Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

halintoa
29. mar 2009

Simi: najprv som si myslela, že 10.3. lebo ma pochylo vo vaječníkoch, ale plodný hlien som mala 13.3. a že ho bolo požehnane, taká lubrikovaná som hádam ešte nebola 😀 😅 . Tak to rátam od toho 13-ho. Teplotu nemeriam, ráno som lenivá aj rozmýšľať..

simib
29. mar 2009

Aha.No tak neviem.Možno ak sa zadarilo tak sa neskoro uhniezdilo a vtedy ti ešte test neukáže.No neostáva nič len čakať.

dinduska
29. mar 2009

hal do te jedobre znamenie kym nechodi mrsina.len pekne pocakj este do stredy a potom testuj ak nepride 😉

halintoa
29. mar 2009

ďakujem za podporu kočky,
dinduš, tiež tak rátam, že sa testnem v stredu ak dovtedy nedorazí. K lekárovi sa mi zatiaľ neoplatí ísť, len rada by som vedela na čom som, lebo v piatok idem k zubárovi, tak aby mi nedal niečo, čo by fazuľke ublížilo.

dinduska
29. mar 2009

to sa neboj ved pokial by ti nedal nieake antibiotika tak v poho.pokial len nieaka oprava alebo tak tak to je v poho.ja som bola u zubara cez tehu 2krat a z toho raz mi robila 2zuby.

dinduska
30. mar 2009

baby kde ste vsetky?co ste sa stratili? 😕 😕 😕 😀

valhali
30. mar 2009

ahojte kocky. Tak vam idem napisat svoj postreh. Citam vas dlhsie,len som sa bala pisat,ci nieco nezakriknem,lebo minuly mesiac som pisala,ako ma super bolia prsia, bolesti na mrchu, tocenie hlavy, meskal menzes a nakoniec som aj testovala (negat) a mrcha dosla 😒 . ALe nesnazili sme sa, manzel nesiel naostro,takze som nebola sklamana.
ALe tento mesiac...asi v strede cyklu siel manzel naostro a odvety uz siel naostro stale. Lenze mrcha mala prist v stredu min.tyzden,ale ja ziadne bolesti, ziadne tehu priznaky..ani prsia,ani mrchovske bolesti..uplne nic. Len ma zacala strasne boliet jazva po cisarskom. Ale az tak,akoby ma sili vcera 😝 A mne zarzu tuklo,ze co sa deje...
V sobotu som robila test a objavila sa slabulinka druha ciarka. Lenze vecer uz ju nebolo skoro vidiet,ostal po nej iba ruzovy tien. A tak som teraz v neistote,ci som tehu,ci nie. Zajtra skusim testovat zase. Od posledneho testovania to budu 4 dni,tak hadam daco ukaze,ak by som bola tehu.A este som napisala min.tyzden,ze mam zapchu,ci je priznakom tehu. To bol jediny moj priznak...

Hal, ja som mala poslednu mrchu 26.2., ovulku som zacala citit tiez okolo 13.3, podla hlienu,ale ten som mala riadny az do 15-teho. Takze tiez netusim,kedy bola ovulka. Drzim palce,aby nam to vsetkym vyslo cim skorej.

simib
30. mar 2009

Valhali testuj znovu.Už by mala byť dosť silná tá druhá.Držím palce.Ja dnes taktohttp://www.fertilityfriend.com/home/268594

twetinka
30. mar 2009

Ahojte chcela by som som sa vas opytat kedy doktor zisti podla ultrazvuku či je žena tehotna?Lebo moje priznaky su že mi par dni meška menštruacia a mam taky divný pocit v bruchu....test som si zatial nerobila.

valhali
30. mar 2009

simib, ja sa velmi v bazalkach nevyznam, nemerala som nikdy,ale podla tvojho grafu znamena,ked klesla teplota,ze nic z toho? 😕

ja zajtra si testnem zase

simib
30. mar 2009

Valhali.Keď klesla,tak bude OVU.Twetinka testuj.

twetinka
30. mar 2009

Nechcem zasahovat ale ovulacia je v tedy ked stupne bazalna teplota.Alebo sa mylim?

simib
30. mar 2009

Keď stúpne,tak je už po OVU.OVU je dva dni pred vzostupom teploty.

valhali
30. mar 2009

no, rada sa poucim, neviem, nikdy som nemerala...pri prvej dcerke sa nam to zadrailo na 3.cyklus, takze som nemala tu prilezistost si merat

simib
30. mar 2009

V pohode,ani ja som to doteraz nevedela.Len nedávno som to študovala.Všetko je raz nové,nie? 🙂 🙂 🙂

valhali
30. mar 2009

daco sa mi uz mari,ze ked klesne, je ovu a ked nasledne stupne, bolo by fajn,aby sa hore drzala teplota co najdlhsie az po tehu 😉 a ked klesne,tak sa dostavi mrcha...dobre sa mi mari,ze? 🙂

simib
30. mar 2009

Hej tak by to malo byť. 🙂

janahad
30. mar 2009

dakujem halintoa, perelanda.. no ja dufam, dnes som sa chcela objednat,ale zevraj su vsetci niekde prec ze mam skusit zajtra zavolat,ale pojdem sa tam prejst a skusit objednat. Mam od svojho gyn. z domu kyselinu listovu= femibion800 tak ho pekne papkam, este sme s pritelom premyslali,ze by som isla na otocku domov k svojmu gyn,alebo pockam do pol.maja kedy ideme domkov na 2tyz. Len co ma strasii ci je to vsetko ok tam vo vnutri ta moja bodka 🙂 ja mavam aj zo zaludkom zle akrrcove zily mam, vcera som v praci tahala 10hod. a mala som take spuchnutee nohy,... dufam ze som a je vsetko ok 🙂 viem,ze doma by mi doktor urobil prehliadku a sono tak ako vzdy ked pridem domkov 😀 prajem vam pekny dnesnyy dniik dam

lucinka1104
30. mar 2009

Halintoa ako ?
Dinduš a ty?

halintoa
30. mar 2009

Ahoj kočky, som doma 😀 .
luci: stále nič, asi to psychicky nezvládnem a testnem sa zasa zajtra ráno 😝 .
Valhali: aj ja som mala poslednú mršinu 26.2. 😀 . Len mne testy 2 čiarku neukázali ☹ . Možno sa mi fazuľka neskôr uhniezdila a pomalšie stúpa HCG( pevne dúfam, že je to tak a že som tehu 😵). Ale zápcha ma trápi tiež, na čo teda vôbec zvyknutá nie som 😒 .

dinduska
30. mar 2009

ahojte kocky my sme boli plavat a na takom vacsiom nakupe.teraz sa napchavame krupicnou kasou 😀 😀
dnes nam aj tatino odisiel ☹ 😠
hal to je super,ze mrcha nechodi
luci chcela si nieco?
baby neviete nahodou co je z julickou albo vrtichvostikom?
majka a ty ako?

lucinka1104
30. mar 2009

dinduš nie len tak pokecať 😀
hal tak testni 😉

ikon
30. mar 2009

ahojte baby,
som tu nová, ale už som vás sem-tam čítala...

chcem sa opýtať na Váš názor, zajtra mám dostať mrchu, dnešný test bol negatívny, myslíte, že je možné , aby som ešte mala šancu byť tehotná? teda niežeby sme to plánovali, ale mám už dva týždne 37,1 teplotu (to som mala aj pri Adamkovi), mam zapchu, naduva ma, v poslednom čase som strašne unavená a podráždená. Inak nič. Keďže sme bábo tak skoro neplánovali po Adamkovi , najprv som bola zaskočená, neskôr som sa aj začala tešíť...asi to tu zbytočne rozpytvávam, zistím už zajtra...
ja len že aké máte skúsensoti s testami.

halintoa
30. mar 2009

ahoj ikon,
mne mešká už 5 dní a včera som mala test negatívny a aj ďalším kočkám ukázalo // až po dlhšom meškaní, takže nádej umiera posledná 😉

halintoa
31. mar 2009

dobré ránko kočky,
tak zasa iba /, aj som točila tým testom ako sa dalo, ale stále iba jedna, z druhej sa mi ukazoval iba obrys ako hologram, takže tomu veriť nemôžem. Dnes zavolám k dokymu, či ma tento týždeň nevezme, alebo aspoň nezoberie krv.

ikon
31. mar 2009

halintoa to ma mrzi, mavas presne menstruaciu?:

janahad
31. mar 2009

caute ako? no tak za 3hod. mi povie doktor ze co mysli cibudem mamicka ci nie, nervoozna som. 😨

dinduska
31. mar 2009

dobre ranko kocky

HAL ty este nezufaj.ved uz som pisala,ze mi pri prvom tehu ukazalo az skoro po 2tyzdnoch 😉 😉

ikon no vyzerato ze by to mohlo byt tehu 😉

lucinka1104
31. mar 2009

ikon veru mohla by si byť tehu 😉

valhali
31. mar 2009

ahojte kocky,tak ja som dnes testovala a vysli jasne //. Cela sa klepem, neverim...a to nenam ziadne priznaky. ANi brucho,ani prsia...uplne nic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre