Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
31. mar 2009

val no super gratulujem 🙂

valhali
31. mar 2009

lucinka,dakujem. V piatok idem na gyndu,aby mi to potvrdil. Verim,ze ano, lebo ciarka dost zosilnela oproti sobote.
Len teraz ma napadaju take hluposti,ci to nie je skoro, ze ked sa male narodi,ze bude mat dcerka 2r a 2mesiace... myslela som,ze to tak rychlo nepojde. Prve bolo s clostylbegitom... ale neskutocne sa tesim, cela sa klepem...som v praci a neviem sa na nic sustredit

valhali
31. mar 2009

drzim vam vsetkym palce,aby ste coskoro vsetky objavili na teste // 😵

lucinka1104
31. mar 2009

ďakujeme teš sa neboj deti sda ti spolu prehraju a budu si rozumieť

simib
31. mar 2009

Val 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 SUPER.Teškám sa s tebou.

valhali
31. mar 2009

simib, dakaujem 😵 dnes to poviem drahemu, dufam,ze sa bude tesit...isli sme do toho,ze to potrva,kym sa zadari a vyslo na prvu supu. Len aby to tak aj ostalo, aby som donosila pekne do konca 😉

ikon
31. mar 2009

val supeeeer, teším sa s tebou..ja čakám na mrchu, dnes mám dostať, čiaročky nikde, teplota mi klesla skoro po 20 dňoch z 37,1 na 36,9 😠

ikon
31. mar 2009

ozaj val a kolko ti meskali kramy?

my sme mali taku malu nehodu (ked by mohlo dojst k oplodneniu) 14.3. to by mi už test asi ukázal...
pri prvom tehu mi ukázal hned na druhý deň, keď mi meškalo..

simib
31. mar 2009

Val určite to bude všetko v poho a o 9mes.tu máš krásne baby.Čo by ste chceli?CHlapca či dievčatko?

valhali
31. mar 2009

ikon, tak ja som mala ovulku mezdi 13 -16.3, neviem kedy presne,ale vtedy som mala ten ovulacny hlien. A test ukazal pekne az dnes, cize 6 dni od meskania. Zajtra bud etyzden,co meska. Lenze ja mam dlhsie cykly, aj 35DC, takze pretoi ta ovulka mohla byt aj okolo 16teho.
Drzim palce,aby si bol atehulka. Kym nemas menzes,tak je to dobre.

simib, chcela by som velmi zas dievcatko, manzel chlapca. Ale halvne,aby bolo babatko ok. Ale tajne tuzim po dievcatku 😵 Emmka je mojkos, taka cicuska pritulna a to mam rada. kKby som mala take cicusky dve, bola by som stastna. No a mozno bude betar s pipikom, uvidime

heidy79
31. mar 2009

Ahojte zienky. Som tu prvy krat, chcela by som v prvom rade zablahozelat vsetkym buducim maminam 🙂 A vam, co sa snazite vela stastia. My sa s partnerom snazime uz niekolko rokov o vytuzene babo! Bohuzial do dnesneho dna nic! Bola som uz na prefukoch vajcovodov a 2x na inseminacii. Tzyden po ins. ma zacali velmi boliet prsia, ale viac ako inokedy, aj sa mi dost zvacsili, trvalo to 3 tyzd., stale som mala pocit, ze to dostanem a nic. V piatok 27. 3. som zacala (trochu spinit- ospravedlnujem sa za vyraz) a v nedelu 2í. 3. som zacala krvacat a dnes uz nemam nic :-/. Dnes sa mi zacala aj tocit hlava a mala som aj bolesti brucha. Test som si zatial nerobila, mam strach, ze to znova nevyslo.
Dakujem

simib
31. mar 2009

Heidy a nešla si k lekárovi keď si začala krvácať.Ja by som letela hneď.

katka_4
31. mar 2009

chod k doktorovi heidy, ja dúfam, že to tento mesiac aj mne vyšlo, zatiaľ neprišla mrška, a bojím sa že príde

simib
31. mar 2009

Katka a neboj.Pokým nieje mrcha je nádej. 🙂 🙂 🙂

katka_4
31. mar 2009

aj ja si to hovorím, lebo som si robila test a bol negatívny, ale veľmi sa nato nespolieham

heidy79
31. mar 2009

DAKUJEM BABULE,ALE JA SA DOST BOJIM!ZAJTRA SI UTEKAM KUPIT TEST A UVIDIME!!! kATKA DRZI TI PALCEKY,ABY TI TO VYSLO 🙂

simib
31. mar 2009

No veď uvidíš.Ale aj tak tfuj tfuj nech ti to vyjde.

katka_4
31. mar 2009

aj ja tebe heidy držím palčeky

simib
31. mar 2009

Heidy testov sa netreba báť,ale krvácania áno!!!

heidy79
31. mar 2009

DIKY MOC SIMIB! DOTERAZ SOM SA VERU NEODVAZILA SEM NAPISAT,ALE HNED MI JE LEPSIE NA DUSI. ZAJTRA SA VAM OZVEM AKO SOM DOPADLA!

simib
31. mar 2009

Ozvy Heidy.Dúfam že dopadneš dobre. 🙂 🙂 🙂

katka_4
31. mar 2009

verím že prinesieš dobre správy 🙂

heidy79
31. mar 2009

UZ BY BOLO AJ NA CASE DOSTAT DOBRU SPRAVU PO TYCH VSETKYCH VYSETRENIACH! JE TO DOST NAROCNE NA PSYCHIKU.

katka_4
31. mar 2009

hlavne sa nestresovať, stres robí svoje, bud v pohodicke

simib
31. mar 2009

Ja som nič také nikdy nezažila,ale obdivujem baby čo vydržia tie všetky vyšetrenia a podobne.

lucinka1104
31. mar 2009

heidy držím aplce aby sibola tehu silno želám ti to veľmi 😉

heidy79
31. mar 2009

LUCINKA DAKUJEM TI ZA POVZBUDENIE! BUD RADA SIMIB,ZE SI TO NEZAZILA! SAMA SEBE SA CUDUJEM,ALE TUZBA PO DIETATKU JE SILNEJSIA! AK TO TERAZ NEVIDE,TAK SME SA ROZHODLI NA UMELE OPLODNENIE,ALE V KUTIKU DUSE SI ESTE VERIM,ZE TO MOZNO TERAZ KLAPNE 😔 .

blondinka42
31. mar 2009

aj vam kazdu chvilu chuti daco jest?neprejde ani pol hodina a mam zas hlad.

blondinka42
31. mar 2009

Heidy79,my sme sa o babatko vobec nepokusali,davali sme si stale pozor a aj tak sa to nejak podarilo.Prislo to necakane a hlavne neplanovane.Drzim ti palce aby ti to vyslo.

heidy79
31. mar 2009

AHOJ BLONDINKA42. VED STE UZ DVAJA NA PAPANIE 😅 !NO MY SA UZ O TO (BABO)POKUSAME 7ROKOV :-TEDA OFICIALNE SME ZACALI S VYSETRENIAMI PRED 2ROKMI ☹ !!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre