Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

maruschka
23. sep 2007

tehotenský test sa odporúča robiť až po očakávanom menzese.Takže si pekne test zopakuj a možno zistíš,že ti mešká pretože si bola chorá a brala si atb.Mne sa to tiež stávalo,keď som bola chorá.Ale ten test si urob určite.

sara10
23. sep 2007

Dakujem za odpoved,no praveze test som si robila az po ocakavanej ms,a bol negativny.Ale pravdepodobne zajtra opat zopakujem,lebo ta neistota...ach,ale tak trosku dufam ze je to skor z tej choroby a atb.

maruschka
23. sep 2007

tak určite ešte vyskúšaj pre istotu.Ja hovorím,mne sa to stávalo vždy,keď som brala atb,pretože som mala často chytené obličky a mechúr.A ešte som bola aj prieduškárka.Takže možno z toho.držím palce 😉

sara10
23. sep 2007

Vdaka moc 🙂 zajtra testnem....

neli37
10. okt 2007

Mala by som jednu otazku,moze byt bolest v podbrusku trvajuca uz mesiac, a zvysena teplota na 37.5(ale v kuse uz asi 3dni) priznak tehotenstva,alebo to je skor iny problem,"prinak" niecoho ineho. Nemam bohuzial moznost ist hned teraz ku gynekologovi,tak by som sa chcela spytat aspon takto 😒

miriamka
11. okt 2007

Neli...teoreticky by to mohlo byt ono.Mas aj nejaky iny priznak?Plnsie prsia?Chute resp.nechute na niektore jedla?

gulocka
11. okt 2007

caute, tak som tu vcera preluskala co sa len dalo a mam dilemu. 11.9 zacal cyklus. Od min. pondelka ma nenormalne boleli prsia hlavne lavy prsnik. a od pondelka mi to ustupuje prestavaju boliet. obcas mi bolo trosku zle ale len prilezitostne. od piatku cakam na mrchu a nic.
dnes mam 31DC ale s priatelom som bola od 20.9 takze teraz neviem ci mozem byt ci nie. resp kedy som asi mohla mat ovu, ak mi meska uz 5-6 dni. a teda kedy si podla vas mozem robit test aby som zase neskrachovala z netrpezlivosti amalo to aj zmysel a mozno mi uz ukazalo nieco.
Dajte mi vediet kto mate nejaku podobnu skusenost.

miriamka
11. okt 2007

Gulocka...ja som testovala ked mi mrcha meskala 5 dni,a boli uz // 😵

loss
11. okt 2007

gulocka skus otestovat
ahoj miriamka 🙂

miriamka
11. okt 2007

Ahoj Loss,
ako sa citis?Aj Tebe uz tak rastie brusko?

gulocka
11. okt 2007

no zacala so spinit takze asi dostanem bstiu ☹

ines
11. okt 2007

Ahojte baby. Na tejto stránke som prvýkrát a potrebujem poradiť. S manželom sa pokúšame skoro rok otehotnieť - zatiaľ asi neúspešne. Po údajnom oplodnení vždy na 2-3 deň som cítila pichanie v podbrušku, potom to po 2 dňoch prešlo a nakoniec prišiel menzes. Tentokrát sa mi to zdá byť iné. Dnes pred obedom ma začalo pichať v podbrušku. Ťažko sa mi chodí, sedí aj zohýba. Fajn mi je len keď ležím na chrbte - ako aj teraz - aj tak však cítim tlaky v podbrušku. Som 15 dní od začiatku menzesu, 6 dní po oplodnení. Môj gynekológ mi povedal, že sa máme sami pokúšať o babo a po roku sa spravia testy. Som z takého prístupu znechutená. 3 - 4 krát do roka mávam zápal vaječníkov, tak sa obávam či to nemám následky z toho, že nemôžem otehotnieť.
Baby cítili ste sa niektorá podobne?

miriamka
11. okt 2007

Ines...Ty si 15 dni od zaciatku menzesu,a 6 dni po oplodneni?To mas ovulku uz na 9 den?
Inac u mna v case,ked sa vajicko uhniezdovalo som mala hrozne krce...ale samozrejme ja som vobec netusila ze som tehu,az neskor mi to doslo.

loss
11. okt 2007

miriamka je mi hrozne a hlavne vecer myslim ze uz som vacsia ako obycajne a vsetci mi vravia ze mi to pristane z coho sa velmi tesim az na tu nevolnost a zajtra mi bude zase tak je mi velmi tazko na zaludok a stale mam pocit ze je prazdny je to hrozne ale aspon viem ze malicke je OK a co ty tiez sa uz zvacsujes? 😅

ines
11. okt 2007

miriamka ja dúfam, že som konečne tehotná. Mám prístroj na meranie ovulácie, tak si meriam hladinu slín každý deň a viem zistiť kedy ju mám presne. Prosím Ťa, ako dlho si mala kŕče? Tiež boli také intenzívne?

miriamka
12. okt 2007

Ines...ja som mala krce len ten jeden den,som myselal ze pride mrcha...
Loss,ja tiez uz rastiem,najma vecer mam riadne nafuknute brucho,rano je to v pohode...

ines
12. okt 2007

miriamka, stále mám kŕče a je mi ešte horšie než včera - najradčšej by som sa škriabala po stene. Telefonovala som gynekológovi, vyšetrí ma dnes o 2 hodiny. Som veľmi zvedavá, čo mi oznámi. Hlavne nech ma zbaví tých bolestí. Ja mám 23 rokov. Koľko máš Ti rokov? Podarilo sa vám hneď s manželom/priateľom otehotnieť?

miriamka
12. okt 2007

Ines...tak daj vediet co a ako u lekara!
Ja mam 27 a podarilo sa nam to tak po pol roku aktivneho snazenia 🙂

loss
12. okt 2007

miriamka 🙂
aj ja rano celkom v pohode a vecer som ako mala diskogula 😀

ines
13. okt 2007

miriamka
doktor ma vyšetril. Vraj môžem byť tehotná - i keď také bolesti nie sú v norme alebo mať mimomaternicové tehotenstvo alebo veľmi silný vnútorný zápal. Takže sám nevie. Sestrička mi zobrala krv a má prísť v pondelok. Tak uvidím. Dal mi tabletky proti bolesti. Uľavilo sa mi od kŕčov až dnes ráno, i keď sa mi stále ťažko sedí a zohýba, takže stále ležím. V pondelok budem múdrejšia. Prajem pekný víkend. U nás je slnečno, i keď dosť chladno. Pa

evitkamalicka
13. okt 2007

ahojte kocky,
my sme sa pokušali 2 mesiace a asi sa zadarilo, už mi vynechala druha men a v stredu idem k lekarovi, len sa hrozne bojim, nikdy som totiz este z gyn nebola a neviem čo ma na prvom vyšetrení čaka.

loss
13. okt 2007

ines drzim palce
evitka teda to si dlho vydrzala ja by som testovala uz po prvej nedostavenej ale vyzera to na tehu takze gratulujem 🙂

evitkamalicka
13. okt 2007

loos
no vysiel mi aj test pozitivny

miriamka
13. okt 2007

Ines,tak drzim palce aby doky potvrdil tehotenstvo!
Evitka,gratulujem k // 🙂

evitkamalicka
13. okt 2007

miriamka
dakujem pekne, co som tak ratala kedze mi to uz druhy raz vynechalo tak by to mohlo byt majove babatko 🙂

miriamka
14. okt 2007

Evitka...takze pojdes k nam majovkam 🙂

evitkamalicka
14. okt 2007

miriamka
no vyzera to tak ze ano 😉

diusa
14. okt 2007

ahojte babenky, dnes som na tejto stranke "modrykonik" poprvy krat. Temu priznaky som si precitala celu. Velmi sa snazime o babatko. Ale stale nic. Ale ked som si precitala priznaky tak neviem ci nie som uz tehu. Moje priznaky su- caste mocenie najmä pred spanim a niekedy v noci,pri prudkom vstani alebo ked sa natiahnem tak ma pichá v podbusku az ma to zaboli, stale som unavena co som pripisovala skole, lebo mi zacal posledny semester pred statnicami. A strasne ma bolia prsia uz 2 tyzdne, co sa mi pred inym menzesom nestavalo, vzdy ma boleli len 2-3 dni pred. Ale zajtra mam dostat , moze to byt tým alebo je to uz ono. Povedzte mi svoj nazor, ja sa uz nemozem dockat .

adriana27
14. okt 2007

Caute baby,

mam otazku, dnes rano som si robila test a ako pisu po 5.min sa ma test vyhodnotit. Bol negativny. Avsak som test nechala na stole, ani sama neviem preco, mala som nervy s vysledku nakolko sa o babatko snazime. Neskor som pozrela na test a bola tam SLABULINKA ciarka. Moze to naznacovat HCG hormon? alebo ten test uz expiroval? no viem, mozno to znie hlupo, este sa mi to nestalo pri testovani a mozno chcem vidiet aj to co nie je pravda.. Ale // som nasla az o dost neskor ked som sa opat pozrela na test.. Min 30po teste tam vsake neboli.. 😨 😖
som uz z toho asi na nervy ☹
Inac som asi 8DPO

miriamka
14. okt 2007

Diusa...no neviem,to co popisujes boli presne moje tehu priznaky 🙂
Adriana,no neviem...ja ked som sa testovala,boli tam silne // to par sekund...neviem ako je to ked testujes uz po uplynuti doby.Podla mna skus este dalsi,mozno testovat 8DPO je este skoro,ja som testovala az 17DPO 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre