Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
25. mar 2009

no jo...vcera vecer som mala aj bolest uplne ako ze uz ma prist ms a nic.dnes ani naznak..taka som z toho na nervy 😖 ..a ty sa ako citis ako tehulka ?

dinduska
25. mar 2009

dobre ranko babyzne 😀

klaudia blahozelam urcite si tehu 😉

sofi tie testy su somarina ale inak je tu aj taka tema,ze druha ciarka zmizla.baby o tom pisu skus to pohladat uvidis

majka a ty sa ako citis?je vsetko ok?

baby ja somasi na hlavu alebo mi sibe alebo co ale ja sa stale citim ako tehu aj prsia,podbrusko.krize bolia,stale som unavena a pizze a mili sa neviem dozrat 😀 ja by som sa inak smiala keby som tehu.pojdem na kontrolu a doktor mi povie,ze sa pomylili alebo nieco 😀 v dnesnej dobe je vsetko mozne medicina to je riadna haluz.zivim prikladom som ja.mojej mame v 8tt povedal dr,ze uz nezijem dodnes ma napisane v karte mrtvy plod a dnes ten mrtvy plod uz ma aj svoje dieta.jedine stastie,ze sa rozhodol este tyzden pockat.viem o pripade kedy povedali,ze ma zena nador a ten nador sa za 9mesiacov narodil.no uvidime.ale tazku hlavu si z toho nerobim co bude bude.len mi nejde do hlavy to endometrium,ze v piatok 7mm a v pondelok 9mm a dr dokonca dvaja mi povedali,ze ta maternica ani najmenej nevyzera,ze by mala priet ms.no co sranda.co si myslite

slnyecko
25. mar 2009

sofinka,mne sa zda ze som t na konovi citala o tom diskusiu len neviem pod akym nazvom,tam baby pisali ze im zmizla druha ciarka a boli tehu.idem to kuk

slnyecko
25. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
no tu sa o tom docitas,su tam aj pozitivne aj negativne ohlasy 😒

maajka83
25. mar 2009

Ja sa citim ok, vytok som nastastie od minuleho tyzdna nemala. Inac nemam ziadne chute. Je to ine tehu ako pri Tomaskovi. Len mi byva niekedy zle, niekedy prevracam cely den inokedy nie, Dr. mi predpisal femibion, je to nejaka novinka (k.listova DHA a este nieco)
Sofinka ja som mala tiez take pocity, cakala som mrchu, bolesti, a stale nic. Uz uz som si myslela ze to ide a ked som bola na wcku tak nic.Asi by som nemala byt ale som zvedava, ako ti to dopadne.zelam ti // 😉

Dinduska akym samponom umyvas dcerke vlasy, ked jej tak ryyyychlo narastli🙂 Je kocka.
A ty sa ako citis je to lepsie? Neboj, vsetko bude ok, a ani sa nenazdas a opat budes tehu, velmi ti to zelam.

dinduska
25. mar 2009

😀 😀 😀

no ved uvidime ako bude.verim,ze to bude vsetko dobre 😉

sofinka30
25. mar 2009

dakujem babiky,uz to mam precitane...no mam dost.ak do piatku nedojde ms tak bachnem este 1 test.aj ja by som si velmi priala byt tehu 😅 .kokos normalne sa bojim popustit fantaziu ake by to bolo super keby som.1.co by bolo idem kupit cumel a minimalne 1 vecicku 😀 a asi aj tu novu kefu,ktoru som vravela ze zozeriem ked budem zazrakom tehotna 😀 😝 .dindus ked ti mam pravdu napisat,ked si predtym pisala o tom ako rastie ta sliznica,tak sa mi to nezdalo.podla mna neni celkom vylucene aj vzhladom na priznaky ze nie si tehotna.uz si odvtedy neskusala testnut?len tak z prce ze co to ukaze..hm ?

ajkaag
25. mar 2009

ahojcek baburky, uz Vas tu nejake dva tyzdne citam odusu a potichu sa tesim ako Vam napisem, ze chripka alebo aspon nachladnutie ako priznak ano, aj prsia, aj brusko a tak... minuly pondelok som si spravila testik a jasne - boli dve ciarky - tak som si to kcela uz len pre istotu nechat potvrdit doktorkom a ze hned sa sem hlasim... no ale minulu stredu som zacala spinit a dooost ma zacalo boliet brusko, co som ale brala ako priznaky v case menstruacie, tak som v klude cakala na svoj dnesny termin u doktora - no ale odtial som uz prisla s placom -tehotna ano, ale je to hodne malicke, cysta na pravom vajecniku a hrozba potratu... a bola som vyriesena... takze pekne lezkam domka, klasika duphaston, no a cakame a dufame ze sa bude bublinka drzat zubami nechtami...

dinduska
25. mar 2009

sofi uz nieje.ale este ti povem co sa mi stalo.ja ked mam ms tak trva tak 5dni a na 6den mam taky hnedo zlty vytok taky silny.to mam vzdy posledny den ms a vcera som mala presne to iste.rano som mala pocit ako by mala prist ms tak som si dala pre istotu vlozku lebo sme isli behat po meste a vecer ked som sa isla osprchovat tak som na tej vlozke mala presne to co mavam posledny den ms.ja mam taky pocit,ze ani po tej vyvolavacke sa ta mrcha nechce z nieakeho dovodu spustil a len toto som vypudila alebo ako by som to povedala 😅 😅 😅 ja som citala,ze normalne je ta sliznica 2-5mm a ja mam 9mm za dva dni mi narastla o 2mm 😨

dinduska
25. mar 2009

baby viete co dnes je presne 2roky co som zistila,ze som tehu 🙂

dinduska
25. mar 2009

baby kde ste vsetky zmizli? 😕 😕

sofinka30
25. mar 2009

dindus musela som dat pauzu,ale uz som tu.a to ma zas co znamenat?a dnes to uz nemas ?a necitis zeby sa mala pustit ? ajkaag doktori niekedy toho natrepu...poznam pripady kedy boli baby tehotne a mali cystu a nebol to problem v tehotenstve.aka je velka ta cysta?a predpokladamze je obycajna vodova-nie nebezpecan,inak by to doktor videl a riesil by to inak.To,ze to je drobunke-v zaciatkoch ti nemusi sediet velkost z tyzdnami...o to su aj tie nase testy.niekomu su pozit.v 5.tyzdni,inej v 7. atd.-podla toho kedy naozaj otehotnies.zachovaj klud,vsetko bude ok.

ivka8255
25. mar 2009

Dindus citala som tvoje prispevky a velmi ma mrzi, ze to "zatial" nevyslo :( mozem sa este raz spytat ako si prisla na to,ze to nie je ok?len tymi bolestami v podbrusku?

maajka83
25. mar 2009

ajkaag ja som v 9tt a tiez mi nasli cystu, ale to co tebe povedal dr. mne nepovedal, ja ju mam velku 3,4cm a budeme ju sledovat, povedal ze pocas tehu by sa to nemalo zvacsovat, skor by sa mala vytratit. Oddychul, a skus sa nestresovat. Na na tu cystu ani nemyslim, skor sa zameriavam na tu malu fazulku. Dufam ze som ta spon troska ukludnila. Aku ju mas velku?Povedal ti? Urobil aj foto tej cysty?

dinduska
25. mar 2009

ivka mna len pobolievalo podbrusko nemala som ine problemi.to ani nebola bolest len take pobolievanie.

sofi dnes som si zatial nic nevsimla no uvidime.ale ja voibec nemam pocit,ze by sa mala spustit 😖

simib
25. mar 2009

Ahojte.Tak mužov spermiogram výborný a moje vyšetrenia tiež OK.Akurát kázal merat BT. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak sa teším.O jednu starosť menej.

dinduska
25. mar 2009

simi tak vidis vsetko je v poriatku teraz uz len pekne snazilkovat a vsetko bude ako ma byt 😉

simib
25. mar 2009

Veru snažilkovať budeme jak besný každý deň,kedže má dobré náboje a rýchlo doplňatelné.Aj ma to začalo baviť... 🙂 🙂 🙂

klauduska
25. mar 2009

kocky,ak sa to fakt potvrdi,tak Vam musim povedat,ze je to naozaj o psychike.....
Ja som si tiez myslela,ze ved na to ani poriadne nemyslime a tak....a stale nic.....od februara sme s manzelom presli na "zdrave" stravovanie a intenzivne cvicenie, kilecka isli pekne dolu a cuduj sa......ze by to teraz vyslo?Ze by ta psychika natolko vypla,ze sa to podarilo???

dinduska
25. mar 2009

simi mi sme zacali hned dnes rano tak dufam,ze sa nieco uchyti.teraz ani neviem kedy ms pride kedy budem mat plodne dni tak musime tiez snazilkovat kazdy den 😝 ved aj tak je to take prijemne 😀 😀 😀

simib
25. mar 2009

Klauduska to bola prvá otázka môjho lekára dnes,či sa nervačíme.Takže je to o psychike a nervoch.Dinduš aj my sme včera hneď večer.A dnes budeme znovu a zajtra znovu. 🙂 🙂 🙂 🙂

dinduska
25. mar 2009

no ved treba treba nech sa nieco zadari 😀

simib
25. mar 2009

Presne tak.A kedže teraz viem,že sme zdraví a je to len kôli stresom,tak si budeme pekne užívať a vela relaxovať.A dinduš ďalší mesiac verím že si napíšeme,že sme tehu. 🙂 🙂 🙂

dinduska
25. mar 2009

no to dufam to by bolo super.joj mala sa vcera prvykrat vycikala do serblika a dnes znova 😀

simib
25. mar 2009

Super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dinduska
25. mar 2009

ano to je take super ked si vezmem,ze pred dvoma rokmi som zistila ze som tehu a bola som taka sokovana a terat kukam nanu co vsetko uz vie co dokaze a aka je krasna. 😀

sofinka30
25. mar 2009

😵 a som tu.nechapem,rano som sa zobudila este pred budikom,taka som bola vyspata a na obed uz uplne mrtva,tak som zalomila a spala doteraz 😀 .tento mesiac nejak casto.Ja som toto fakt nezvykla..takto sa vydrichmavat na obed.Kurna ale taky stipanec dam vlastnemu telu ak ma klame a ja zas nebudem tehotna 😅 ..mam vsetky priznaky,aj navyse.akurat mna kazdy mesiac bolia skoro 2 tyzdne pred ms prsia,ze niekedy nemozem ani na bruchu lezat a to taky PMS ze som si naozaj myslela ze som v tom.od zajtra mam mat ms a mna vobec nebolia,len ozaj malinko pri dotyku.predtym som namohla nosit ani podprdu co mi vadila..parada,asi som sa zbavila PMS...jar sa ukazuje,asi preto 😀

klauduska
25. mar 2009

a uz si testovala?nie som v obraze... 😒

sofinka30
25. mar 2009

ano,ukazalo mi to do 2 min. // ,sice ta 2.bola slabunka a potom sa stratila.po viac ako 10 min.no nie uplne,ale velmi vybledla

klauduska
25. mar 2009

ja co som si robila test druhy,tak nyjprv bola druha / velmi silna,aj dost dlho,ale casom vybledla...nie teda ako tebe po 10 minutach....takze si myslim,ze tehu mozes byt...dokonca pri niektorych testoch to aj pisu,ze po 5-10 minutach sa uz na vysledok neprizera.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre