov?neviem.tiez som mala fibroadenom v prsniku.a uz nie...a ze to sa same od seba strati malokedy,zvycajne az v prechode...v maji idem na kontrolu po pol roku do TO kde mi ho povodne nasli..ja som si to bola dat sukromne overit v tej prievidzi ako tie oblicky...

jahoda
18. mar 2009

juuuuuuuuuuj, dinduuuuus, gratulujem, to si na tom skoro ako ja🙂 MY sa mame dobre, uz mame srdiecko, veselo nam bije...z priznakov som len totalne unavena, ale kedze v praci nemam pristup na MK, tak mozem pisat len vecer. posielam vam tehu viruuuus, nech sa to tu rychlo rozptyli 🙂

labradorik
18. mar 2009

ahojkajte.tak ja som napr vobec nevedela ze som tehula az som na narodky od akmosky dostala testik lebo som si nevsimla ze mi meskaju dva tyzdne a to sme sa snazili tri roky 😅 .ona to vedela lepsie ako ja lebo mame mrchu narovnako.zistila som ze som tehu v osmom tt.drzkam palce.inak potom ale to uz sme vedeli ... ma bolelo podbrusko ako pred mrchou ,boleli ma krize-vlastne doteraz,no a boleli ma psria a musela som mat min.pol kila mandarinok denne.drzkam palceky

lucinka1104
19. mar 2009

Krásne ránko tak a nám to tu krásne rozrastá
sofi myslím,že ty si tiež tehu 😉
u mna to s tým otehotnením také ľahké nebude malý sa do rána kojil 7 x no a ja ho kôli druhému mimču neodstavím ano a kojenie v noci zabranuje ovulácii takže čakám že aj teraz bude s riadnym oneskoreím ako naposledy prišla až vtedy ked mala doraziť mrcha.... 😝

sofinka30
19. mar 2009

dobre ranko 🙂 luci keby si mala pravdu..ale cim viac nad tym rozmyslam,tak mi to pride neralne..bola by uz na total nahoda ze odrazu mam net,som cela nažhavena 😀 z prispevkov tehuliek aj netehuliek,vsade samy priznak a ja mam odrazu vsetky a este by som nakoniec aj zazracne otehotnela po 4 rokoch... ale citam ze labradorik tu pise tiez o zazraku -3 roky je dost dlha cakacia doba 😅 na splodenie mimi ...mala si nejaky problem labradorik? A lucinka ano,hovori sa to,ale niekde som citala ze to nie je pravidlo ..pozdravujem aj dindus a vanesku a ...vsetky 😵 a prajem pekny dnik

dinduska
19. mar 2009

ahojte kocky

mna dnes dost pobolieva podbrusko to bude z toho ze som sa natahovala s malou.ono je to tazke lebo ja som snou sama a treba okolo nej este vela veci.snazim sa robit vsetko opatrne a co najmenej ju dvihat.uz nech je pondelok a he tu muzik.pri prvom tehu som sa len valala a spala 😅

dinduska
19. mar 2009

a este som zabudla dufam,ze to nebude ako pri prvom tehu ze ked ma doktor pozeral tak na druhy den som dostala bolesti a musela som ist do nemocnice ☹ ☹

sofinka30
19. mar 2009

dindus a co ranne nevolnosti a vsetko..no ako sa inak citis?

lucinka1104
19. mar 2009

sof mi sme sa tiež snažili 3 roky mala som vážne zdravotné probhlémy kôli tomu veľa cyklov anovulačných a mám 11 mesačného pokladíkY doma takže zázraky sa dejú

dinduš ty sa šetri

sofinka30
19. mar 2009

hej ???tak to je super,baby vy mi normalne davate nadej ...ved tu je to zazrak nad zazrak..tusim som tu na spravnom mieste 😅 mimochodom zas som sa najedla a zas mi zaludok plava 😖

dinduska
19. mar 2009

ja nemam ranne nevolnosti mne byva skor zle vecer.ani prsia ma uz tak nebolia az tak.lavy ma boli viacej ako pravy ale to nieje nieaka bolest velka.citim take tlaky v podbrusku sem tam take pukanie a tak.teraz ma bolia aj vajecniky.vobec nemam na nic chut len by som si strasne dala pizzu vobec na ine jedlo nemam chut. 😅

sofinka30
19. mar 2009

😀 ta tvoja pizza ..inak aj ja by som si dala ked ju tak spominas...a ked sme uz pri papke poradte mi co mam varit 😕

dinduska
19. mar 2009

sofi toto je aj moj problem stale neviem co mam varit.ja mam este trocha rizota ale to si necham na neskor o 9.30robia v pizzerke rozvoz tak uz len tak prezivam kym si objednam 😅 😅

dinduska
19. mar 2009

este by somdodala,ze nemam chut ani na milu a tzo je uz vazne 😀

sofinka30
19. mar 2009

ano,ano mila...to je to druhe co som si nevedela spomenut co to stale papas 😀 😀

dinduska
19. mar 2009

mam plnu chladnicku jedla a na nic nemam chut len na pizzu.teraz mam trosku strach lebo sa boli lava streana podbruska a dost ☹

sofinka30
19. mar 2009

citala som ze sa netreba stresovat pokial bolesti nie su neznesitelne a nekrvacas ...tak sa nestresuj.asi to bude len to prisposobovanie sa maternice a tam toho svalstva tehotenstvu...

dinduska
19. mar 2009

no to dufam.mne sa stavalo v prvom tehu ze ked ma gynekolog pozeral tak moi to podrazdil a na druhy den som isla do nemocnice to sa mi stalo 2x na zaciatku.ono sa mi to stavalo kazdy raz ked ma pozeral cele tehu ale potom som len doma lezala a nechodila do nemocnice iba na zaciatku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre