Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

danii
26. apr 2006

vivien, mozne je uplne vsetko. naozaj 😉 a stres - ten je hrozny! dokaze v pohode zabrzdit MS. a ked potom opadne, MS sa rozbehne.....
aby si mala uplnu istotu, bolo by dobre zabehnut k lekarovi 😉

cubatour
19. máj 2006

babky, ak sa mozem pripojit.. ja mam zase opacny problemik... mne sa pred MS taktiez nalievaju prsia, vzdy boleli, ale zajtra by ta MS mala prist, ale prsia su uplne normalne, nenaliate, makucke 😀 trosku tomu nerozumiem, i ked medzi priznaky to asi tazko patri 😵 a od snazilkovania je 7 dni...

katakata
19. máj 2006

cuba
ja to mam presne tak isto menzes cakam dnes...od snazilkovania 13 dni (presne pocas ovu) a aj ked mam vždy bolave prsia teraz takmer nic....myslim ze to nic dobre nevesti ☹

cubatour
19. máj 2006

katakata ako to myslis, ze to nic dobre nevesti? pride MS ci nepride? co myslis? 😨

katakata
19. máj 2006

myslim ze pride...ja som snazilka a nechcem ju devät mesiacov ani vidiet...svinu jednu...ale furt chodi jak svajciarske hodinky...

cubatour
19. máj 2006

katakata, nesmies si to takto brat, mozno to na nieco bude dobre... ☹ a hlavne este nepredbiehajme 😉 das mi vediet, ci prislo ci neprislo? 😉

katakata
19. máj 2006

jasne...mne zvykne chodit tak v noci takze zajtra ti napisem
tentokrat som sklamana lebo sme urobili vsetko podla knihy...sex presne ked bolonajviac bielkoveho vytoku...pekne zostat v posteli a nevstavat.... a cakat....aj sme si to fajneuzili...bola som presvedcenaze to uz tentokrat muselo vyjst...ale teraz to uz tak citim ze ne...testy co som robila boli jasne--jedna ciarka...

cubatour
19. máj 2006

a preco prsia nebolia? v com to je? ked zvyknu a teraz nie? zajtra tu nie som, az v pondelok, ale urcite sa ti aj ja ozvem katakata 😉

katakata
19. máj 2006

vobec netusim preco nebolia...ale mna nebolia vzdy pred menzesov z 10 ma bolia 7-krát...ja mavam aj rôzne predmenzesove priznaky dakedy mabolia kríže dakedy vsetky klby...a dakedy vsetko dokopy...nechapem to....vies presne kedy mavas ovulaciu?

danii
19. máj 2006

kati, na testy je este skoro. Tie ti mozu ukazat jednu ciarku a pritom tehu si. Ked ti MS nepride, potom skus testnut. Este to nevzdavaj, co ked predsa? 😉

cubatour
19. máj 2006

no, to veru presne na 100 percent neviem.... 😖 ja zase rozne priznaky nemavam, skor je to u mna tak, ze jeden mesiac ma vsetko boli, vratane prs, aj mam MS silnejsiu, druhy mesiac ma zase nic neboli,okrem prs a mam slabsiu MS. Takto to prebieha u mna.. lenze teraz ma vsetko boli, okrem prs 😀 tak ma to pomylilo.. ale myslim, ze ste chybu predsa len urobili a to v tom, ze si sa / ste sa / na to prilis upäli a mimi si povedalo: sak pockajte, ja vas prekvapim, pridem, ked ma nebudu cakat 😉

katakata
19. máj 2006

danii
kiez by si mala pravdu ale aj vcera teda den pred ms som si urobila a nic...jesice pravda ze tam pisali že treba ranny moc a ja som robila poobede...ale predsa tie testy boli urcene este pred tym ako ti vymeska...tak neviem...je to len marketingovy tah ale fakt dokazu určiť tehotenstvo este pred vynechanim...je tu nejaka tehulka ktorej to testy ukazali este pred tym?

katakata
19. máj 2006

cuba...aj mna boli vsetko okrem prs...a k tomu upetiu...moj muz saneupel on je total pohodak...myslim ze by kludne este pockal aj rok a len kvoli mne sa tvari ze tiez chce...ale ja vidim ze mu to vrásky nerobí ze ne som...ale ja mna to tak silno pochytilo a este mi volala kamoska z gymka ze caka bábo a to uz druhe

danii
19. máj 2006

cubatour - vacsinou to tak byva ........ pride ked to clovek ani necaka 😉
kati - viem ze si nervozna, ale pockaj este. A taku tehulku nepoznam .... 😒 ako som uz pisala, vacsinou sa to da zistit az po. Tie testy o kt. si pisala no neviem..... ked este nie je vyssia hladina HCG asi sa to este neda zistit. Vsak aj krv beru az po vynechani. Tak neviem, asi by som takym testom velmi neverila.

katakata
19. máj 2006

danii,a ty už si mama? albo tehu? alebo tiež len snazilka

cubatour
19. máj 2006

kati, drzim palceky, aby to coskoro vyslo, musis byt silna a usmiata a maat "vesele brusko" 😉

katakata
19. máj 2006

cuba
moje brusko sa nevie zastavit od smiechu... 🙂 aj vam drzim palce...mozno sa to podari naraz obidvom...ako dlho na tom uz pracujete?

cubatour
19. máj 2006

no katakata, my sme pred 2 mesiacmi vysadili HAK. 😅 LENZE moj manzelik je mocisko tuzlivy po miminku, aj ked stale je v tom moja skola a neviem co este.. ked mu poviem, ze mi je zle /prejedla som sa 😀 / tak sa zacne usmievat... 😀 minuly tyzden mu to nejako uslo 😀 a zajtra ma prist MS, ale to bolo asi aj tak neskoro vsak? a kati, vies, mna mrzi este aj to, ze moja mama ... no, neviem ako by zareagovala.. strasne lipne na tom, ze mame este cas /mame 22/ a ze prvorada je skola a ze ked bude mimi, nedokoncim ju 😢 velmi to cloveka odradza, neviem si predstavit ako by zareagovala na miminko... 😢 aj ked moj manzelik hovori, ze to je uz nas zivot, stale ma to trapi.. ved ona najprv ani nechcela, aby bola svadba, teraz je rada /zda sa/... ☹

danii
19. máj 2006

cubatour, pocuvaj svojho manzela. Je to vas zivot a zariadte si ho podla seba, nie podla niekoho ineho. A urcite, keby mimi prislo, mozno by na zaciatku tvoja mama nebola nadsena, ale zvykla by si a nakoniec by aj bola rada 😉 Vsak sama vidis ako to bolo s vasou svadbou 😉

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

babenko ozaj a ty ako? tehu ci netehu? 🙂

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

Ja mam teraz taaaak rozlietane myslienky... uz som tu viackrat spominala, ze neviem, ci babenko planovat, ci nie... ☹ mam skolu, ideme nadstavovat podkrovie... 😒 lenze keby sme mali cakat na to, kym to vsetko "prejde" tak asi do 35-ky ☹

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

babenko, ja som zacala pracovat v novembri 2004, teraz uz mam inu pracu, ale na zapoctovom mam odpracovane 1 rok a 166 dni, tak v tomto by problem nemal byt 😒 skor ide o ine .. ved vies

katakata
19. máj 2006

cuba
ja simyslím že nieje dôležite co chce mama ani co chce manzel aletoco chcete obidvaja...ja mam 27 a moj muž 31, začali sme teraz splacat dvojmilionovu hpoteku a tiez mi radia ludia ze mam pockat...ale na čo ved tu hypo budem splacat 30 rokov...som nahnevana na tu nasu situaciu ale nevyzera ze by sa tak skoro zmenila a dieta je predsa najdôlezitejsie...tak som aj muza nahovorila aby sme to zacali skusat...on sa chuda boji lebo ked pojdem na matersku tak zostane na tu hypoteku sam ...a to samu ani nedivim...ale taky je zivot.

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

babenko,mas pravdu 😉

kati, tak s tou hypotekou je to uz ina vec... ale poviem ti, ze naozaj, keby ste mali cakat, kym to splatite, ta..... myslim, ze nahovaras manzela veeelmi spravne 😉

katakata
19. máj 2006

babenko presne to som si povedala..keby som mala s bábom cakat kým budeme mat peniaze tak sa asi nedockam...a uz sa na tom pracuje 🙂

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre