• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
ale myslim aby ste kAZDY DEN SNAZILKOVALI TESTOVAT UZ NEMUSIS emoticon emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veď áno.Testov mám dosť to je v pohode.Ale či bude dosť materiálu od mužíka keď budeme každý deň.Minulý cyklus sme stále každý deň aj dva krát a nevyšlo.
28. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHA.TAK TOHO SA NEBOJ ONI SA TVORIA STALE.ALEBO MU KUP ZINOK MOJ MUZ ICH MAL POTOM TAK VELA ZE NO TO SOM ESTE NEVIDELA. emoticon emoticon ONO TO JE NEVYSPITATELNE.MY SME TIEZ SNAZILI KAZDY DEN A NIC A TERAZ LEN JEDINY RAZ A AHA emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No veď práve.Asi to nechám na chuť,lebo mužík hovoril že je dosť unavený ale že možno nebude.
28. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechaj tomu volny priebeh a urcite sa podari emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
OK a kedy dáš ten test do albumu?
28. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
za chvilu uz sa natom pracuje emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teším sa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz je tam.len ciarocka je o kulilincek slabsia lebo ten vcerajsi bol z prveho ranneho mocu a ten dnesny som robila okolo pol siestej a cez den som bola milion krat na zachode cikat emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je super .Dinduš je tehu jupí jupí jupí emoticon
28. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon jej to je pekne ked sa tak tesis so mnou emoticon
28. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Velmi moja velmi sa teším.HURÁ emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem emoticon
28. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No bodaj by si nadávala. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. apr 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dinduš mala si na OVU teste aj iba jednu.Lebo v jednej téme riešime či tam majú byť stále dve a pred OVU rovnaké alebo tam niesú stále dve.
28. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tu trpím samomluvou že? emoticon
28. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked tak teraz rozmyslam tak ja som testovala vzdy od 11dc a ciarocka tam bola slaba a ked uz bola silna tak som dalej netestovala tak neviem povedat.ale podla mna by tam asi nemala byt stale. emoticon
28. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucinka nie moja emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka je tu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som sa zľakla emoticon
už sa teším na hokej a no aj tak som nešťastná z tých negatívnych testov kedže ja mam ovu raz za 30 dní emoticon a snažili sme presne cez a nič emoticon tak som trochu sensible teraz
28. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucinka tak ak chceš mať bábo teraz tak prestaň kojiť alebo odlož bábo na neskôr lebo takto sa utrápiš.
28. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no chcem ma na to osobné dôvody ale do leta musím otehohotnieť...
vieš ked mne budú malého v lete operovať a len v prípade kojenia s ním môžem ísť do nemocnice....
dnes bt 36,9 včera som mala cca 15 min strašné bolesti v podbrušku a v krížoch a nič
29. apr 2009 o 06:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zase som tu sama emoticon
29. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, minule som tu písala, že mám akoby tehu príznaky, ale test bol ešte negatívny, lebo som len v polke cyklu. Tak sa mi pridávajú ďalšie príznaky, býva mi večer zle, cítim sa ako by až po krk najedená a práve som vyliala kávu, lebo mi prestala chutiť emoticon Tak som zvedavá, čo z toho bude... Toto sme znova skúsili len prvýkrát, tak až sa mi nechce veriť, žeby to vyšlo hneď na prvý šup emoticon MS mám dostať až okolo 10.5. tak skôr už testovať nebudem
29. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babky,zelam krasne neskorsie ranko emoticon

baby konecne som sa poriadne najedla a 3krat hadajte ze co mmi zase tak strasne zachutilo,ze som prekonala tu moju nechut.no jasne,ze pizza emoticon emoticon emoticon

inak sa citim uplne normalne v pohode je mi super emoticon

a u koho to vyzera,ze sa prida??? emoticon emoticon emoticon
29. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babky kde ste?ja som bola dnes u dr s tou hrckou lebo ma to zacalo dnes bolet.povedal,ze zatial to nieje nic vazne,ze cez tehu sa mi to moze troska zvacsit ale,ze to budu sledovat a ked sa to zacne zvacsovat na operaciu.tak som uplne nadsena. emoticon emoticon emoticon emoticon
29. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikto nikde?ja som testla este aj mamatestom a testik som dala do albumu nieco pre mimi.mozete kuknut emoticon
29. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dinduška super že ti chutí aspon niečo, no tie testiky su krásne.A doki ti čo dneska povedal na tehtenstvo či ešte nemáš knížku
29. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam si prist prenu o 2tyzdne takze este nie emoticon
29. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš