• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
ja tiež nechcem veľký rozdiel medzi detimia chcem aspoň 3 muž ide mať 36 tak preto nechceme čakať a ešťe man msuia operovať a vybrať mi vaječník tak aj kôli tomu
27. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim,ze je to barbara uz v tom mam chaos lebo som robila 4dne po sebe a vzdy ina znacka.babytest,rapiclear,hcg a barbara. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby uz som otvorila temu januarove drobceky 2010 tak dufam,ze coskoro budeme pisat spolu tam :grinning: :wink: :wink: :wink:
27. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej super dindus :slight_smile: ja by som tez chcela mat hned po sebe ale budem vdacna aj za jedno ked sa nam zadari :dizzy_face:
27. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved hadam sa to podari :wink: :wink: drzkam vam moc moc moc palceky vsetkym
27. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barbara by mal byť ten modrý nie?? :astonished:
27. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz naozaj neviem bud je to barbara alebo rapiclear. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chcem sa len spytat, kedy najskor by sa mohli zacat tehot.priznaky? Som asi v polke cyklu, ms mam dostat o 2 tyzdne, dokladne sme sa snazili :sweat_smile: Ale ja mam uz teraz take akoby nevolnosti a stale ma tak popichava v podbrusku. Nejak sa ale na to neupinam, ze by to mali byt tehot. priznaky a navyse sa mi to zda velmi skoro :confounded: Ak by to vyslo, budem len rada a ak nie, budeme skusat aj buduci mesiac :dizzy_face:
A este, ovu mavam skor v prvej polovici cyklu, cize zhruba nejak po ms.

Ak mozem, pridam sa ku gratulaciam novej tehulke :slight_smile: Mna taketo spravy vzdy velmi potesia :wink:
27. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saksina dakujem no neviem ale ked mas ovu tak skoro.vies co v snazilkach je tema tehu priznaky velmi kratko po ovu skus mrknut tam mozno sa nieco dozvies :wink: :wink: :slight_smile:
27. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem dinduska :dizzy_face: idem mrknut
27. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
po zahniezdení teda cca na 7 deň po ovu :wink: skôr určite nie
27. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinka díky, no ja by som mala mať cca 7-10 dni po ovu, ale to by mi uz asi aj test ukazal, nie? A ten som zo srandy dnes skusila a bol negativny, ine som ani necakala v polke cyklu :grinning: Ale podvecer mi vzdy je takto divne... Ja som uz raz tehotna bola (ale nedopadlo to dobre) a tiez sa mi taketo nevolnosti zacali asi 10.DC a mala som aj take jemne menstruacne krce, ktore sa mi objavili aj dnes. A taketo krce ja bezne nemavam, vzdy az ked dostanem ms - v prve dni. Ale vtedy som testovala az v prvy den vymeskania ms :wink:
27. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie neukázal najskôr na 14 DPO
27. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásne ránko
Vanes ako?
28. apr 2009 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste dnes všetky?
28. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata..chcem sa vas spytat,ci je mozne,ze som tehotna.meska mi to uz 2tyzdne,ale testy mi vychadzaju negativne.mam velku chut do jedla a bolia ma prsia..z posvy mi vyteka taky kremovy vytok..poradte mi prosim.dakujeeem
28. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci, takže príznaky sa môžu objaviť už na 7.DPO, ale test vyjde pozitívny najskôr 14.DPO? To som nevedela, vďaka :dizzy_face: Takže si počkám na termín ms a keď mi bude meškať, tak až potom testnem, veď to aj tak nemá význam skôr testovať :grinning:

amorouska, 2 týž. sú už dosť, aby ti test ukázal dve čiarky, nie? neviem ti poradiť, príznaky máš také ako na tehu... Mala by si ísť k dr. podľa mňa :wink:
28. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saskina správne :slight_smile:
amoruska su to tehu príznaky skoč k dr na krv podľa mna si určite tehu
28. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky, netestovala som , rano som zacala krvacat - takze prsla mrcha, je to cele divne , nemam take bolesti ako pri normalnej MS , strasne ma pali zaha , ja neviem ... co je cele toto ale myslim ze tehu nie som alebo co , inak dnes ako prvy den mam taku strednu , inokedy mam prvy den uplne silne... ja neviem fakt ...ostava mi jedine cakat co z toho bude , ale myslim ze nic... mam testnut rano ? :sweat_smile:
28. apr 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš a kde si celý deň???
28. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vaness, nádej umiera posledná, kolegyňa mala prvý mesiac normálnu MS, skús, držím palce :wink:
28. apr 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, ja som bola cely den s malou prec aby sme sa doma nenudili.dnes som robila testik ale az poobede ale samozrejme ze bol pozitivny :sweat_smile: :grinning:

baby len mam trosku obavy vobec mi nechuti jest za cely den som zjedla polku parky rano a poobede som sa prinutila zjest tanier polievky ale to som uz mala krce a nemohla som sa poriadne nadychnut od hladu.ja zjem koliecko sunky a som najedena.ale zase som vypila 2litre tekutin co u mna vobec nieje zvykom.ja vypijem tak max.liter za den.nieje to zle ked mi tak nechuti?aj ked chcem tak nemozem hned sa citim plna a potom mi je nagrcanie.muzik uz ma z toho v robote stres. :confounded:
28. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam dnes už všetky tehu príznaky aké existujú v noci mi prišlo od hladu dak do grcania, že som sa musela isť najesť a dinduš robila som etn HCG test čo ty a nič negatívny takže mrcha dorazí kedže tam písali, ež ukáže už 6 dní pred mrchaou a ja mam len 3 dni pred :confounded: :cry:
28. apr 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A kedy ho dáš do albumíku.Aj ja som dnes mala // ale na OVU ale jedna slabšia takže ešte nejaký dník a bude.
28. apr 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simi tak to uz zacnite tarez!!!!

baby normalne som nasrata vcera som vytvorila temu januarove drobceky 2010 a dnes nieake baba otvorila temu januar/leden 2010 a tu moju zamkli.no nieje to nefer :fearful: ved ta moja bola prva a ma aj viac prispevkov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Dinduš ale my sme aj včera 2x aj predvčerom 1x tak neviem ako je to so zásobami. :astonished:
28. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak pekne kazdy den aspon do konca tyzdna a peniazky na ovu testy uz neminaj :wink: :wink:
28. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslíš že každý deň?Ja ich mám 7 a dnes som minula prvý.Len mám strach či ich bude dosť keď každý deň.
28. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslím sperijek dosť.
28. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok