Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
19. mar 2009

ivka ani mne nebral krv a povedal,ze ked nebudem mat ziadny problem tak mam prist o 2 tyzdne.a inak gratulujem 😀

vanessa123a
19. mar 2009

Dinduska inak sa citis ako? 🙂 ja sa tak tesim ze tolko kočiek ostalo tehu 🙂 nam to tu pekne rozneste 😀 xxi ,
ja mam take krce v podbrusku ... no uvidime ...

dinduska
19. mar 2009

to by bolo super keby si aj ty tehu 😉 mysim,ze aj sofia bude a pomalynky by sa mohli aj ostatne baby pridat 😀

citim sa celkom normalne.mam presne taky pocit ako mala majka.taky,ze mam pocit,z mi tam nieco zblnkoce a ked sa zohnem tak mam pocit akoby ma tam nieco tlacilo.ked sa musim natahovat z malou tak ma rozboli nrusko ale za chvilu to prejde.ak nahodou nebudes tehu tak nabuduce skus tie ovu testy.ja som si myslela,ze su to zbytocne peniaze ale kupila som a vedela som resne keby je ovu tak sme snazilkovali a aj sme zmenili polohu.menzel sa spravil zozadu.a evidentne to funguje 😀 😀 😀

vanessa123a
19. mar 2009

Dinduska 🙂 ja mam tie ovu testy len oni m ukazuju ako y som mala ovu skoro kazdy tyzden 😀 😀 preto sa ta chcem opytat po akej dobe - minut- je to akutalne? do 3minut alebo 10minut? mne uz sibe z tych testov 😀

dinduska
19. mar 2009

ja neviem mne vysla v nedelu slabulinka ciarka v pondelok rovnake v utorok slabsia v stredu este viac a potom som uz netestovala.len teraz ma troska znepokojuje ze ta na tom tehu je taka slabulinka ciarka stale.skusim testnut este v sobotu a dufam,ze uz bud taka krasna ze az 😒

vanessa123a
19. mar 2009

Dinduska nestresuj sa skus az o tie dva - tri dni , jasne ze zosilnie 🙂

dinduska
19. mar 2009

no dufam,simi ma troska vystrasila tym,ze ked ciarka nesilnie tak sa mozno plod nevyvija.som troska napata

lucinka1104
19. mar 2009

venes ovulačný test musí byť tak že maš obe čiarky rovanko silné

sofinka30
19. mar 2009

este ste tu baby ? Ten moj tu stale nieco instaluje a ja uz abstaky ze sem nenozem ist 😠 .Dnes je ako zvycajne..."jarna unava" 😀 ,bolest dole a na tyčku 😨 a ako bonus ostra bolest akoby na zlcniku co urcite nesuvisi s pripadnym tehot...vanes ty si nedostala to cislo?Ak si si to rozmyslela tak nevadi lan ci som to dobre poslala..pekny vecer a dindus neries tie testy..podla mna blbost..si uple v zaciatkoch...tak sa nestresuj ze test nesilnie.ja som cumela fotoalbumy a co ma prekvapilo baba pofoti testy s datumami a den po dni tam bol novsi test slabsi ako starsi test..napr.dnes by bola 2.ciarka slabsia ako vcerajsia a vsetko bolo v poriadku...tehu aj mamina aj babo...neboj,vsetko bude ok.

dinduska
19. mar 2009

ahoj sofi hodim do albumu dnesny test.ten je o trosinku silnejsi ako ten vcera tak sa mi dal odfotit,ok

dinduska
19. mar 2009

najdej ho v albume nieci pre druhe mimi.co hovoris nato 😒

dinduska
19. mar 2009

halooooooo je tu niekto??? 😕 😕 😕

mandy20
19. mar 2009

dinduska, ahoooj
ja som tu 😀

dinduska
19. mar 2009

jej konecne niekto.co si myslis o tej ciarocke? 😖

sofinka30
19. mar 2009

no pozrela som to,na 1 nic nevidim iba ked velmi chcem,ale podla skusenosti na zivo to je ine ako odfotene.na 2.vidim slabu 2.ciarku,moj nazor-stupnuje sa to...a pikoska...moj test bol ako tvoj 2.testik 😉 a o tebe myslim ze je to pozit.vysledok u mna-nie.mna telo dost klame...dindus,len bud pokojna a sledke snicky zelam...ja musim koncit,mame navstevu a hrame karty o prachy-zo srandy nie naozaj..zajtra idem urologovi na kontrolu ale potom sa tu isto ukazem...dobru nocku vsetkym

mandy20
19. mar 2009

pozerala som si ten tvoj albumik, ale asi som uz slepa, lebo na tom prvom nevidim vobec nic 😅 , na tom druhom tusim trosiiiiiicku nieco 😉 ale prosim ta, nestresuj sa tymi slahnutymi testami, ved tebe to potvrdil samotny lekar, tak na co su ti tie testy 😉

dinduska
19. mar 2009

oni su v skutocnosti krajsie ako na foto na teste je slabucko fialova ciarocka.sofi ja som presvedcena,ze si tehu 😉 prajem dobru nocku

mandy to ste sa so sofi zhodli.ja vidim triska aj na prvekj foto ale hovori ten fotak to skresluje a este aj pocitac.dufam,ze o pat dni pridam krasny testik,musim povedat,ze s tym dnesnym som aj v celku spokojna 😉

dinduska
19. mar 2009

no dobre idem aj ja do hajan.peknu noc 😉

maajka83
20. mar 2009

Angi a Ivka gratulujem vam 😉 😉 😉 mame tu dalsie tehulky. pekne sa rozrastame.
dinduska ja by som stale nieco jedla, a potom vracam lebo sa prejem 😀 A sladke to je moje. Vcera som bola na sone, tam mi povedali ze som v 8tt, term.por.: 29.10.2009 🙂 Mame aj prve fotu, ked budem mat cas tak ho hodim do albumu. Mala fazulka 1,5 cm 😀 Uz teraz sa bojim. Mam aj cistu, ale ze ta by nemala rast, skor by sa mala pocas tehu stratit, tak som zvedava. Inac prsia ma nebolia a ani v podbrusku na nic neboli som rada, lebo mam slabucky hnedkasty vytok. Mam sa setrit. O dva tyzdne idem na poradnu a vypisu mi tehu knizku. Mandy a ty ako? Lucinka este mas mrchy?Ak ta bolia vajecniky mala by si ist k dr. si myslim.
Drzkajte sa, snazilkam drzim palceky.

ivka8255
20. mar 2009

Dinduska aj Maajka83 dakujem, aj ja sa tesim, ale stale su obavy 🙂
ale to ma si kazda baba, ktora po babatku tuzi uz dlhsie, tak si drzme palce, inak vytok mam aj ja, najprv taky priehladny s pocitom aki by som mala mrchu ale teraz uz len slabo hneducky a v pohode
Drzim vam place baby.
Sofinka30 s tou kombuchou to bude asi pravda moja znama ju brala a myslim,ze aj od toho isteho chlapika a vsetky problemy jej zmizli, tak na teba myslim 🙂
Pekny den a drzte sa 🙂

mandy20
20. mar 2009

Ahojteee kocky 😉
jeeeej, krasne sa to ru rozrastaaa, vsetkym novym tehulkam gratulujeeeeem a davajte na seba pozooor 😵

majka, tak u mna je to tak ze cakam mrsinu v utorok, tento mesiac to ale realne nevidim, dala som sa totizto na aktivne cvicenie kedze sa nam blizi leto 😀 a vecer padam do postele uplne mrtva,takze som si ani nesledovala plodne dni, ale klamala by som keby som tvrdila ze mi to neda a pozorujem sa 😀 a kazdy den na konovi, to sa inak ani neda 😀 😀

dinduska
20. mar 2009

ahojky
baby ja mam taky divny pocit v podbrusku take tlaky a aj ma pobolieva tiez ma picha vo vajecnikoch mam z toho strach 😒

simib
20. mar 2009

Dinduš neboj sa a bude to OK.Stres je najhoršie čo môže byť.Buď v pohode a tešinkaj sa že si tehu a nerob si starosti.OK?????????

dinduska
20. mar 2009

ja sa pokusim ale velmi sa bojim idem si lazkat 😒

simib
20. mar 2009

Lažkaj a oddychuj.A nariaďujem ti klud na bez strachu jasné! 😉

sofinka30
20. mar 2009

ahojte babulky...v noci ma zobudili otrasne bolesti v podbrusku az som musela zjest tabletku,urolog nerobil a cely den len na tycku a bolesti,ale ide mi to do ladviny a pri cikani hnus rezanie...takze ja isto nebudem tehu...ale nejaky blby zapal asi...ak to neprejde...vidim to tak na pohotovost..takze ak sa nahodou dlhsie neozvem,som tam..co dufam ze nebude nutne..rozohanam to cajikmi 😨 papa

dinduska
20. mar 2009

baby ja som uplne na nervy mam uplnu depku.tie testy su ako droga.dnes som skusala a bol slabsi nez vcera.mam strach ci som o babatko neprisla.mam uplnu depku ☹ a muzokovi sa vybil mobil ani mu nemozem zavolat co sa mi deje je mi hrozne.to nieje mozne aby bol ten test v takomto statiu taky aky je ☹ ☹ 😢

sofinka30
20. mar 2009

dindus hod to do toho albumu nach to omrknem

dinduska
20. mar 2009

sofi dnes sa to neda ani odfotit nenio to na foto vidiet 😢 😢 😢

vejka22
20. mar 2009

ahojte baby.chcem aby ste mi poradili.mam bolesti v podbrušku hrozne niečo niekedy.neviete čo by som to tak mohla mať?už som si robila aj dva testy jeden pred včerom rano bol negativny a včera rano som si robila tiež a tiež bol negativny tak ja neviem s čoho môžem mať tie bolesti.poradte mi prosim.dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre