Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
25. mar 2009

a kedy si si robila ten test ?ty si tehu ?prepac,asi mi to vypadlo... 😎 .takto-ja som ho mala tu pri pc a 10min.som ho sledovala.potom som isla varit a prisla som neskor a uz tam nebola.takze to je viac ako 10 min.urcite...toto bude zaujimave,ja praveze nemozem byt tehotna.mam nepriechodne vajcovody 😨 .iba ak by ten zazrak po liecbe kombuchou 😕

klauduska
25. mar 2009

no zazraky sa deju....mojej tete povedali po 6 rokoch snazenia,ze nikdy nebude mat deti a o rok uz bola tehotna....a ma teraz 2 velke deti... 🙂

No,ja som pravdepodobne tehotna,aj podla Vasich nazorov,ale dr. mi to este nepotvrdil.Idem k nemu 1.4 a uvidime ci sa za tie 2 tyzdne nieco zmenilo....Verim,ze ano a k lepsiemu... 😉

sofinka30
25. mar 2009

aháááá uz si spominam 😵 ..ja uz zas na pol spim a to sa este idem ucit so synom..uz je celkom samostatny,len zajtra maju pisomku tak nech to dopadne na 1 😀 ...mozem snivat 😝 .aj to je taky moj zazrak.A tej tete co povedali ako dovod ked jej to tvrdili ?

dinduska
25. mar 2009

ahojte babky 😀 my sme sa akurat vratili z plavania taka som unavena,ze az.cez vikend sme si chceli isp porelaxovat do aquaparku ale nevyda nam to lebo idem v sobotu do zvolena.takze to musime nechat nabuduci vikend.

sofi ja si tiez myslim,ze tehu si 😉 😉

lucinka1104
25. mar 2009

dinduš anačo ideš do ZVolena? To ej pri nás 😀
ja som stále dosť chorá už ma to nebaví inak sa mame fajn

dinduska
25. mar 2009

luci idem na skolenie ohladom tej mojej pracicky takze mam program na cely den 😀 😀 zase budem mat hlavu ako balon 😀 😀
a idete este teda tento mesiac snazilkovat alebo az po dovolencii 😀

klauduska
25. mar 2009

sofi...mala neustale nejake cysty a zapaly,dokonca nejaky cas aj neznamu tekutinu v bruchu....po tolkych rokkoch aj prestali dufat a rozmyslali nad adopciou a vtedy sa zadarilo....mala rizikove obe tehotenstva... 😉

prave sa napchavam rybkou a salatikom... 😀 ...aka som hladna...myslim,ze nezostane len pri tej rybke a salatiku.... 😅

lucinka1104
25. mar 2009

no ja neviem kedy budem maťzase tu ovu, mala byť v piatok ale tem môj ovu test je uplne negatívny takže určute nebude tak neviem možno bude zasde až o mesiac takže by som to povedala tak , že asi využijeme najbližšiu ovu čo bude ak to nerbude o rok 😝

dinduska
25. mar 2009

ale hadam nie.ved po dovolenke mozes maleho odstavit od mliecka ved uz bude mat vyse roka.a potom mozete snazilkovat 😉

halintoa
26. mar 2009

Ahoj kočky,
držím palce snažilkujúcim, nech sa spermia stretne s vajíčkom a padnú si do oka 😀 .
Sofi, ja som z Teba nervózna, pevne dúfam, že sa budeš tento týždeň testovať a budú //.
A kde je vanes? Ako to u nej vyzerá?
Mne mršina zatiaľ nedorazila, klop klop klop, aj keď som si včera myslela, že už je to tu, lebo ma bolelo podbruško a pichali vaječníky. Domov prídem až neskoro večer, tak neviem, či sa stavím. Tak či tak držím všetkým (aj sebe) palčeky. 😉 . Pekný dník.

lucinka1104
26. mar 2009

hal tak ráno testuj držím palce

sofinka30
26. mar 2009

bre ranko 😵 hal je dobra skratka,takze hal,celkom som sa musela zasmiat co si napisala 😀 -ze si so mna nervozna.aj ja som sama zo seba..ale testnut este nechcem.vaneska sa nam nejak nehlasi,neviem co je s nou..vecer sa stav a na ms ty uz ani nepomyslaj 😉 .lucik ahoj

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofinka30
26. mar 2009

mima myslim,ze tehu by si mohla byt,radsj bud opatrna s tym dvihanim drobca.Zas ale test po 20 min.pozit.-na testoch pisu ze po 10 min.sa nema prihliadat na vysledok.ale poznam baby co mali test pozit.az po hodine a tehotne boli.je to divne s tymi testami,mne do 2.min.ukazal test 2.ciarku a po viac ako 10 min.sa ta 2.ciarka stratila 🤐 ..a mas dost kratky cyklus-21 dni,to mas tak stale ?ozaj a ten test na 2.den bol pozit.vpo kolkych minutach ?

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofinka30
26. mar 2009

😅 tak zbehni a rychlo nam napis,bude super mat tu dalsiu tehulku ...

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valhali
26. mar 2009

caute kocky, ja som mala dostat mrchu vcera (dnes je 29DC) a zatial nic. Ale menzes mam nepravielny, zvykne dorazit aj na 33DC,takze este to nepovazujem za meskanie. Ale chcem sa spytat, ci aj zapcha moze byt priznakom tehu? 😀
Lebo zapchu som sice mala,ked som bola tehotna s dcerkou,ale to bolo az ku koncu tehotenstva, nie na zaciatku. Zaujimave,ze vzdy pred mrchou mam bolesti, prsia, zravost...typicke tehu priznaky,ale aj priznaky PMS a tento cyklus absolutne nic. Ziadne bolesti. Iba ta zapcha... 😒

trinitka87
26. mar 2009

caute baby, potrebovala by som poznat vas nazor...
MS mam dostat az okolo 6.4. co mavam pravidelne co to moze znamenat ze uz teraz mam veeelmi slabe spinenie, ale bolesti, priznaky nic. vcera trosku a dnes som zbadala. mozem byt tehu alebo sa to tazko posudzuje??
diky za kazdu radu a nazor 🙂

valhali
26. mar 2009

trinitka, spinenie moze byt znakom tehu. Ja som si nasla na gatkach tento cyklus par dni po ovulke 1 malinku hnedu bodku,asi ako sosovica. Neviem,ci to mohlo byt hniezdenie, bolo toho dost malo 😒

trinitka87
26. mar 2009

no ved to neviem co to znamena a tesit sa este nemozem, asi sme na tom rovnako

sofinka30
26. mar 2009

baby o tom sllabom spineni pri zahniezdovani som pocula ze moze byt.Ale nemusi,preto ak to bola len bodka nevadi.podla mna mozte byt tehulky 😅 len najhorsie je to cakanie...

trinitka87
26. mar 2009

veru tak, neznasam to cakanie kazdy mesiac....nuz ale ine nam neostava... 😔

valhali
26. mar 2009

a co ta moja zapcha? moze byt priznakom tehu?? 😀

trinitka87
26. mar 2009

no to neviem poradit, este som sa s tym nestretla 😖

sofinka30
26. mar 2009

ano,na zaciatku moze byt bud zapcha,alebo naopak-nahanacka 😀 ...u mna bola zapcha.a to cele tehotenstvo co niekedy bolo dost neprijemne

lucinka1104
26. mar 2009

mima jasné, že ked čiarka zosilnela si tehu gratulujem a teš sa a s drobcom opatrne 😉

valhali zapcha je príznakom tehu ma ju veľa žian

spinenie pri hniezdení býva normálne ale nemusí byť

trinitka87
26. mar 2009

az na to spinenie sa citim uplne normalne, ziadnu zmenu som nespozorovala na sebe,ale zase sa hovori ze niekto je tehu aj mesiac a ani o tom nevie, netusi

sofinka30
26. mar 2009

a stava sa ze niekto je tehu aj dlhsie a nevie o tom...napr. ja-2.tehu som zistila az 9.tyzden.nemala som ziedny priznak iba castejsie cikanie,prsia ma neboleli vobec-iba v 8.tyzdni sa mi zdali vacsie..a vytok.preto som dala test.bol asle slebo pozit.,mala som aj normalne ms....no ale v 11.tyzdni sa babo rozhodlo ze ma opusti... ☹

vanessa123a
26. mar 2009

Ahojte kočky moje zlate ako sa mate? Sofi tak ako to s tebou vyzera ??? nejake nove tehulky nepribudli ???nestiham citat dozadu 😀

no takze ja tehu nebudem prisla MS uplne necakane, nakolko mavam uplne ine priznaky pred ms hlavne co sa tyka spinenia a chuti 😅 ,tentokrat som nemala ziadne spinene ani chute ani nic podobne ale zato ma to dnes chytilo aaz tak ze mi bolo strasne zle a MS je dost silna hned od zaciatku co mne nikdy nebyva.... este k tomu som mala neuveritelne citlive prsia co som tiez nikdy predtym nemala az do takehoto extremu a to som mala uz hned po ovulke.... tak ani nechcem vediet co sa vsetko prave deje s mojim telom....
vyzera to tak ze bejby nam nevyslo tentokrat ale nevzdavam to a ideme dalej 😉 pevne verim ze dalsia MS sa uz nedostavi a pridam sa coskoro uspesne do klubu tehuliek 😎 budeme sa snazilkovat dalej ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre