Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

niki11
28. mar 2009

Ahojte baby, uz som sem pisala cez tyzden, ale som stale rovnako bezradna. Od styku po poslednej ovulacii 6. februara som mala tehu priznaky, hlavne ma kazdy den stale dost silno bolelo v podbrusku. Potom som vsak dostala mrchu 19. marca o den skor ako mala prist, trvala namiesto 6 dni len tri a potom piaty den vecer zrazu vytieklo trosku zvlastnej zapachajucej hnedoruzovej krvi a stale ma bolelo v bruchu ako pred mrchou. Tak som si urobila test, ale bol negativny. Sla som ku gynekologovi, vysetril ma, videl velke vajicko, ktore sa pripravuje na novy cyklus, takze ze tehotna nie som. Ale mna stale boli brucho vpravo dole, nie nejako priserne neznesitelne, ale bolest je stale tam. Nemohlo to velke vajicko byt zaseknuty odumrety plod alebo co? Fakt neviem, co si mam o tom mysliet, nemate podobnu skusenost?

sofinka30
28. mar 2009

ahojte baby..tak vcera sa mi dovalila navsteva,tak som tu uz nebola.dnes od rana kmitam,prave mam chvilu cas tak vas chcem informovat,ze sa zrejme rozbieha mrsina 😖 s cim som teda mohla ratat od sameho zaciatku,takze tehu akurat tak vo sne.ale ja vzdy vravim,ze boh vie co robi 😎 tak hadam niekedy sa zazrak stane 😵 .Hal tak uz si vydychni.. 🙂 .nikimyslim ze doktor by to zistil keby to ma byt zaseknuty plod.ved keby ta to stale bolelo tak chod zas k nemu.to moze byt hocico.

halintoa
28. mar 2009

ahoj Sofi, myslíš, že sa rozbieha, alebo už je tu? Ja som táááák dúfala ☹ . Ale pekne pi kombuchu, prípadne pridaj alchemikový čajík a keď sa nepodarilo doteraz, tak sa Ti možno narodí novoročné bábenko 😵 . Len sa treba snažilkovať. Ja som zvedavá, či si ten môj menzes iba dajako psychicky odďalujem, alebo som skutočne tehu. Iank včera som už nemala mrcha bolesti, iba v stredu a vo štvrtok, ja keď mám mrchu normálne, tak ma bolieva podbruško iba prvé dva dni, tak neviem, či to môže byť tým. Skôr ma už iba sem tam pichá pri vaječníkoch.

sofinka30
28. mar 2009

hal ty si urcite tehuliatko 😅 .no asi pred 3 hod.taky hnedy vytok-dost a odvtedy nic,ale to mne sa tak štartuje 😝 ..tak uz len cakat,pripadne omotat okolo pasa stuhu s napisom vitaj draha a a prestrihnut ju ked dorazi v plnej parade.... 😀 😀 aj ja som dufala,ale neboj,nad alchemilkou som uvazovala tiez,onedlho ta dobehnem..

halintoa
28. mar 2009

Sofi, Ty si číslo, že vitaj drahá 😀 , škoda že bývaš tak ďaleko, s Tebou by som si určite našla čas zájsť na čaj.
Bodaj by si mala pravdu, ak nedojde mršina dnes, tak sa zajtra ráno testujem. Kúpila som si hriešne drahý citlivý test, tak ten by to už zaznamenať mohol. Neviem, či môj drahý niečo tuší, lebo dnes ráno som mu povedala, že vstávam a on ,,Tak vstávajte." Tak či ma zle počul, alebo čo...
Ja som pila alchemiku už niekoľko mesiacov a zdá sa mi, že mi pomáhala aj pri MS tlmiť bolesti a skrátil sa mi cyklus.

lucinka1104
28. mar 2009

mne alchemilka pomohla k otehotneniu 😉
hal a kedy estuješ? Ráno?

sofinka30
28. mar 2009

a to este nevies ze pri prestrihovani hraju v pozadi fanfary na uvitanie a ja si do ritmu bacam gumennym kladivkom do čela kolko som zas zbytocne vyhodila € za blbe testy ...no ..tolko k mojmu kazdomesacnemu ritualu 😀 😀 pezinok je dost daleko,ale clovek nikdy nevie,mozno si raz na ten caj pojdeme sadnut 😵 .budem sa tesit.a uz teraz sa tesim na tvoj vysledok testu,potom rychlo pis.Som sa zdrzala,bola som este v zahrade trosku pohrabkat.Alchemilku pije aj moja kamoska uz par mesiacov a ma velmi pozit.vysledky-napr.vytoky su fuč..

halintoa
28. mar 2009

luci, áno, zajtra ráno dúfam 😉
sofi 😀 . Inak tie € za testy srdia aj mňa, včera som kúpila Rapiclear direct za 4,51, skoro ma prekotilo, keď som počula cenu. Ale ak vídu // tak kúpim aj druhý 😀 .

sofinka30
28. mar 2009

no ved ano,ked to ma vyznam,hned sa to inak vnima..myslim to minanie.ked som mala nepriechodny len 1 vajcovod tak mi doktor povedal,ze mozem oteh...a ze ak sa mi to nepodari do 3 mes.nech vymenim muza...sa šulal.taky komik..asi ho vymenim teraz.stale je prec,tak to sa aj tazko zaraba

halintoa
28. mar 2009

sofi, tak túto hlášku pustí do éteru iba ten, kto s tým problém nemá a je to riadne necitlivé 😠 .
ja si neviem predstaviť, že by MM chodil na týždňovky, som chorá, keď spolu nie sme 2 dni a nieto dlhšie. No a v súvislosti s plodením detí je to ešte väčší problém, mňa byto riadne deptalo, keby som vedela, že na moje plodné dni bude ktovie kde. Inak, moja sestra prišla na svet tak, že tatinko si vybavil dovolenku (ako vojak bol na 2 ročnej misii v afrike) no a od radosti nemysleli na ochranu, tak hneď prvý deň zamesili na moju krásnu sestričku 😀 . Bol to trošku šok, keďže už sme boli traja, ale aspoň sme do páru - 2 chalani a 2 baby 😝 . BTW, pri pôrode chcem maminku, nie MM, keďže ona s tým má bohaté skúsenosti 😀 .

lucinka1104
28. mar 2009

kde ste dnes všetky?

dinduska
28. mar 2009

ahojte baby tak ja som sa este len teraz vratila som unavena ako kon 🙄 ale som zase o nieco mudrejsia 😀

ja som celkom prekvapena myslela som ze budem mat silnu mrsinu a nemam mam taku normalsku.

halintoa
28. mar 2009

luci, ja som tu, striehnem na každý príspevok, ale už sa tuším idem umyť, drahý mi sľúbil, že bude streda 😝 . Ešte Vás tu skontrolujem tak o pol hodinku a pôjdem do postielky 😵 .

lucinka1104
28. mar 2009

dinduš no aspoň , že nemáš dáke bolesti ja somdnes veľa študovala a zistila som, že ja mavam ovu až na ten 28 dc kedy som aj vždy čakala mrchu a nie ovu preto sa nam doterz nezadarilo tak dufam, že , ked to už koneče viemtak sa podarí vychádza mi ovu presne na moje 25 narodeniny 11.4 🙂

halintoa
28. mar 2009

luci, tak potom si vyber na narodeniny darček so spozdeným doručením 😀

dinduska
28. mar 2009

luci ty si 11.4 a ja som 10.4 😀 😀 😀 😀

halintoa
29. mar 2009

dobré ránko kočky,
test bol úplne jasne negatívny ☹

dinduska
29. mar 2009

to nevadi hal mozno bolo este skoro 😉 a mrsina nikde?

halintoa
29. mar 2009

mršina nikde, už som si čítala tému Negativní test a přesto těhu, tak nestrácam nádej, hoci som už veľmi dúfala. Aj v noci sa mi snívalo, že som sa testovala a 3 testy vyši pozitívne a jeden negatívne, skoro som sa v tom sne rozplakala 😀 . Psychika je potvora... Koľko Tebe meškalo, keď Ti vyšiel test?

sofinka30
29. mar 2009

ahojte babiky...hal ja som celkom myslela ze to bude jasne pozit.vysledok.mozno ma pravdu dindus ze je este skoro.co sa ale tyka testov,ja uplne zanevieram na ne 😖 ,lebo beztak ukazuju kraviny,sem tam sa trafia 😀 .no ja som rano mala slzy na krajicku,celu noc sa mi snivalo ako som mala male dievcatko,bola velmi krasna,drobunka..mala som ju v kociari,uspavala som ju,starala sa...no a ked som ju mala na rukach a ten pocit ze je moja...akoby skutocne zivy sen.to ma zlomilo.tak velmi som sa nechcela zobudit do hnusnej reality..zostava len dufat,ze to raz bude pravda..

janahad
29. mar 2009

ahojte. bola som si dat urobit test v lekarni v uk urobili mi test co urcuje hormoon u tehotnych a vyslo ze som tehotna. povedali ze este mam ist k doktorovi. posledne som mala na valentina men. a ot vtedy nic uz 2 tyz. ma boli strasne prsia a je mi na vracaniee,ale ak je to pravda tak nech mi je zle lebo mi sme sa s priatelom snazili vyse roka 😀 myslite ze mam verit tomu testu co mi robili v lekarni?

halintoa
29. mar 2009

janahad: blahoželám, ver mu a utekal k lekárovi, nech Ťa prezirie a prípadne dá niečo na udržanie bábätka, keby chceli nastať dajake komplikácie. Ale určite nenastnú 😉 . Blahoželám a tichučko závidím 😔 .
sofi: aj ja som myslela, že bude pozitívny, ale kým nedojde mrcha, nestrácam nádej. ČO sa týka Tvojho snu, celkom Ťa chápem ☹ , sny vedia byť veľmi sugestívne, hlavne také krásne...

perelandra
29. mar 2009

janahad mozes si pre istotu urobit test este doma, ale myslim si ze je to zbytocne. objednaj sa u svojho GP, ten ta sice neprezrie, max. ti odmera tlak, ale vypise ti papiere do nemocnice, kam chces ist rodit. oni sa ti potom ozvu asi v 12tt a pozvu ta na prvy scan a appoitment s midwife. v uk to funguje inak ako na svk, tak necakaj ziadnu prehliadku a potvrdenie tehotenstva 😒 vela oddychuj, davaj na seba pozor a cakaj 😉

lucinka1104
29. mar 2009

hal a mrcha mala doraziť dnes?

simib
29. mar 2009

Ahojte.Hal.nestrácaj nádej zatial.Tak vy ste tu samé aprílové,aj ja sa pridám.Ja som 30.4.

halintoa
29. mar 2009

Luci, nie, mala doraziť v stredu. Tak neviem, po vysadení HAK som mala cyklus dlhý - 33 a 34 dní, lebo som chudla kvôli svadbe a posledné 2 cykly boli 27 a 28 dní (teda ak rátam do cyklu aj deň, kedy dorazila ďalšia MS, ak nie, tak 26 a 27).

halintoa
29. mar 2009

simi: nádej stratím, až ak dorazí mrcha, dovtedy sa mi oplatí dúfať 😎

halintoa
29. mar 2009

Luci: dnes dom 32DC, v stredu a vo štvrtok som mala podvečer mrcha bolesti, že už som si myslela, že je to tu, ale neprišla, alekontrolovať somsa chodila stále 😅 . Čo sa týka príznakov, mám zväčšené prsia a citlivé bradavky a stále by som do seba džgala niečo sladké 😠 . Práve tlačím lekvárové pirohy, robila som ich prvý raz v živote 😀 .

simib
29. mar 2009

Hal a vieš kedy si mala ovulku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre