Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vanessa123a
24. apr 2009

a s tou hrckou si bola? necitala som historiu tak neviem

dinduska
24. apr 2009

bola dnes ale od stredy ma dovolenku.ak som tehu tak by to mohlo byt z toho bo to mam asi tyzden aj kusocek.pojdem potom aj z tym,ze som tehu a ak nie,ze pride mrcha tak pojdem v stredu 😖

vanessa123a
24. apr 2009

tak drzim palce Didndus nech ti to vsetko vyjde , pekny vecer idem sa venovat ...boze ten hokej neznasam 😠

dinduska
24. apr 2009

daky 😀 oekny vecer 😉

halintoa
24. apr 2009

ahojček kočky
Dinduš, blahoželám 😀 . Držím palčeky, nech palička silnie a koncom roka/začiatkom druhého budeš mať krásny novoročný darče 😵
Vau, to je skvelé.
Vanes, kedy (ne)čakáš mršku? Ja som 24DC a tiež mám tento mesiac extrémne citlivé bradavky a dosť zväčšené prsia. Ale čítala som, že tehu príznaky môže spôsobovať aj užívanie kyseliny listovej, tak dúfam, že to nemám z nej...

dinduska
24. apr 2009

ahoj hal dakujem a verim,ze to tak bude aj ked mam pochybnosti 😖
neviem o tom,ze by to kys.listova ovplyvnovala.budem ti drzat palcekyaj vanes a vsetky babulam 😉

halintoa
24. apr 2009

Dinduš, toto je z jednej stránky, kde predávajú lieky:
Nežiaduce účinky
Počas liečby sa zriedkavo môžu vyskytnúť nežiaduce účinky ako pocit na dávenie, tlak v bruchu, pachuť v ústach, ďalej poruchy spánku, predráždenosť a kožné vyrážky.
Pri výskyte týchto nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa poraďte s lekárom.

Síce tam nie je spomínaná bolestivosť pŕs, ale bruško, pachuť v ústach atď áno...

dinduska
24. apr 2009

aha no to som nevedela 😅

vanessa123a
24. apr 2009

hali ahoj my mame taky skoro 🙂) spolocny cyklus vsak ? 😀 😀 ja som cca 27-30 ale ja mam take dlhe ze dovi od 30-45 tak ja neviem , ja necitim nic co by mi pripominalo mrchu zatial okrem citl. brad. , tak neviem ... co mam cakat, ale mam take tocaky , kua ze az ... a testovat tez neviem kedy mam 😀 😀 no nic pockam asi az do 45 dna a uvidime, to som mala max. tych 45 dn...

Hali ty to ako vidis ?? 😎 inak to by bola velka sranda keby sme vsetky ostali tehu xixi

dinduska
24. apr 2009

baby tak to ano mali by sme rovnaky termin vsetky 😅 😀 😀 😀

halintoa
24. apr 2009

Tak to by teda bola sranda 😀 ,
točáky mám aj ja a bývam cez deň neskutočne unavená, ale tiež to pripisujem počasiu. Cyklus mávam okolo tých 28 dní, ale minulý mesiac som mala 35 dní, nechápala som.. Možno mikropotrat, v začiatkoch je to vraj veľmi časté, ale o to je potom väčšia pravdepodobnosť otehotnieť 😵 .
Takže dinduš, pľuj na nás tehotenské vírusíky, nech tá mrcha určite nepríde 😉 .

dinduska
24. apr 2009

ak som tak sa delim s virusom 😀 😀

lucinka1104
25. apr 2009

krásne ránko ako? My dnes mame veľkú oslavu 🙂

halintoa
25. apr 2009

ahoj kočky,
Luci, všetko najlepšie Lukáškovi k jeho narodeninám, už je to véééľký chlap 😉 .

pisskota
25. apr 2009

Ahojte ženičky 😢
tak som tu znova. Pisala som vam a, že som tehu a bola som strasne stastna. No teraz som strasne 😢 nestastna.
Som 17 týžden tehu a genet. testy nam vysli pozitivne 😢 . V pondelok mam ist na konzulataciu a potom na odber plodovej vody a 3D. Mate s tým skusenosti? Pomer mam 1 v 20.
Prosim poradte mi ak s tym mate skusenost.
Dakujem

perla200
25. apr 2009

pisskota...skús iné témy sú tam baby, ktorým to vyslo pozitívne, aj mojej susede to vyslo pozitívne a isla na amnio a v ýsledky sú ok....že vraj chlapci vedia narobiť takú šarapatu...oni mali pomer 1:67 vela stastia

lucinka1104
25. apr 2009

hal dakujem a piskota neboj sa ešťe to nemusí znamenať nič zlé

zora256
25. apr 2009

Ahojte baby!
Ja mám už 2týždeň rôzne chute a 2dni veľa žalúdočnej kyseliny.A Od vône bryndzy sa mi dvíha žalúdok.Test som si robila v pondelok.V stredu som bola u ženského a ten mi povedal,že je skoro,že ovulácia bola ale či som tehotná to zatiaľ nevie.Aký je váš názor?Bol niekto takto? 😨

vanessa123a
25. apr 2009

no a kolko ti meska mrska? teat si si nerobila?

dinduska
25. apr 2009

ahojte baby,ja som bola dnes vo zvolene 😒 som unavena ako kon.mrcha nikde a testik zase taky akon vcera 😉 😉 😅 😅

luci,zelam lukaskovi vsetko naj 😀

mery888
25. apr 2009

ahoj kočky....
trošku by som sa pridala aj ja....my s mužíkom si nedávame pozor už pol roka a furt nič....som mala aj cystu - asi ešte stále aj mám.. 😒 čo už...a berem baby plan... od predpokladanej ovulky pociťujem stále taký tlak v podbrušku...a striedanie bolesti z jednej strany na druhu..a mám strašne nafúknuté bruško.. 😒 ..Ja už mam pocit, že si namýšlam, že to môže byť zahniezďovanie... ☹ teraz mam 20 DC....tak počkam či pride mrška...

lucinka1104
26. apr 2009

ahojte ja dnes bt 3,1 tak konečne to ide hore mam citlivé bradavky a je mi blbo inak sa mam ok dnes ideme grilovať...
dinduš ty ako mrcha nedorazila že?

vanessa123a
26. apr 2009

mery drzim palce,
Dindus teeda vyzera to veelmi nadejne 😉
Luc ako dopadla oslava?
u mna MS este nic zatial ale je to v limite 😀 my ideme dnes tiez na jednu oslavu - gril party

dinduska
26. apr 2009

ahojky.baby ms nikde.vcera som si vecer robila tehu test.kupila som si obycajny za 1euro.je to obycajny hcg test.ten mi nikdy nevysiel falosne ani naznakom.ten prvy bol s citlivostou 10 ten hcg 20.vysledok najdete v albume nieco pe mimi 😉 😉 😉 co vy nato?

lucinka1104
26. apr 2009

Dinduš gartulujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém super 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vanes celkom fajn len som mala vymenu anzorov so svokrou a muž sa dosť opil ale ja som si ju celkom užila a hlavne luky dufam 😉 no mrzi ma ta hadka pridám aj foto veče

dinduska
26. apr 2009

ahojky babky ja som znova teraz testovala a vysledok v albume nieco pre mimi testik dnes,co vy nato???

dinduska
26. apr 2009

baby kde ste vsetky? 😕 😕 😕

sofinka30
26. apr 2009

ja som nahodickou tu a teda dindus chcet ti zablahozelat,testiky som pozrela a vyzera to velmi nadejne..myslim,ze urcite si tehulka..tesim sa s tebou.kolko ti meska ? 😵

dinduska
26. apr 2009

ahoj sofi meska 3den.a ty sa mas ako?

mery888
26. apr 2009

dinduska....gratulujem... 🙂 🙂
no ja sa chcem spytať, že ja mam od ovulky tiež taky, že biely husty vytok...furt..a furt aj cikam...a plus to podbruško ma bolí....ale prsia vobec nič...mršku čakám až o týždeň...myslite, že možem byť tehu?lebo ked to tu tak čitam o dinduške, že tiež výtok a teraz tehu...tak normálne začínam mať nádej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre