• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
a s tou hrckou si bola? necitala som historiu tak neviem
24. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola dnes ale od stredy ma dovolenku.ak som tehu tak by to mohlo byt z toho bo to mam asi tyzden aj kusocek.pojdem potom aj z tym,ze som tehu a ak nie,ze pride mrcha tak pojdem v stredu :confounded:
24. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak drzim palce Didndus nech ti to vsetko vyjde , pekny vecer idem sa venovat ...boze ten hokej neznasam :angry:
24. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daky :grinning: oekny vecer :wink:
24. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojček kočky
Dinduš, blahoželám :grinning: . Držím palčeky, nech palička silnie a koncom roka/začiatkom druhého budeš mať krásny novoročný darče :dizzy_face:
Vau, to je skvelé.
Vanes, kedy (ne)čakáš mršku? Ja som 24DC a tiež mám tento mesiac extrémne citlivé bradavky a dosť zväčšené prsia. Ale čítala som, že tehu príznaky môže spôsobovať aj užívanie kyseliny listovej, tak dúfam, že to nemám z nej...
24. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj hal dakujem a verim,ze to tak bude aj ked mam pochybnosti :confounded:
neviem o tom,ze by to kys.listova ovplyvnovala.budem ti drzat palcekyaj vanes a vsetky babulam :wink:
24. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš, toto je z jednej stránky, kde predávajú lieky:
Nežiaduce účinky
Počas liečby sa zriedkavo môžu vyskytnúť nežiaduce účinky ako pocit na dávenie, tlak v bruchu, pachuť v ústach, ďalej poruchy spánku, predráždenosť a kožné vyrážky.
Pri výskyte týchto nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa poraďte s lekárom.

Síce tam nie je spomínaná bolestivosť pŕs, ale bruško, pachuť v ústach atď áno...
24. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no to som nevedela :sweat_smile:
24. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hali ahoj my mame taky skoro :slight_smile:) spolocny cyklus vsak ? :grinning: :grinning: ja som cca 27-30 ale ja mam take dlhe ze dovi od 30-45 tak ja neviem , ja necitim nic co by mi pripominalo mrchu zatial okrem citl. brad. , tak neviem ... co mam cakat, ale mam take tocaky , kua ze az ... a testovat tez neviem kedy mam :grinning: :grinning: no nic pockam asi az do 45 dna a uvidime, to som mala max. tych 45 dn...

Hali ty to ako vidis ?? :sunglasses: inak to by bola velka sranda keby sme vsetky ostali tehu xixi
24. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak to ano mali by sme rovnaky termin vsetky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to by teda bola sranda :grinning: ,
točáky mám aj ja a bývam cez deň neskutočne unavená, ale tiež to pripisujem počasiu. Cyklus mávam okolo tých 28 dní, ale minulý mesiac som mala 35 dní, nechápala som.. Možno mikropotrat, v začiatkoch je to vraj veľmi časté, ale o to je potom väčšia pravdepodobnosť otehotnieť :dizzy_face: .
Takže dinduš, pľuj na nás tehotenské vírusíky, nech tá mrcha určite nepríde :wink: .
24. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak som tak sa delim s virusom :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásne ránko ako? My dnes mame veľkú oslavu :slight_smile:
25. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kočky,
Luci, všetko najlepšie Lukáškovi k jeho narodeninám, už je to véééľký chlap :wink: .
25. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ženičky :cry:
tak som tu znova. Pisala som vam a, že som tehu a bola som strasne stastna. No teraz som strasne :cry: nestastna.
Som 17 týžden tehu a genet. testy nam vysli pozitivne :cry: . V pondelok mam ist na konzulataciu a potom na odber plodovej vody a 3D. Mate s tým skusenosti? Pomer mam 1 v 20.
Prosim poradte mi ak s tym mate skusenost.
Dakujem
25. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisskota...skús iné témy sú tam baby, ktorým to vyslo pozitívne, aj mojej susede to vyslo pozitívne a isla na amnio a v ýsledky sú ok....že vraj chlapci vedia narobiť takú šarapatu...oni mali pomer 1:67 vela stastia
25. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hal dakujem a piskota neboj sa ešťe to nemusí znamenať nič zlé
25. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby!
Ja mám už 2týždeň rôzne chute a 2dni veľa žalúdočnej kyseliny.A Od vône bryndzy sa mi dvíha žalúdok.Test som si robila v pondelok.V stredu som bola u ženského a ten mi povedal,že je skoro,že ovulácia bola ale či som tehotná to zatiaľ nevie.Aký je váš názor?Bol niekto takto? :fearful:
25. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a kolko ti meska mrska? teat si si nerobila?
25. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,ja som bola dnes vo zvolene :unamused: som unavena ako kon.mrcha nikde a testik zase taky akon vcera :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:

luci,zelam lukaskovi vsetko naj :grinning:
25. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kočky....
trošku by som sa pridala aj ja....my s mužíkom si nedávame pozor už pol roka a furt nič....som mala aj cystu - asi ešte stále aj mám.. :unamused: čo už...a berem baby plan... od predpokladanej ovulky pociťujem stále taký tlak v podbrušku...a striedanie bolesti z jednej strany na druhu..a mám strašne nafúknuté bruško.. :unamused: ..Ja už mam pocit, že si namýšlam, že to môže byť zahniezďovanie... :frowning2: teraz mam 20 DC....tak počkam či pride mrška...
25. apr 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja dnes bt 3,1 tak konečne to ide hore mam citlivé bradavky a je mi blbo inak sa mam ok dnes ideme grilovať...
dinduš ty ako mrcha nedorazila že?
26. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mery drzim palce,
Dindus teeda vyzera to veelmi nadejne :wink:
Luc ako dopadla oslava?
u mna MS este nic zatial ale je to v limite :grinning: my ideme dnes tiez na jednu oslavu - gril party
26. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky.baby ms nikde.vcera som si vecer robila tehu test.kupila som si obycajny za 1euro.je to obycajny hcg test.ten mi nikdy nevysiel falosne ani naznakom.ten prvy bol s citlivostou 10 ten hcg 20.vysledok najdete v albume nieco pe mimi :wink: :wink: :wink: co vy nato?
26. apr 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš gartulujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vanes celkom fajn len som mala vymenu anzorov so svokrou a muž sa dosť opil ale ja som si ju celkom užila a hlavne luky dufam :wink: no mrzi ma ta hadka pridám aj foto veče
26. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky babky ja som znova teraz testovala a vysledok v albume nieco pre mimi testik dnes,co vy nato???
26. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby kde ste vsetky? :confused: :confused: :confused:
26. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nahodickou tu a teda dindus chcet ti zablahozelat,testiky som pozrela a vyzera to velmi nadejne..myslim,ze urcite si tehulka..tesim sa s tebou.kolko ti meska ? :dizzy_face:
26. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sofi meska 3den.a ty sa mas ako?
26. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduska....gratulujem... :slight_smile: :slight_smile:
no ja sa chcem spytať, že ja mam od ovulky tiež taky, že biely husty vytok...furt..a furt aj cikam...a plus to podbruško ma bolí....ale prsia vobec nič...mršku čakám až o týždeň...myslite, že možem byť tehu?lebo ked to tu tak čitam o dinduške, že tiež výtok a teraz tehu...tak normálne začínam mať nádej :slight_smile:
26. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok