• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
ivka ani mne nebral krv a povedal,ze ked nebudem mat ziadny problem tak mam prist o 2 tyzdne.a inak gratulujem :grinning:
19. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska inak sa citis ako? :slight_smile: ja sa tak tesim ze tolko kočiek ostalo tehu :slight_smile: nam to tu pekne rozneste :grinning: xxi ,
ja mam take krce v podbrusku ... no uvidime ...
19. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by bolo super keby si aj ty tehu :wink: mysim,ze aj sofia bude a pomalynky by sa mohli aj ostatne baby pridat :grinning:

citim sa celkom normalne.mam presne taky pocit ako mala majka.taky,ze mam pocit,z mi tam nieco zblnkoce a ked sa zohnem tak mam pocit akoby ma tam nieco tlacilo.ked sa musim natahovat z malou tak ma rozboli nrusko ale za chvilu to prejde.ak nahodou nebudes tehu tak nabuduce skus tie ovu testy.ja som si myslela,ze su to zbytocne peniaze ale kupila som a vedela som resne keby je ovu tak sme snazilkovali a aj sme zmenili polohu.menzel sa spravil zozadu.a evidentne to funguje :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska :slight_smile: ja mam tie ovu testy len oni m ukazuju ako y som mala ovu skoro kazdy tyzden :grinning: :grinning: preto sa ta chcem opytat po akej dobe - minut- je to akutalne? do 3minut alebo 10minut? mne uz sibe z tych testov :grinning:
19. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem mne vysla v nedelu slabulinka ciarka v pondelok rovnake v utorok slabsia v stredu este viac a potom som uz netestovala.len teraz ma troska znepokojuje ze ta na tom tehu je taka slabulinka ciarka stale.skusim testnut este v sobotu a dufam,ze uz bud taka krasna ze az :unamused:
19. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska nestresuj sa skus az o tie dva - tri dni , jasne ze zosilnie :slight_smile:
19. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dufam,simi ma troska vystrasila tym,ze ked ciarka nesilnie tak sa mozno plod nevyvija.som troska napata
19. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
venes ovulačný test musí byť tak že maš obe čiarky rovanko silné
19. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este ste tu baby ? Ten moj tu stale nieco instaluje a ja uz abstaky ze sem nenozem ist :angry: .Dnes je ako zvycajne..."jarna unava" :grinning: ,bolest dole a na tyčku :fearful: a ako bonus ostra bolest akoby na zlcniku co urcite nesuvisi s pripadnym tehot...vanes ty si nedostala to cislo?Ak si si to rozmyslela tak nevadi lan ci som to dobre poslala..pekny vecer a dindus neries tie testy..podla mna blbost..si uple v zaciatkoch...tak sa nestresuj ze test nesilnie.ja som cumela fotoalbumy a co ma prekvapilo baba pofoti testy s datumami a den po dni tam bol novsi test slabsi ako starsi test..napr.dnes by bola 2.ciarka slabsia ako vcerajsia a vsetko bolo v poriadku...tehu aj mamina aj babo...neboj,vsetko bude ok.
19. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sofi hodim do albumu dnesny test.ten je o trosinku silnejsi ako ten vcera tak sa mi dal odfotit,ok
19. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najdej ho v albume nieci pre druhe mimi.co hovoris nato :unamused:
19. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo je tu niekto??? :confused: :confused: :confused:
19. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska, ahoooj
ja som tu :grinning:
19. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej konecne niekto.co si myslis o tej ciarocke? :confounded:
19. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pozrela som to,na 1 nic nevidim iba ked velmi chcem,ale podla skusenosti na zivo to je ine ako odfotene.na 2.vidim slabu 2.ciarku,moj nazor-stupnuje sa to...a pikoska...moj test bol ako tvoj 2.testik :wink: a o tebe myslim ze je to pozit.vysledok u mna-nie.mna telo dost klame...dindus,len bud pokojna a sledke snicky zelam...ja musim koncit,mame navstevu a hrame karty o prachy-zo srandy nie naozaj..zajtra idem urologovi na kontrolu ale potom sa tu isto ukazem...dobru nocku vsetkym
19. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozerala som si ten tvoj albumik, ale asi som uz slepa, lebo na tom prvom nevidim vobec nic :sweat_smile: , na tom druhom tusim trosiiiiiicku nieco :wink: ale prosim ta, nestresuj sa tymi slahnutymi testami, ved tebe to potvrdil samotny lekar, tak na co su ti tie testy :wink:
19. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oni su v skutocnosti krajsie ako na foto na teste je slabucko fialova ciarocka.sofi ja som presvedcena,ze si tehu :wink: prajem dobru nocku

mandy to ste sa so sofi zhodli.ja vidim triska aj na prvekj foto ale hovori ten fotak to skresluje a este aj pocitac.dufam,ze o pat dni pridam krasny testik,musim povedat,ze s tym dnesnym som aj v celku spokojna :wink:
19. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobre idem aj ja do hajan.peknu noc :wink:
19. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Angi a Ivka gratulujem vam :wink: :wink: :wink: mame tu dalsie tehulky. pekne sa rozrastame.
dinduska ja by som stale nieco jedla, a potom vracam lebo sa prejem :grinning: A sladke to je moje. Vcera som bola na sone, tam mi povedali ze som v 8tt, term.por.: 29.10.2009 :slight_smile: Mame aj prve fotu, ked budem mat cas tak ho hodim do albumu. Mala fazulka 1,5 cm :grinning: Uz teraz sa bojim. Mam aj cistu, ale ze ta by nemala rast, skor by sa mala pocas tehu stratit, tak som zvedava. Inac prsia ma nebolia a ani v podbrusku na nic neboli som rada, lebo mam slabucky hnedkasty vytok. Mam sa setrit. O dva tyzdne idem na poradnu a vypisu mi tehu knizku. Mandy a ty ako? Lucinka este mas mrchy?Ak ta bolia vajecniky mala by si ist k dr. si myslim.
Drzkajte sa, snazilkam drzim palceky.
20. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduska aj Maajka83 dakujem, aj ja sa tesim, ale stale su obavy :slight_smile:
ale to ma si kazda baba, ktora po babatku tuzi uz dlhsie, tak si drzme palce, inak vytok mam aj ja, najprv taky priehladny s pocitom aki by som mala mrchu ale teraz uz len slabo hneducky a v pohode
Drzim vam place baby.
Sofinka30 s tou kombuchou to bude asi pravda moja znama ju brala a myslim,ze aj od toho isteho chlapika a vsetky problemy jej zmizli, tak na teba myslim :slight_smile:
Pekny den a drzte sa :slight_smile:
20. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojteee kocky :wink:
jeeeej, krasne sa to ru rozrastaaa, vsetkym novym tehulkam gratulujeeeeem a davajte na seba pozooor :dizzy_face:

majka, tak u mna je to tak ze cakam mrsinu v utorok, tento mesiac to ale realne nevidim, dala som sa totizto na aktivne cvicenie kedze sa nam blizi leto :grinning: a vecer padam do postele uplne mrtva,takze som si ani nesledovala plodne dni, ale klamala by som keby som tvrdila ze mi to neda a pozorujem sa :grinning: a kazdy den na konovi, to sa inak ani neda :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky
baby ja mam taky divny pocit v podbrusku take tlaky a aj ma pobolieva tiez ma picha vo vajecnikoch mam z toho strach :unamused:
20. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš neboj sa a bude to OK.Stres je najhoršie čo môže byť.Buď v pohode a tešinkaj sa že si tehu a nerob si starosti.OK?????????
20. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa pokusim ale velmi sa bojim idem si lazkat :unamused:
20. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lažkaj a oddychuj.A nariaďujem ti klud na bez strachu jasné! :wink:
20. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky...v noci ma zobudili otrasne bolesti v podbrusku az som musela zjest tabletku,urolog nerobil a cely den len na tycku a bolesti,ale ide mi to do ladviny a pri cikani hnus rezanie...takze ja isto nebudem tehu...ale nejaky blby zapal asi...ak to neprejde...vidim to tak na pohotovost..takze ak sa nahodou dlhsie neozvem,som tam..co dufam ze nebude nutne..rozohanam to cajikmi :fearful: papa
20. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja som uplne na nervy mam uplnu depku.tie testy su ako droga.dnes som skusala a bol slabsi nez vcera.mam strach ci som o babatko neprisla.mam uplnu depku :frowning2: a muzokovi sa vybil mobil ani mu nemozem zavolat co sa mi deje je mi hrozne.to nieje mozne aby bol ten test v takomto statiu taky aky je :frowning2: :frowning2: :cry:
20. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dindus hod to do toho albumu nach to omrknem
20. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sofi dnes sa to neda ani odfotit nenio to na foto vidiet :cry: :cry: :cry:
20. mar 2009 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby.chcem aby ste mi poradili.mam bolesti v podbrušku hrozne niečo niekedy.neviete čo by som to tak mohla mať?už som si robila aj dva testy jeden pred včerom rano bol negativny a včera rano som si robila tiež a tiež bol negativny tak ja neviem s čoho môžem mať tie bolesti.poradte mi prosim.dakujem
20. mar 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok